The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 11-06-2012
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
След Олимпиадата очаквам официално лично от теб да ми се извиниш, ако не сме в тройката. Всяко друго класиране е само едно участие , което мен не ме задоволява.
Да несъм те обидил случайно или да съм казал,че ще сме сред медалистите.На мен ми стига да виждам българите сплотени и задружни като едно цяло,а срещу Петлите видях пълна зала и със сигурност още много хора пред малкия екран ,които поне за малко се бяха отърсили от проблемите и стреса,а че сме спечелили трудно е вярно,но с такъв "БУЗЕРАНТ" като главния съдия.(може да питаш някой ,който знае чешки как се превежда).
__________________
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11-06-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Само 24 часа след като националите се класираха да играят на Олимпиадата , сътресенията в отбора продължават с пълна сила и се задълбочават.
Какво значи сътресенията да продължават? Днес не се е случило нищо неочаквано. И Стойчев и Казийски още преди няколко седмици заявиха, че без значение какво ще стане на тази квалификация си тръгват, ако боклука Лазаров не си подаде оставката. И като мъже застанаха зад думите си, което аз лично подкрепям напълно. Сега на ход е онзи комунистически бунак инжИнера и лайномета Ганев
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11-06-2012
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Какво значи сътресенията да продължават? Днес не се е случило нищо неочаквано. И Стойчев и Казийски още преди няколко седмици заявиха, че без значение какво ще стане на тази квалификация си тръгват, ако боклука Лазаров не си подаде оставката. И като мъже застанаха зад думите си, което аз лично подкрепям напълно. Сега на ход е онзи комунистически бунак инжИнера и лайномета Ганев
Това по скоро ми прилича на извиване на ръце от страна на Стоичев и Казииски. Първият по скоро има успехи свързани с отбора му в Италия отколкото с националния. Провалът му довел до вчерашната квалификация е факт. Казииски по скоро му приглася. Да си заминават. Нали за някои хора тук е по важно участието на Олимпиадата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на themaster301 за този полезен пост :
archibal (11-06-2012)
  #24  
Стар 11-06-2012
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,531
Благодари: 114
Получил благодарност:
707 пъти в 421 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Нека говорят фактите:
1. Този президент на федерацията върна обратно националния отбор в Световната лига
2. При този президент на федерацията България стана 3-та на Световното първенство и 3-та на Световната купа
3. При този президент на федерацията България за първи път е домакин на финалите на Световната лига
4. При този президент на федерацията България беше домакин на европейската олимпийска квалификация
5. При този президент на федерацията Българи безпрецедентно беше домакин на световните олимпийски квалификации

Ако има нещо което да съм сбъркал нека някой ме поправи. Може би Радо Стойчев си мисли че тези неща се случват ей така от самосебеси
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11-06-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А той колко туш-а е направил?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11-06-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Нека говорят фактите:
1. Този президент на федерацията върна обратно националния отбор в Световната лига
2. При този президент на федерацията България стана 3-та на Световното първенство и 3-та на Световната купа
3. При този президент на федерацията България за първи път е домакин на финалите на Световната лига
4. При този президент на федерацията България беше домакин на европейската олимпийска квалификация
5. При този президент на федерацията Българи безпрецедентно беше домакин на световните олимпийски квалификации

Ако има нещо което да съм сбъркал нека някой ме поправи. Може би Радо Стойчев си мисли че тези неща се случват ей така от самосебеси
От изброените неща мога да се съглася само с първото. Само това е донякъде принос на Данчо и кавалите около него. За номер 2 ми е интересно бат ти Данчо ли посрещаше, забиваше и правеше блокади вместо Матей, Владо, Боян, Тошко, Цецо. Просто тук те ожънаха плода от работата, която се вършеше в този спорт години назад. А за нещата от 3 до 5 - айде няма нужда. Защото може и да има някакво лоби този номенклатурчик, но ако държавата и правителството не бяха построили тази зала знаеш ли това кога щеше да стане факт. НИКОГА! А за квалификациите си платихме. Не бяха тук защото някой просто е симпатичен на някого, а защото цакахме с валето.
А защо не споменеш за безпрецедентно и абсурдно държане на права на млади играчи. Затова, че буквално са загробвани и нямат право на избор къде да играят, ако бейовете им не се съгласят. Спомняш ли си преди години фарса с трансферите на Матей първо в Динамо Москва, а после в Тренто? В тази федерация така мирише на лайна, че трябва много сериозно прочистване, ако не искаме този спорт да стигне "висините" на футбола ни.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Цец0 за този полезен пост
boboturboto (12-06-2012), Дедал (11-06-2012), Хишникът (12-06-2012)
  #27  
Стар 11-06-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Нека говорят фактите:
1. Този президент на федерацията върна обратно националния отбор в Световната лига
2. При този президент на федерацията България стана 3-та на Световното първенство и 3-та на Световната купа
3. При този президент на федерацията България за първи път е домакин на финалите на Световната лига
4. При този президент на федерацията България беше домакин на европейската олимпийска квалификация
5. При този президент на федерацията Българи безпрецедентно беше домакин на световните олимпийски квалификации

Ако има нещо което да съм сбъркал нека някой ме поправи. Може би Радо Стойчев си мисли че тези неща се случват ей така от самосебеси
Тоя мазен тюфлек,президент,да не ти е случайно вуйчо?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Emo75 (11-06-2012)
  #28  
Стар 11-06-2012
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тука се пишат неща , а никои не си спомня резила срещу Германия , в които мач изиграхме един геим като на работническо профсъюзно първенство на Слънчев бряг. После се поискаха обяснения и с право. Изръсихме се около 1 милионче , от нашите джобове за да играем в Армеец с пакистанци , египтияни. За малко да пропуснем влака с французите.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11-06-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
резила срещу Германия
Резил срещу Германия? За същата тази Германия, която отупа Куба и се класира за Олимпиадата ли говорим?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11-06-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имало е много такива моменти!Поне аз си спомням поне 20 мача!Това е един мач,в който единия пада,парите нямат значение!Това е само едно състезание!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БЪЛГАРИЯ, волейбол, на, олимпиада, ПО


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Има ли декомунизация в България? radich_58 Дъра-Бъра 3 02-05-2012 18:29
Предаване за България Вито Български програми на останалите спътници 19 06-03-2012 12:23
Австрия/мл./ 0-2 България/мл./ dsc СПОРТ 1 10-11-2011 20:47
Швейцария - България Джак СПОРТ 28 06-09-2011 23:59
DTT - България berks ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 0 14-05-2009 10:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.