The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > HDTV - телевизия с висока резолюция (High Definition) > HDTV дискусии

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 27-01-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много пъти по 10 мин, 10дни,10 месеца и ето ти диагноза само с един поглед!Достатъчно ми е да видя само един HD канал за секунда и да ти кажа ,че Дрийма е дърво например,за което е и темата!При това на един и същи панел!Същото е и с плазмите,не те ли грабне от пръв поглед,нема смисъл от калибрации!Прав си ,че буклука не е достоен за гледане за повече от 5 секунди!Последните Панасоници са точно такива!
За твое сведение аз също гледам Панасоник!
  #42  
Стар 27-01-2012
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От приемници не разбирам. Като всеки един източник, неговата работа е подаде максимално чисто, без никакви корекции сигнала към телевизора. Дали го прави това DM или друг не мога да кажа, нямам опита и не съм правил сравнения.
Колкото до това, че само с поглед и без подходящите настройки може да се даде оценка на един телевизор е несериозно, граничещо с абсурда изказване.
При положение, че 99% от мострите в магазина са в режим динамичен, в който всеки един телевизор е трагичен като картина, ти няма как да добиеш реална представа какво може.
Дай ми който искаш модел, за който смяташ, че е най-доброто от най-доброто, и аз с 5 кликания на дистанционното мога да го направя по-зле от 7-8 годишно LCD от ниския клас.
Също така да се обобщава, че плазмите или дадена марка като цяло са боклуци е още по-несериозно. Едно е модел 37X10, a друго 50TV30. Едно е Samsung 32C350, а друго 46D8000.
  #43  
Стар 27-01-2012
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За LG какво ще кажеш? предполагам и то е буклук.....
  #44  
Стар 27-01-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
От приемници не разбирам. Като всеки един източник, неговата работа е подаде максимално чисто, без никакви корекции сигнала към телевизора. Дали го прави това DM или друг не мога да кажа, нямам опита и не съм правил сравнения.
Колкото до това, че само с поглед и без подходящите настройки може да се даде оценка на един телевизор е несериозно, граничещо с абсурда изказване.
При положение, че 99% от мострите в магазина са в режим динамичен, в който всеки един телевизор е трагичен като картина, ти няма как да добиеш реална представа какво може.
Дай ми който искаш модел, за който смяташ, че е най-доброто от най-доброто, и аз с 5 кликания на дистанционното мога да го направя по-зле от 7-8 годишно LCD от ниския клас.
Също така да се обобщава, че плазмите или дадена марка като цяло са боклуци е още по-несериозно. Едно е модел 37X10, a друго 50TV30. Едно е Samsung 32C350, а друго 46D8000.
Пич ,аз не сравнявам нещата в магазина,там е последното място!Прав си за 5те кликания,от високо,лесно се пада,но на високо,трудно се дига!На повечето марки и модели и 500 пъти да кликнеш ,няма да стане!И друго да те питам,след като динамичния режим е трагичен,защо го слагат като опция?
  #45  
Стар 27-01-2012
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
На повечето марки и модели и 500 пъти да кликнеш ,няма да стане!
Аз затова кликам 501 пъти и става! Който може си го може.
  #46  
Стар 27-01-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
И друго да те питам,след като динамичния режим е трагичен,защо го слагат като опция?

щото има и кьорави на тоя свят като дриимаджиите
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
  #47  
Стар 27-01-2012
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Пич ,аз не сравнявам нещата в магазина,там е последното място!Прав си за 5те кликания,от високо,лесно се пада,но на високо,трудно се дига!На повечето марки и модели и 500 пъти да кликнеш ,няма да стане!И друго да те питам,след като динамичния режим е трагичен,защо го слагат като опция?
За да могат да зарибяват хора по магазините със шарении.
Всеки телевизор, пуснат в този режим показва възможно най-лошия си образ. Поне спрямо общо приетите разбирания за добра картина.
  #48  
Стар 27-01-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Малко офтопик
кой от тези трите тв е за предпочитане?

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46D6530

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG--UE-46D6000

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46C8000

Цената не е от значение.

Последно редактирано от bu12tras : 27-01-2012 на 16:52
  #49  
Стар 27-01-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Малко офтопик
кой от тези трите тв е за предпочитане?

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46D6530

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG--UE-46D6000

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-46C8000

Цената не е от значение.
един приятел все първия,не е зле,ама не можах да преценя на 100% щото е на гризу
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 27-01-2012 на 18:03
  #50  
Стар 27-01-2012
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Темата тук е за сравнение на картината, подавана от два напълно различни приемника по HDMI, уважаеми дами и господа! Радва ме това, че някои хора прозряха липсата на каквато и да е разлика в тази картина както между сравняваните в тази тема приемници, така и между всички останали на пазара, без значение от марка и цена. Разочарова ме единствено липсата на интерес от хора, претендиращи и вземащи се за доайени и изключително много компетентни в областта на сателитната телевизия, защо това е така или поне защо се изказва подобно мнение.
Във всеки един сателитен форум основно преобладават три вида участници:
- хора, на които това им е хоби;
- хора, имащи се за абсолюнто компетентни по всички теми и въпроси;
- комерсиално настроени индивиди, за които всичко безплатно и всяка далавера са добре дошли, а всяка хвърлена стотинка за хард- или софтуер приемат за трагична загуба.
Няма да квалифицирам към момента никоя от тях, само ще спомена, че аз се числя към първата. Което автоматично означава, че ми липстват каквито и да било бюджетни ограничения или някакви други, пречещи ми да притежавам каквото си поискам- от антена до приемник. Защо това е така, може да си го обясни единствено достатъчно зает човек, който има истинско хоби и разбира какво точно означава това. Моля да приключат всякакви спекулации по темата на какъв приемник или марка съм фен или други подобни простотии, абсолютно несериозно е. Хобито е и причината да си прекарвам част от свободното време по тези форуми, особено когато няма какво да се гледа по телевизията. А постовете, които някога съм пускал и ще продължавам да пускам, са ориентирани към първата група потребители. Позволявам си да влизам в спорове само и единствено в случаите, когато се пишат неверни неща, било то умишлено или от заблуда. Горното изречение отправям към втората група участници, които още си мислят, че държат Господ за шлифера. Намеците ми, че са се хванали за на Мойсей жезъла не помагат, поради което им го казвам директно. Силно се надявам да не ставаме толкова догматични в бъдещето.
Животът е хубав!

Последно редактирано от dodo_pv : 27-01-2012 на 23:22
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
hajduk (28-01-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
800se, добра, ет5000, ИЛИ, картина, ПО


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор между Dreambox 500 HD и MAX 800SE HD Pipp0 ДРУГИ 16 24-01-2012 12:07
Добра ли е марката на SONY АнтониоМитов ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 10 02-12-2011 12:32
Избраха Бербо за най-добра резерва в Англия НСБОБ СПОРТ 3 01-12-2011 15:18
Може ли HDTV да бъде по-добра от 3D телевизията? ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 23-05-2010 22:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.