The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #421  
Стар 22-04-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобката1 Вижте мненията
Твойте факти са леко преднамерени, не го приемам лично а го приемам като оплюване на нещо което не го притежаваш.
Имал си това имал си онова можел си да си купиш сичко и затова слагаш Филипс при телевизорите защото ги разбираш
Така е за теб притчата за гроздето важи на 100%.
Къде сложих Филипс на първа линия ? Нещо се габаркаш с мен . Казах ти какво има в твоя телевизор като хардуер , като софтуер е ясно . Нямаш 5 години гаранция , чакаш точно 30 дни за ремонт в случай , че нещо се случи в гаранционния период . Извънгаранционно такива фенове като теб ме хранят , лесно им обяснявам как това е много рядко срещан проблем , който сън го хванал съвсем случайно , но гарантирам , че точно този проблем няма да се появи скоро . И ? Нещо друго да ти разясня ? Как се пържи платката и всеки 5-ти трябва да се реболва / ако изобщо знаеш какво означава това/ ? А и звука не е важен , който не му харесва , да гледа нямото кино на Чарли Чаплин и Лаурел и Харди . Ти сериозно ли ?
Колега , слагаш на един кантар като цена телевизор от няколко марки които вече споменахме , твоя избор не е лош , но не е в топ 3 според мен . Кое не ти е ясно , или да започна отначало ? Разбери , че уважавам всеки избор , но както ти , така и аз имаме право на мнение . Казвам си аргументите . Не е ли достатъчно ?
Отговори с цитат
  #422  
Стар 22-04-2019
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,207
Благодари: 602
Получил благодарност:
472 пъти в 335 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Колега, би ли споделил за кое/кои сони/та модел/и говориш конкретно? Защото аз като чуя сони без конкретен модел да е упоменат, веднага правя аналогия с техен флагман от преди 4-5 години, дето процесора заради андроида копаше над 90% перманентно и така грееше, че отзад беше стопил пластмасата. Колегата, който го имаше, ако иска може пак да приложи снимките
Та хубаво е да се говори с конкретни модели, а не абстрактно като марка.
Иначе моето мнение е, че ако сега трябваше да взимам телевизор, определено нямаше да е самсунг вече, а на сони af8/af9 моделите, определено контрастират от останалите телевизори.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Отивам във Пловдивски магазин и гледам от 50-60 метра един се отличаваше спрямо другите 10 тина телевизора. Определено контрастираше от останалите телевизори, не си спомням серията но марката беше сони.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на jack82 за този полезен пост :
Neo64 (22-04-2019)
  #423  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Къде сложих Филипс на първа линия ? Нещо се габаркаш с мен . Казах ти какво има в твоя телевизор като хардуер , като софтуер е ясно . Нямаш 5 години гаранция , чакаш точно 30 дни за ремонт в случай , че нещо се случи в гаранционния период . Извънгаранционно такива фенове като теб ме хранят , лесно им обяснявам как това е много рядко срещан проблем , който сън го хванал съвсем случайно , но гарантирам , че точно този проблем няма да се появи скоро . И ? Нещо друго да ти разясня ? Как се пържи платката и всеки 5-ти трябва да се реболва / ако изобщо знаеш какво означава това/ ? А и звука не е важен , който не му харесва , да гледа нямото кино на Чарли Чаплин и Лаурел и Харди . Ти сериозно ли ?
Колега , слагаш на един кантар като цена телевизор от няколко марки които вече споменахме , твоя избор не е лош , но не е в топ 3 според мен . Кое не ти е ясно , или да започна отначало ? Разбери , че уважавам всеки избор , но както ти , така и аз имаме право на мнение . Казвам си аргументите . Не е ли достатъчно ?
Ти си само техник не си притежател и такива "надсмивания от сорта такива фенове като теб ме хранят" показват нивото ти защото ти храниш други такъв е живота
Как къде си сложил Филипс виж си първите постове

Ти на топлата вода ли ни отваряш за ремонтите или какво, аз не живея с мисълта че нещата са вечни като му дойде времето след гаранционно за ремонт заминава директно за продажба и сигурно ти ше си човека който ше го купи за части за да изкара някой лев, а аз ше си купя нов
Отговори с цитат
  #424  
Стар 22-04-2019
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Съпорт в България имат само Самсунг и LG, всичко друго е смях, за какъв съпорт въобще говорите при Сони? От самсунг ви диагностицират телевизора докато е още у вас и е вързан към интернет.
Отговори с цитат
  #425  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Samsung и LG имат съпорт ама картинката им пред Сони е смях да не говоря за KODI
Отговори с цитат
  #426  
Стар 23-04-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобката1 Вижте мненията
Ти си само техник не си притежател и такива "надсмивания от сорта такива фенове като теб ме хранят" показват нивото ти защото ти храниш други такъв е живота
Как къде си сложил Филипс виж си първите постове

Ти на топлата вода ли ни отваряш за ремонтите или какво, аз не живея с мисълта че нещата са вечни като му дойде времето след гаранционно за ремонт заминава директно за продажба и сигурно ти ше си човека който ше го купи за части за да изкара някой лев, а аз ше си купя нов
Много грешиш . Не желая да ти се обяснявам повече . Когато Филипс и LG правеха нещо пред останалите съм го споделил.-това ли ти е проблема ? Какво правя в момента си е моя работа . Какво ти ще си купиш утре , вчера , или след 5 години едва ли им интересно на аудиторията . Говорим за нещо конкретно към момента . Нека твоето сони е наи-доброто което може да се купи от пазара .Нека то е най-качественото . Пожелавам ти го .
Аз не бих си купил телевизор на който създателите са неясни , но отпред на рамката има надпис с много старо и славно минало . Да не ти чупя хатъра , на твоя телевизор само надписа му е различен . Сони си е Сони .
Отговори с цитат
  #427  
Стар 23-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Много грешиш . Не желая да ти се обяснявам повече . Когато Филипс и LG правеха нещо пред останалите съм го споделил.-това ли ти е проблема ? Какво правя в момента си е моя работа . Какво ти ще си купиш утре , вчера , или след 5 години едва ли им интересно на аудиторията . Говорим за нещо конкретно към момента . Нека твоето сони е наи-доброто което може да се купи от пазара .Нека то е най-качественото . Пожелавам ти го .
Аз не бих си купил телевизор на който създателите са неясни , но отпред на рамката има надпис с много старо и славно минало . Да не ти чупя хатъра , на твоя телевизор само надписа му е различен . Сони си е Сони .
Филипса откакто е собственост на братята китайци вече 8, 9 години освен че е боклук друго няма какво да се каже, кофтито е че и сега го споменаваш как имало съпорт

За тебе ми се иззясни че гроздето е кисело
Създателите са неясни на Сони С две думи ги "разбираш" нещата

Последно редактирано от Бобката1 : 23-04-2019 на 00:22
Отговори с цитат
  #428  
Стар 23-04-2019
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От последните 10 страници в темата разбрах какви невероятни и недостижимо велики разбирачи са една група хора тука, обаче като пита човек конкретно (по-скоро визирам чужди питания, в моя случай чукча е читател), настава оглушителна тишина.

Та понеже много се изредиха да дават съвети, които не им ги искат ето един и от мене: идете си избивайте жалките мизерни комплекси другаде, ако с нищо не можете да сте полезни се псувайте на лични или на сБирките. Просто млъкнете вече!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Глаголица за този полезен пост :
Питагор (23-04-2019)
  #429  
Стар 23-04-2019
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобката1 Вижте мненията
Samsung и LG имат съпорт ама картинката им пред Сони е смях да не говоря за KODI
Бобка, ако LG не продаваха хубавите си панели на Сони, хардуерът им щеше да е пълен смях. Беглите ми наблюдения на последните "произведения на изкуството" на Сони регистрираха лов на маймуни с трици. Използват нискокачествени компоненти в изделия от висок клас, нещо, което никой друг производител не съм забелязал така явно да прави. Визирам плейстейшън 4 про и виртуалната им реалност, уж, второ поколение. Освен това, в качеството на картината между OLED моделите на Сони и Панасоник няма разлика. Можеш да си направиш справка. Екстрите са нещото, което позиционира сонито пред панасоника. А по андроида му има още много, много работа.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #430  
Стар 23-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Бобка, ако LG не продаваха хубавите си панели на Сони, хардуерът им щеше да е пълен смях. Беглите ми наблюдения на последните "произведения на изкуството" на Сони регистрираха лов на маймуни с трици. Използват нискокачествени компоненти в изделия от висок клас, нещо, което никой друг производител не съм забелязал така явно да прави. Визирам плейстейшън 4 про и виртуалната им реалност, уж, второ поколение. Освен това, в качеството на картината между OLED моделите на Сони и Панасоник няма разлика. Можеш да си направиш справка. Екстрите са нещото, което позиционира сонито пред панасоника. А по андроида му има още много, много работа.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Такива са времената няма смисъл всеки да произвежда панели да не говорим че Кодак им продадоха технологията си, та всъщност LG нямат никакви свои панели, но това е без значение, важен е крайният продукт за нас като потребители а това е най добрата картина плюс андроида.
Панасоника е хубав но има някаква умряла ОС.
LG сега щяха да са собственост на китайците ако не бяха Кодак и респективно американците.

Сонито е завършен продукт откъм ОС и картина навсякъде има недостатъци но при Сони не са в най важните опции, който не може да се справя с андроида, да се научи, другото е празни приказки.

Виртуалната реалност не я ползвам, но конзолите са им пак най добрите пред останалите.

Последно редактирано от Бобката1 : 23-04-2019 на 01:34
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор ддннп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 62 26-09-2016 16:48
Избор на телевизор ibram ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-11-2015 18:18
Избор на телевизор :P Никибелята ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 18-03-2013 18:43
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 08:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 19:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.