The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 13-06-2011
илве илве не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 63
Благодари: 2
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чети внимателно. Не всички могат да присъстват и за това след като няма 67% или 75% (не е пред мен законът за да го цитирам) от присъстващите се изчаква един час след което се преминава към дневния ред. Другата особеност е, че трябва да информираш всички съседи писмено или ако ги няма чрез залепване на техните врати. След което са тези 67% за да се приеме решението. Важното тук е, че тази площ не ти се дава под наем а ти си един от законите ползватели. и изискваш разрешение за ползване което няма да възпрепятства и затруднява използваемостта на сградата от другите ползватели.

P.S. Утре ще проверя за да съм сигурен. Нали знаеш проверката е висша форма на доверие.

Последно редактирано от илве : 13-06-2011 на 23:44
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13-06-2011
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от илве Вижте мненията
Не всички могат да присъстват и за това след като няма 67% или 75% (не е пред мен законът за да го цитирам) от присъстващите се изчаква един час след което се преминава към дневния ред. Другата особеност е, че трябва да информираш всички съседи писмено или ако ги няма чрез залепване на техните врати.

P.S. Утре ще проверя за да съм сигурен. Нали знаеш проверката е висша форма на доверие.
За това ти казах се съгласих, но ми трябват 100% съгласие за ползване на общите части за други неща (монтаж на антена в случая). Закона е пред мен.
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13-06-2011
jivko76 jivko76 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 128
Благодари: 21
Получил благодарност:
25 пъти в 15 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Най-лесния начин е да умре бабата.Иначе няма управия с тези идиоти.Цялден ще стои в общината и.........,и ще прави мизерии.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14-06-2011
Аватара на Дългия70
Дългия70 Дългия70 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Димитровград
Мнения: 87
Благодари: 23
Получил благодарност:
21 пъти в 14 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко ги сплашваш съседите в блока и няма да имаш проблеми аз навремето го направих и сега се разбирам с всички
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14-06-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Преди няколко години, в блока, в който живеех като малък, се наложи да се подписвам, че съм съгласен да монтират на покрива антена на мобилен оператор. Понеже апартамента ми беше на 8 етаж в 9 етажен блок, а от 20 год не живеех там, домоуправителя ми каза, че дори и 9 етаж да не се подпише (3 апартамента) на етаж, а всички останали етажи (апартаменти) се подпишат, техният глас (на 9 етаж) отива по дяволите и смело си монтират антената. Та... след като от 99 % от апартасментите в блока получиш съгласие за монтажа на антените, отделяш някъде 1 % от общите площи, бабата да си избере къде ще бъде нейна а на другите 99 смело си монтираш антените. А на бабата (момата) и кажи да си намери "пръч", че да и минат нервите!!!
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на BOBIKAT за този полезен пост :
фолкръм (14-06-2011)
  #16  
Стар 14-06-2011
илве илве не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 63
Благодари: 2
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще се консултирам и ще ти отговоря но не сега. Ти си се хванал за това това право на ползване. Но твоето не точно така защото то е подобряване на инфраструктурата в сградата, в случая ползване на сателитна телевизия. А там не се изисква 100% а само одобрени проекти и поливната от гласовете.
По твоята логика утре ще изискват и домашен телефон да не използваш щото и по жиците сигнала бръмчи.
Питай следващия пат тези от общината това кой от двата случая е твоя и и като си изяснят кое е тогава да идват.
П.С. Прави си събранието.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на илве за този полезен пост :
фолкръм (14-06-2011)
  #17  
Стар 14-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дългия70 Вижте мненията
Малко ги сплашваш съседите в блока и няма да имаш проблеми аз навремето го направих и сега се разбирам с всички
Това със сплашването става, но само когато повечето от блока са само наематели, много трудно се получава когато всички или почти всички са собственици, камоли ако на 90% са военни и 10% полицаи.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14-06-2011
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Преди няколко години, в блока, в който живеех като малък, се наложи да се подписвам, че съм съгласен да монтират на покрива антена на мобилен оператор. Понеже апартамента ми беше на 8 етаж в 9 етажен блок, а от 20 год не живеех там, домоуправителя ми каза, че дори и 9 етаж да не се подпише (3 апартамента) на етаж, а всички останали етажи (апартаменти) се подпишат, техният глас (на 9 етаж) отива по дяволите и смело си монтират антената. Та... след като от 99 % от апартасментите в блока получиш съгласие за монтажа на антените, отделяш някъде 1 % от общите площи, бабата да си избере къде ще бъде нейна а на другите 99 смело си монтираш антените. А на бабата (момата) и кажи да си намери "пръч", че да и минат нервите!!!
Разбирам те Боби , но има вече закон от 2009 където пише 100% съгласие . За пръча и го казах вече
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14-06-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Разбирам те Боби , но има вече закон от 2009 където пише 100% съгласие . За пръча и го казах вече
Съжалявам, просто от тогава и вече не съм собсвеник на апартмента и незнаех. А антените отдавна са монтирани на покрива.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14-06-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Това със сплашването става, но само когато повечето от блока са само наематели, много трудно се получава когато всички или почти всички са собственици, камоли ако на 90% са военни и 10% полицаи.
Тогава и стълбите по желание ще измие (ма нали се сме ербапи)!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ви, входа, идиотите, кажете, как, от, се, справили, сте


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кажете читава програма за конвертиране на *.TS Джак Дъра-Бъра 7 18-02-2010 16:31
DM 500s свързване към TV през RF входа asen131 DREAMBOX 3 13-04-2009 08:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.