The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21-02-2011
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,608
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,203 пъти в 2,954 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emo75 Вижте мненията
Да , никой нищо не реве , че се спира ирдето...то ясна работата. Народеца го дразни селския вариант, по който се случват нещата....
А с тея номера , че се е говорело от преди няколко години, че някой бил казал ...ала бала. А що никой не ми каза като предплащах картата, защо никъде не беше споменато официално ? Аз на БСК ли плащам или на някой ...някъде ???? Резнаха платена карта точно преди уикенда и после ходи се бори с мьекащите роботи по офисите и телефоните дето и те не знаят на къде да хванат. С такова отношение никой не е прокопсал...
А бе овчи,
Ти за един уикенд ли си,иди си сключи един договор и ще ти дадат 12 броя уикенди гратис!Какво, като не са те предупредили,половината нещастници тук,въпреки,че го знаят и каките ги предупреждават,пак си активираха картите,с надежда нещата да се върнат!Айде стиге хленчене!Много важно ,че останал уикенда без телевизия!

Цитирай:
Първоначално написано от sdoychev Вижте мненията
Кой въобще ти каза че съм им абонат....
Кажи ми само що дириш тук тогава?

Последно редактирано от dzumba : 21-02-2011 на 09:49
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
sarivano (21-02-2011), Чък Норис (21-02-2011)
  #2  
Стар 21-02-2011
sdoychev sdoychev не е на линия
БНТ-1959
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 15
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
А бе овчи,
Ти за един уикенд ли си,иди си сключи един договор и ще ти дадат 12 броя уикенди гратис!Какво, като не са те предупредили,половината нещастници тук,въпреки,че го знаят и каките ги предупреждават,пак си активираха картите,с надежда нещата да се върнат!Айде стиге хленчене!Много важно ,че останал уикенда без телевизия!


Кажи ми само що дириш тук тогава?

Виж какво ламерче...правя каквото си искам..и където си искам...н и никои лимон не може да казва какво да правя...аз споделям мнение..което съм сигурен се подкрепя от доста хора ..но не и от нещастници като теб!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21-02-2011
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още на втора страница,таз тема трябваше да си отиде.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21-02-2011
Аватара на BULLET
BULLET BULLET е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,078
Благодари: 505
Получил благодарност:
544 пъти в 351 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всички разбрахме че ирдето трябваше да го спрат, защото от него само губят, всички разбрахме че и начина по който го правят не е правилен, излишно е само глупости да се пишат най вече от хора дето гледат сателитна телевизия от 2-3 месеца!Ако има някой конкретна информация и нещо ново около новите неща съм съгласен, останалото са безполезни глупости
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на BULLET за този полезен пост :
bu12tras (21-02-2011)
  #5  
Стар 21-02-2011
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,608
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,203 пъти в 2,954 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sdoychev Вижте мненията
Виж какво ламерче...правя каквото си искам..и където си искам...н и никои лимон не може да казва какво да правя...аз споделям мнение..което съм сигурен се подкрепя от доста хора ..но не и от нещастници като теб!
Следващия път ми козирувай,като ме видиш!Не случайно завеждам този отдел!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21-02-2011
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,608
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,203 пъти в 2,954 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zakiid Вижте мненията
Дзумба,според теб, какво би му се случило на скай,ако направи подмяна на картите си "ала БСК",понеже е сигурно (демек: знае се )че, един ден те ще бъдат подменени с по-нови?
Представям си как Сър Джон сяда пред телевизора с чаша в ръка, включва любимия си канал и хоп- изненадааааааа



тази цифра би могла да дойде единствено от чужденци,чрез платени сървъри не без участието на БСК.
Физически много трудно биха "продали" още 500к делти в БГ- ...ти Виваком и "новите" направо ги отписа, а те,последните вече предлагат HD - anixe и dancetv
И Скай го правят същото,сменят версията на картата,пращат ти нова и продължаваш ропотно да гледаш!А булсат постъпиха по умно,Не пращат ново оборудване и карта,а казват,който иска да дойде да си ги вземе!Понеже е пълно с кретени,които ще почнат да дискутират и да се пазарят ,за нещо ,което е безплатно!А е много просто,отиваш и си вземаш!
А сър Джон гледа само с операторски приемник ,за да нема ядове и си гледа ,каквото му дадат това е,и не участва във форумите на Скай!
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на dzumba за този полезен пост
bu12tras (21-02-2011), sarivano (21-02-2011), slimi (21-02-2011), Крал Артур (21-02-2011), Питагор (21-02-2011), Хишникът (21-02-2011)
  #7  
Стар 21-02-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
..........................................................
А сър Джон гледа само с операторски приемник ,за да нема ядове и си гледа ,каквото му дадат това е,и не участва във форумите на Скай!
То, затова няма англоезични форуми.Само ние сме умници, гледаме на не операторско оборудване и си чупим пръстите по форумите...
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Боксер за този полезен пост :
Питагор (21-02-2011)
  #8  
Стар 21-02-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

не се изненадвайте уважаеми дами и господа произлезли сме от маймуната и за това ще ни правят на маймуни .... аз булсат отадавна съм ги отписал като оператор и ползвам само безплатните им канали както и на другите два оператора и тъй като в момента съм на друг оператор няма да го споменавам плащам винаги само месец за месец никога не се набутвам за месеци на пред че знае ли се на къде ще задуха вятъра
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на uscxeu за този полезен пост :
BULLET (21-02-2011)
  #9  
Стар 21-02-2011
sdoychev sdoychev не е на линия
БНТ-1959
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 15
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
Exclamation относно бай Джон

И колко си бил в англия казаваш....че знаеш бай Джон че гледа каквото му дадът...май не си мълдал от стала загола /аз ги уважавам..без един../...и незнанеш какво би станало ако се случи това което булшшшита прави тук...но сигурно нямате задници да го направите там...щотото си има закон и всеки е с договооор...Едни хора немогат да разберат...момченцата от бул...та....че тези 20(хил) човека...не ни пука много за вас вие сте просто/и/ едни от многото...на чиния с мотор сте просто никой...научете се как се прави телевизия, точно от бай Джон или от хер Фриц,те знаят и могат,вие....сте жалки!

Последно редактирано от sdoychev : 21-02-2011 на 08:08
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21-02-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sdoychev Вижте мненията
И колко си бил в англия казаваш....че знаеш бай Джон че гледа каквото му дадът...май не си мълдал от стала загола /аз ги уважавам..без един../...и незнанеш какво би станало ако се случи това което булшшшита прави тук...но сигурно нямате задници да го направите там...щотото си има закон и всеки е с договооор...Едни хора немогат да разберат...момченцата от бул...та....че тези 20(хил) човека...не ни пука много за вас вие сте просто/и/ едни от многото...на чиния с мотор сте просто никой...научете се как се прави телевизия, точно от бай Джон или от хер Фриц,те знаят и могат,вие....сте жалки!
Виж днес намери време иди на психиатър да ти проветри мозъка, че се е задръстил много с тези 20хил човека
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, гаври, ирдето, клиентите, се, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ирдето карта на булсатком sinchan ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 03-03-2011 10:15
ТВ7 се гаври с Бареков Джак Дъра-Бъра 1 28-09-2010 17:23
Карта ирдето христо296 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 09-09-2010 23:10
карти ирдето пиитком ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 6 18-08-2010 20:16
Да се взима ли Ирдето Питагор Въпроси и отговори 11 22-02-2010 02:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.