The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 08-07-2012
каменниколов каменниколов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 78
Благодари: 27
Получил благодарност:
30 пъти в 20 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Blizoo vs. Bulsat vs. Megalan

Здравейте!
Искам да сменя доставчика си на цифрова телевизия, тъй като сегашния ми доставчик (speedy-net) се оляха тотално с новата си платформа. За момента съм се спрял на 3 варианта - Blizoo, Megalan и Bulsatcom. Ето ги плюсовете и минусите на трите както ги виждам аз, вие добавяйте мнения и препоръки.
Blizoo (DTV 140):
+ сериозен набор от HD канали
+ добър пакет с разнообразни канали (макар и без discovery каналите, които аз и без това не гледам чак толкова).
+ възможност за запис и пауза на телевизията
- не съм сигурен поддръжката им на какво ниво е
- не особено коректна към клиентите си компания (махат и слагат важни канали както си решат без да ти разрешат да си разтрогнеш договора или да ти дадат обезщетение)
- трябва да ми надупчат апартамента, за да прекарат коаксиални кабели

Megalan (Разширен ТВ пакет):
+ добър набор канали
+ до момента за поддръжката на мегалан само добри неща съм чувал
+ няма да се налага пробиване на апартамента (сегашната ми телевизия също върви по ethernet кабел
+ много възможности на stb-то (картина в картината, пауза и запис, timeshift на някои канали)
- почти никакви HD канали
- доста пълнеж в бройката на каналите

Булсатком (пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУМ + Хоби ТВ HD + Film Plus HD)
+ добър набор канали почти без пълнеж
+ 6-7 HD канала, но и там също няма пълнеж
+ доста по-ниска цена от другите две възможности
+ Film+HD, TV+ където ще мога да си гледам Формула 1 и други спортни събития
- не съм сигурен дали имат технически потенциал за добавяне на нови HD канали в бъдеще
- зависимост от метеорологичните условия (надявам се в малка степен)
- пробиване на допълнителни дупки (телевизора ми е близо до прозореца, т.е. ще има по-малко кабели от blizoo)
- приемника не позволява запис и пауза (това може да се разреши ако си купя външен хард и го вържа към телевизора си)

За момента клоня към Bulsatcom, но ще се радвам да чуя колкото се може повече мнения по въпроса. Ако някой е ползвал повече от един от изброените доставчици и може да направи паралел още по-добре
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bulsat, megalan


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Bulsat и Dreambox johndoe Въпроси и отговори 7 23-12-2011 12:54
Помощ 800 HD se + Bulsat dimi911 DREAMBOX 11 19-11-2011 22:25
Bulsat антена на 45' Е yordanp ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 23-10-2011 19:14
bulsat hd hakerate Кошче 13 31-01-2011 17:56
DreamBox 500 Bulsat fockers DREAMBOX 5 12-10-2008 18:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.