The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 28-01-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз къде съм казал, че не харесвам Айфона? Казвам - какво има повече в него че да си заслужава парите. А иначе ползвам мобилен телефон от времето когато бяха мобифони ( може би още не си бил роден даже) и съм имал следните марки телефони - Сименс - два модела, Сони Ериксон - 3 модела, Нокиа - 3 модела, Блек бери, 1Ифон 3 когато тук бяха лукс, Сони Акро С, както и едно ЛГ. Ползвал Симбиан, Иос и Андроид. Та ми е много ясно кое какво е. Всичко е едно и също, другото е снобизъм, човешка суета и глупост.

Send from my mobile using Tapatalk4 Pro
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Явно се изживяваш като всевишния няма по голям от теб , тука всички са пубери и само ти си ползвал мобифон
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28-01-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не се изживявам като никой. Написах, че съм ползвал всички възможни операционни системи и много модели телефони, за да ви кажа, че имам опит и наблюдението ми е, че всички са еднакви.
Моята гледна точка не е ЗА или ПРОТИВ КОЙТО И ДА Е ТЕЛЕФОН.
За мен Айфон е точно толкова колкото и Самсунг, Сони...
Вече писах, че работя в аутомотив индустрията. Когато пускахме в масово пр-во управлението на автоматичните прозорци на Лагуна 3, проведох много интересен разговор с клиента. И знаете ли какво ми каза той: "като излезе нов модел на Ситроен, ние просто купуваме една кола, разглобяваме я и проектираме следващият наш модел".
Същото е и с телефоните. Защо си мислите, че Аппле не са откраднали от Самсунг или Сони, от Симбиан или Андроид? Не вярвам да сте толкова задръстени, че да си мислите, че Стив Джобс и сие са измислили всичко сами. Да, Стив Джобс наистина е добър, но все пак е човек. А човекът определено не е най-безкористното същество. Ако Джобс не е откраднал нещо, то екипът му със сигурност е копирал поне малко от други конкуренти. Така, че няма как Аппле да са по-добри. Те просто на на едно ниво с другите.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 28-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,895
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я чакай да те питам като си ползвал "толкова много " телефони , по колко време изкарваха андроидните преди да забият ( симбиан е ясен ) ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28-01-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз сега съм с андроид и не съм си рестартирал телефона откакто съм го взел - година и половина вече. Не го изключвам вечер, и батерията при средно натоварване ми кара 3 дни. При слабо - 6 дни. Но аз не играя игри на него. За нвт го ползвам колкото да вляза тук или да проверя пощаъа си. На Гпс рвжим, без да е включен към колата кара около 5 часа. Всичко е до настройки и начин на употрба. Сина ми ползва неговият телефон в силно натоварен режим, но също никога не му е забил. Батерията ну кара 1ден, той е непрекъснато на телефона и играе много игри. Всеки тел има опция за съхранение на батерията. Аз не изключвам нета, но съм настроил тела така, че ако нв ползвам нет наколко нин и той сам да го изключва. В момента в който отключа тела, той сам си пуска нета.
Андроид е.

ПП.Всъщност съм го рестартирал 2-3 пъти. Имаше ъпдейти на Андроид и тогава система ми поиска рестарт. Не за друго.

Send from my mobile using Tapatalk4 Pro

Последно редактирано от Joe : 28-01-2014 на 12:03
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28-01-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Извинявам се за печатните грешки, все пак пиша от телефон

Send from my mobile using Tapatalk4 Pro
Отговори с цитат
  #77  
Стар 28-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Не се изживявам като никой. Написах, че съм ползвал всички възможни операционни системи и много модели телефони, за да ви кажа, че имам опит и наблюдението ми е, че всички са еднакви.
Моята гледна точка не е ЗА или ПРОТИВ КОЙТО И ДА Е ТЕЛЕФОН.
За мен Айфон е точно толкова колкото и Самсунг, Сони...
Вече писах, че работя в аутомотив индустрията. Когато пускахме в масово пр-во управлението на автоматичните прозорци на Лагуна 3, проведох много интересен разговор с клиента. И знаете ли какво ми каза той: "като излезе нов модел на Ситроен, ние просто купуваме една кола, разглобяваме я и проектираме следващият наш модел".
Същото е и с телефоните. Защо си мислите, че Аппле не са откраднали от Самсунг или Сони, от Симбиан или Андроид? Не вярвам да сте толкова задръстени, че да си мислите, че Стив Джобс и сие са измислили всичко сами. Да, Стив Джобс наистина е добър, но все пак е човек. А човекът определено не е най-безкористното същество. Ако Джобс не е откраднал нещо, то екипът му със сигурност е копирал поне малко от други конкуренти. Така, че няма как Аппле да са по-добри. Те просто на на едно ниво с другите.
Я виж кога излезе андроида и кога ios и кой от кого и кога е откраднал
Стив Джобс може да е човек но преобърна света на мобилните телефони, защото той направи революция с айфона, друг е въпроса след това с излизането и развиването на андроид къде са стигнали епъл и къде андроид. След кончината му не вървят на добре,сега вече те са догонващи в състезанието.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 28-01-2014
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Я чакай да те питам като си ползвал "толкова много " телефони , по колко време изкарваха андроидните преди да забият ( симбиан е ясен ) ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Стига с тези митове че андроидите забивали! Ако сте се сблъсквали с някоя китайска пръчка от онези за по 100 - 200 лв, ок може и да забиват, но при средния и високия клас телефони няма такава "песен". Освен ако не е изтърван яко,ама в този случай едва ли ще има телефон който да държи.
А като отговор на въпроса - моя вече е на 2 години и половина ( след 1 месец) и до момента не ми е забил. През този период съм го рестартирал не повече от 7 - 8 пъти все по причина че му пада батерията до 0 % и наблизо нямам с какво да заредя. Иначе проблема с издържливостт на батериите го има при всички смартфони.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,895
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че е пръчка е ясно Самсунгова пръчка от 400паунда !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #80  
Стар 28-01-2014
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Че е пръчка е ясно Самсунгова пръчка от 400паунда !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Много зависи от модела на Самсунга. Да имат модели които могат да се нарекат "пръчки" но едва ли се продават на 400 паунда. Иначе високия им клас е безупречен телефон.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple nokia, nokia, на, рекордите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple призна за първия вирус за Mac ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 3 25-05-2011 20:31
Apple разработва „умен” телевизор Джак Дъра-Бъра 3 29-03-2011 01:10
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
България държи един от рекордите на Световните първенства Джак СПОРТ 3 11-06-2010 22:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.