The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 13-09-2013
Зрител Зрител не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 94
Благодари: 4
Получил благодарност:
28 пъти в 14 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Булса Вижте мненията
Каквото казах, казах. Всеки мрънка какво ще прави. Ами направете го, никой не ви спира. За последно ще спомена , така коментираните БНТ и НОВА в HD формат. Когато тръгнат ние ще ги пуснем. Относно минаването от S2 на S това е временно, заради СД приемниците. Когато му дойде времето ще направим обратното S->S2. Лек ден
Информирай където трябва и си оправете приемниците. За HD приемниците може да активирате LAN порта и USB порта, за да може да се гледат и филми и снимки. Също така да се добави функционалност за управление на мотор. Оборудването, че остава за клиента - не мерси, може би така е по-лесно за да не се плаща такса отпадъци от оператора.

Хубаво е да пуснете CAM модул, за да може да се изпозлват неоператорски приемници, както и телевизори с вграден DVB-S/S2 тунер.

Иначе за 60 лв (колкото струват HD-тата), може да се намерят приемници и да се гледат програмите (особено след като минават на DVB-S) срещу известна сума, доста по-малка от икономичния абонамент...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14-09-2013
Аватара на Антонио
Антонио Антонио не е на линия
Черно-бял завинаги!
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: София
Мнения: 697
Благодари: 219
Получил благодарност:
402 пъти в 171 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До 2015 "шерингО нЕма да умре" , ще изчакаме до тогава, пък ако услугата най-накрая стане читава ще си плащаме, естествено...
__________________
Xtrend ET9200, TD110, Sony 40Z5500, Onkyo TX-708
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14-09-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Антонио Вижте мненията
До 2015 "шерингО нЕма да умре" , ще изчакаме до тогава, пък ако услугата най-накрая стане читава ще си плащаме, естествено...
ГУЕм кеф е да не плащаш на тоя дето е инвестирал и се мъчи да те направи по- бял отколкото си ама теб ти е гот да плащаш на някой цървул нарекъл себеси Шейх 50лв. + 25-30лв. за интернет и се мислиш за изключително хитър САШЕ!!!
Като почнете да си плащате сметките тогава може да мрънкате за качество, дотогава ушите ниско по тревата и тихо!!!
Що не ходите при Вивата, като са им много убави програмите, защото трябва да се плаща, а и на шеринг не върви?!
Тоя цигански манталитет взе да става нещо обичайно, ай сиктир драги съфорумци!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на stilo72 за този полезен пост :
simbata (14-09-2013)
  #54  
Стар 14-09-2013
Аватара на Антонио
Антонио Антонио не е на линия
Черно-бял завинаги!
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: София
Мнения: 697
Благодари: 219
Получил благодарност:
402 пъти в 171 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Алоу, менторчето, я пийни 2 таблетки мента, глог и валериан и не се възпалявай толкова! Не ми говори за цигански манталитет, защото не си наясно въобще. На вивата няма шанс да им стана абонат, ако ще и HD пакета да им е безплатен, имам си причини. Но Булсат отдавна загуби уважението ми. Заради скапаното качество на каналите, недостатъчното количество на HD пакета и надменната им политика по отношение на клиентите. Чаках близо година за приемник - не сме 1984 все пак. Чашата преля, когато Булсат зае поза партер в скандала с ьтв-тата, когато те им резнаха сигнала в навечерието на Коледа едностранно и в последствие не отделиха техните канали в отделен пакет, а ги върнаха на началните им позиции. Това показва слаб характер, а така не се става гоУем... Айде жив и здрав и по-леко с нервите!
__________________
Xtrend ET9200, TD110, Sony 40Z5500, Onkyo TX-708
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Антонио за този полезен пост
dinko (15-09-2013), mad_07 (14-09-2013), Гепарда7472 (14-09-2013)
  #55  
Стар 14-09-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Антонио Вижте мненията
Алоу, менторчето, я пийни 2 таблетки мента, глог и валериан и не се възпалявай толкова! Не ми говори за цигански манталитет, защото не си наясно въобще. На вивата няма шанс да им стана абонат, ако ще и HD пакета да им е безплатен, имам си причини. Но Булсат отдавна загуби уважението ми. Заради скапаното качество на каналите, недостатъчното количество на HD пакета и надменната им политика по отношение на клиентите. Чаках близо година за приемник - не сме 1984 все пак. Чашата преля, когато Булсат зае поза партер в скандала с ьтв-тата, когато те им резнаха сигнала в навечерието на Коледа едностранно и в последствие не отделиха техните канали в отделен пакет, а ги върнаха на началните им позиции. Това показва слаб характер, а така не се става гоУем... Айде жив и здрав и по-леко с нервите!
И заради тебе ли да резнат БТВ-тата и да не им клекнат?
Много глями претенции, ама когато голият ти гъз лъщи от Купитото няма как да ги оправдаеш!
Ич не можеш да ме запалиш, просто се възхищавам на наглостта ви.
Оператора с многото HD-та го видяхме къде отиде от платежоспособни люде като теб!!!
Или тия са ти изгубили доверието на теб платежоспособния и затова не скачаш у кирията?!
Тонка, получаваш точно толкова, колкото можеш да си позволиш!!!
Немаш ли пари стари бабички, нали знаеш!?
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14-09-2013
klapana klapana не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 918
Благодари: 77
Получил благодарност:
413 пъти в 230 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе не ви ли омръзна да се оправдавате с това че хората били бедни????
Целия хай лайф на България им е абонат на тия СМЕШНИЦИ.
Аз имам пари, искам да гледам ХД футбол, готов съм да платя, защо трябва да гледам УБИТИЯ Евроком???? Истината е една Булсата потъва, навремете ИТВ беше така, булсата пускаше спорт 7, итв пускаше СК Фолк. Сега Близо пуска- Анимал планет ХД, Дискавъри сайенс ХД, ХБО Комеди ХД, и още и още, Булсат пуска- И кидс, Евроком,Фен тв, Балканика- с пръдня боя не става. Във форума им писаха 24 страници какво искат хората, мрънкаха 30-40 души, сега гледам никой даже не пише за тия ХД-та, 3-4 души са който мрънкат все още, сетете се къде са другите. Истината е че Булсат, НЯМА ПАРИ за качественни телевизии, а не абонатите.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на klapana за този полезен пост
Rabin (24-09-2013), Гепарда7472 (14-09-2013)
  #57  
Стар 14-09-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може и да си прав, аз за разлика от теб нямам представа, кой колко пари има, но за мен по- добри в БГ от булсат няма, ЗА САЖАЛЕНИЕ!
Подчертавам за сажаление.
Качеството пада но...
Това е нормалното развитие на бизнес средата, когато няма алтернатива, погледни балконите на блоковете и няма смисъл да се дърляме тука.
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14-09-2013
Аватара на Булса
Булса Булса не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
19 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Клапан.
След като искаш да гледаш не знам си какви ХД-та и не искаш да гледаш убития Евроком, защо още си абонат. В нашата страна има 2 оператора още, които предлагат следните канали. Интересното е , че всеки мрънка, но никой не иска да оставя добрата цена от 14.80.
АКо толкова много искате тези канали, ами предлагат ви ги. Защо още чакате. Вашето е хем боли , хем сърби.
__________________
Bulsatcom - your digital world
Отговори с цитат
  #59  
Стар 14-09-2013
Аватара на slaitt
slaitt slaitt не е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Може и да си прав, аз за разлика от теб нямам представа, кой колко пари има, но за мен по- добри в БГ от булсат няма, ЗА САЖАЛЕНИЕ!
Подчертавам за сажаление.
Качеството пада но...
Това е нормалното развитие на бизнес средата, когато няма алтернатива, погледни балконите на блоковете и няма смисъл да се дърляме тука.
Единственото хубаво при була е че няма договори и добрия пакет от SD канали.
__________________

_________________________________
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14-09-2013
klapana klapana не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 918
Благодари: 77
Получил благодарност:
413 пъти в 230 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Булса Вижте мненията
Клапан.
Оооооо, аз ви зарязах, на 10 септември.
Пламен Генчев сега, цоцка 21.80 по малко.
Просто написах по горното, за да се спрете да се утривате с бедните ви абонати, който хич не са такива. Бедните Българи са на кабеларка, и незаконно за 12 лева са вързали тв и в тоалетната си, да не изпуснат али реза как яде банички с кисело мляко по боклук тв.

ПП. А това което си ми писал навремето го писаха Златко и компания от 16Е спътника. Гледай един ден и ти да не отидеш на борсата като тях.

Последно редактирано от klapana : 14-09-2013 на 15:12
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на klapana за този полезен пост
TUISTERa (15-09-2013), Гепарда7472 (14-09-2013), Фитцджералд (18-09-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, Булсатком, Канали, Нови, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови канали на 16Е berks НОВИ ЧЕСТОТИ 518 02-07-2022 13:29
Нови канали на 53Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 13 27-10-2012 01:22
Нови MTV-канали Джак Новини 2 02-03-2010 15:48
Булсатком с HD канали ivo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 28 26-03-2009 09:22
БулсатКом с ХД канали netman НОВИ ЧЕСТОТИ 7 14-04-2008 17:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.