The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 14-09-2013
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
тия 2500лв дето ми ги говориш са ми били пари за семки И не си ме хрантутил,щото за сметка на държавата ми е само детската градина и средното образования,ама то ми е от Тодор Живков и родителите ми! И докато има такива като теб дето бегат кат насрани и такива дето са съгласни да бачкат за жълти стинки няма да се оправим,от мен да знаеш Айде със здраве и копай за пенсията!
Моя въпрос към теб е а ти какво направи, като член на обществото, за да се подобрят нещата?
Аз ти написах работил съм, не съм укривал доходи и съм използвал познанията и уменията си да взема максималното и работата която ме удовлетворява.

Очаквах да ми намесиш обичайното клише за бягството, няма какво друго да очаквам от комплексар като теб, в отговор ти пък си стой на дивана и чакай колкото си искаш. Моята пенсия не я мисли, мисли за твоята защото ако я доживееш не се знае какво ще получиш ако не промените ситуацията там.

Аз съм си избрал своя път правилен или не си е мое решение и не съм длъжен на никои с нищо и не искам да убеждавам никой, че трябва да постъпи като мен.

Последно редактирано от турбо : 14-09-2013 на 23:25
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14-09-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Моя въпрос към теб е а ти какво направи?
Аз ти написах работил съм, не съм укривал доходи и съм използвал познанията и уменията си да взема максималното и работата която ме удовлетворява.

Очаквах да ми намесиш обичайното клише за бягството, няма какво друго да очаквам от комплексар като теб, в отговор ти пък си стой на дивана и чакай колкото си искаш. Моята пенсия не я мисли, мисли за твоята защото ако я доживееш не се знае какво ще получиш.
Има една руска мъдрост:
По-добре стой гладен, отколкото да ядеш каквото и да е,
по-добре живей сам, отколкото с когото и да е

Малко е фриволен превода, ама така ми дойде
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
турбо (15-09-2013)
  #53  
Стар 14-09-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,222 пъти в 2,352 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Моя въпрос към теб е а ти какво направи?
Аз ти написах работил съм не съм укривал доходи.

Очаквах да ми намесиш обичайното клише за бягството, няма какво друго да очаквам от комплексар като теб, в отговор ти пък си стой на дивана и чакай колкото си искаш. Моята пенсия не я мисли, мисли за твоята защото ако я доживееш не се знае какво ще получиш.
нещо не си ми интересен да споря с теб само дето тук не можеш да ме баннеш,което ти е коронен номер!относно комплексарщината,иди си избии твоята в оня "умрелия" форум,щото само там ти ръкопляскат! да ти припомня,че ти където отиваш,аз оттам се връщам!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15-09-2013
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
нещо не си ми интересен да споря с теб само дето тук не можеш да ме баннеш,което ти е коронен номер!относно комплексарщината,иди си избии твоята в оня "умрелия" форум,щото само там ти ръкопляскат! да ти припомня,че ти където отиваш,аз оттам се връщам!
Не съм и очаквал, че можеш да измислиш нещо по умно.

Къде ще ходя първо ще те попитам кой беше ти че да ми казваш?

За това от къде се връщаш, не е важно, а къде си сега, ти сам написа от 2 години на дивана.

Не отговори на въпроса ми:

Ти какво направи през това време на дивана, за да се подобри положението в Бг при условие че си квалифициран и с опит както написа?

Аз ти отговорих на същият въпрос които отправи към мен, че докато съм бил в България съм работил за максималното възнаграждение спрямо възможностите ми и съм бил добър член на обществото - спазвал съм законите и съм си плащал данъците. Друго не успях да направя повече за жалост, но вече не искам да живея в България, които си е лично право на избор, не нарушавам никой закон с него, така че не виждам проблем в мен.

Относно пенсията и къде живея в момента нека аз сам избера кое е по добре за мен и семейството ми, все пак и сега правя повече от хората на диваните.
Не призовам никои да напуска България, само коментирам защо е такава статистиката според мен.

Имам родители в България и благодарение на недооценените като теб и принудените да избягат, като мен, те взимат по 200 лв пенсия и съм принуден да им пращам пари от тук, които се харчат там и в момента правя повече от теб за страната.

Няма какво да спорим, ти сам написа че един от факторите за ниските заплати бил, че хората като мен напускали. Замисли се заради кого напускат.

Последно редактирано от турбо : 15-09-2013 на 00:53
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
все, пак, прочете


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.