The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #531  
Стар 22-05-2012
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Предпочиташ ги само щото е йофтино и по никаква друга причина, Близуу като фирма не ги уважавам, но въпреки това си плащат правата за всичко, затова е такава цената, а HD каналите са има-няма 20... Ако ти сложат такса 38лв. като на сайтелайт, дали ще продължиш да ги уважаваш МСАТ ...


АЗ също съм доволен от МСАТ, но бих искал да си плащам и да знам за какво, лбимият ми канал Travel Ch. UK го спряха, щот нямат права, същата работа с TV1000 и Viasat Nature HD , искам да дам някой лев отгоре но да ми гарантират, че списъка няма да се променя, а не през ден да си пренареждам интересите и каналите заради тях...
Te от МСАТ ако почнат да плащат права на окрадените канали като Скай Спортс и прочие (ако теоретично приемем, че могат да се уредят правата, което не е съвсем възможно в реалния живот) ще трябва да чарджат клиентите си над 150лв/месец.
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на valbg за този полезен пост :
d.ivanov (22-05-2012)
  #532  
Стар 22-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Просто MSat спряха канала, именно защото не им се плаща веч.... Просто те си пускат някакъв канал докато не се появи собственика на правата...
Тъй де, и аз това имам предвид, искам да си плащат и аз да им давам някой лев отгоре, не да ме лишават от основни за мен канали

С две думи казваме едно и също с теб, но по различен начин
Отговори с цитат
  #533  
Стар 22-05-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Te от МСАТ ако почнат да плащат права на окрадените канали като Скай Спортс и прочие (ако теоретично приемем, че могат да се уредят правата, което не е съвсем възможно в реалния живот) ще трябва да чарджат клиентите си над 150лв/месец.
А дали можем теоретично да приемем, че за БГ не е редно да има толкова високи ставки, защото никой на този свят- нито извън БГ, нито вътре си е направил труда да направи възнагражденията поне малко съизмерими, пък след това да цака робите с колко му е кеф?
Отговори с цитат
  #534  
Стар 22-05-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също съм засегнат като вас заради ESPN America! Тъкмо им бях подготвил 50-тачка за тв+нет (оптика) и те спрели канала преди да си взема кам модул. Сега се колебая и чакам да го пуснат за да направя договора! Ако не могат в HD поне стандартно да го пуснат, както го имат мтел и виваком!

Засягате интересна тема, заплатите в България са мизерни и унизителни! Не може един абонат на близу да заплаща 70 лева ако иска да гледа предлаганите от тях канали на 2 телевизора (в дневната и спалнята си, примерно)! Да не говорим ако си с деца и 3-4 телевизора вкъщи, ще ти трябват 100 лева за телевизия от близу!

Последно редактирано от Cavalry : 22-05-2012 на 21:34
Отговори с цитат
  #535  
Стар 22-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Te от МСАТ ако почнат да плащат права на окрадените канали като Скай Спортс и прочие (ако теоретично приемем, че могат да се уредят правата, което не е съвсем възможно в реалния живот) ще трябва да чарджат клиентите си над 150лв/месец.
Е то целия SKY WELT пакет + 9 HD канала е 16 EUR http://www.sky.de/web/cms/de/abonnieren-preisinfos.jsp
А и MSat нямат Sky канали в листата си Правят само TEST-ове.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 22-05-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

HAA - тъкмо слушам репортаж за клиничната такса в Германия 11 евро и тамошната средна месечна заплата 3507 евро - дай Боже всеки му

34 лева мес.такса за хд телевизия в Германия при 7 хиляди лева месечна заплата еххххх
Отговори с цитат
  #537  
Стар 23-05-2012
hristoslav2 hristoslav2 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 91
Благодари: 5
Получил благодарност:
37 пъти в 22 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Къде може да се види актуален списък с хд пакета?
http://forum.setcombg.com/index.php/topic,56411.0.html
Отговори с цитат
  #538  
Стар 23-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristoslav2 Вижте мненията
И Deluxe и Luxe са 1080i !
Planeta HD е свободен
High Tv е спрян от поне 2 седмици
Отговори с цитат
  #539  
Стар 23-05-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
HAA - тъкмо слушам репортаж за клиничната такса в Германия 11 евро и тамошната средна месечна заплата 3507 евро - дай Боже всеки му

34 лева мес.такса за хд телевизия в Германия при 7 хиляди лева месечна заплата еххххх
В Германия има такса за телевизия и радио,която е независима от това,дали си абонат на Sky,или не. Тази такса е минимум 57€ на тримесечие. Затова има толкова свободни HD-канали на Астра 19.2. Ако ти се гледа Sky ,плащаш си допълнително съответния пакет на оператора. И цената е доста над 17€.

Последно редактирано от Зелен : 23-05-2012 на 15:08
Отговори с цитат
  #540  
Стар 23-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
В Германия има такса за телевизия и радио,която е независима от това,дали си абонат на Sky,или не. Тази такса е минимум 57€ на тримесечие. Затова има толкова свободни HD-канали на Астра 19.2. Ако ти се гледа Sky ,плащаш си допълнително съответния пакет на оператора. И цената е доста над 17€.
Основния пакет Sky Welt е 16,90 EUR + 10 EUR за допълнителен спортен или филмов пакет. Забрави да споменеш, че средната работна заплата в Германия е 3000 / 4000 EUR
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 20 (0 членове и 20 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.