The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 21-09-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Слушай малко.
1. Къде е това там, аз съм от Разград който е на над 350 км от София и следователно Батков.
2. Прекалено много съм дал на този форум и той ми е дал за да идва некъв **************** с червена шапчица комунистка и да ми казва че съм дрогиран.
3. Мога да стигна и по далеч и не се съмнявай че ще го направя ако продължаваш да се ядеш с мен...... пак се получава някой друг започва войната с мен а после аз трябва да се извинявам.... тоя път няма да я бъде никъде и никога не съм те обидил, водим спор който е в рамките на спортния разум докато не тръгна да ме наричаш дрогак.
Пак те питам как завърши мача миналата година и кой вкара и подаде за головете ееее ако не си спомняш незнам тогава кой е дебила.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #42  
Стар 21-09-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Никец време е за баня

Отговори с цитат
  #43  
Стар 21-09-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

мдам, селската баня голям кеф
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #44  
Стар 21-09-2009
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Тоя разградски ******** няма ли кой да го банне ....
Не те ли е срам бе ******** ********,така ли се държат феновете на най великия (смешен) обор в БГ ( Европа)....
И стига с това миналата година какво било ,те и Владислав Варна са били шампиони преди 100 години ама какво от това....
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21-09-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Нещо се изплаши ли какво? чак ме изтри от скайпа си казвам ти пак ела да видим кой е турчина.... аман и от такива като теб пак казвам погледни въпросния юзер къде обиди първо и тогава ела ми викай селяк не аз започнах както казва бат Рамбо
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #46  
Стар 21-09-2009
Аватара на АДМИН
АДМИН АДМИН не е на линия
Администратор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 249
Благодари: 124
Получил благодарност:
904 пъти в 124 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нецензурните думи са изтрити, темата е заключена за известно време.
Темата е достъпна отново. Моля, спазвайте добрия тон във форума.
Отговори с цитат
Стар 22-09-2009
pgi
Това съобщение е изтрито от pgi.
  #47  
Стар 22-09-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Щрак Марийке на портрет!

Вратарят на ЦСКА Иван Караджов се целува с мъж!



Щом се обичат младите, нека се вземат.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22-09-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #49  
Стар 22-09-2009
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитат на fenbg:

Комсомолецът Батков завърши "червената" си мисия - ФК "Презуяне" ври в Казан с чорба
21 септември 2009 | 13:54
От: Владимир Зарков

Знаете ли как са викали на малкия Тодор Батков? Синът на бай Марин Комуниста! И ако това е само родово петно, какво да кажем за "червения" растеж в биографията на Батков ... Та нали точно той като представител на Комсомола приветства през 1985 година разформироването на Левски-Спартак, защото не можело така да се "поругава името на Апостола "! И се намества в ръководството на ФК Витоша. Днес г-н Батков успешно за втори път разформирова Левски, а докато той е начело на клуба, "сините" би трябвало временно да приемат името ФК "Презуяне", защото щом на сайбията му е през ... мустака какво става с Левски, какво да кажем за тези под него?
Sportline.bg беше единствената медия у нас, която от началото до края на сагата с четиримата от трансферната запаса, твърдеше убедено, че сделка няма как да има. Че всичко е блъф, в чието разпространение са впрегнати медии зависили някога или зависими в момента от Батковото благоразположение. Понесохме какви ли не ругатни, не сваляхме материали, за да "хващаме" първи "новината", че сделката е финализирана. Не сме чупили глупомера с балон, пък бил той и Дон, че някакви си руснаци подписали контракта с Левски за карето още в София, че свинският грип е повалил Рубин ...
Не, свинският грип повали Левски и благодарение на Батков, днес отборът е във врящ Казан с чорба. Но не само благодарение на Батков. Ами Гонзо? Ами Баждеков? Осъзнават ли двамата, че ако глупостта можеше да лети, днес и те щяха да пърхат с крилца около водача на ятото Батков? Наясно ли е финансовият директор, че опитвайки се да замаже гафа се превърна в един глуповат наивник над средна възраст? Та кой си повежда стадото за продан само въз основа на някаква анонимна покана с емблема? Разбира ли Гонзо, че от тук нататък може да е директор само на манекенска агенция, защото единствено там все още се работи "на повикване"? Гадно е след мача с ЦСКА да се правиж на мъж, влизайки в поредния флирт със Сектор "Б". Какво са ти виновни футболистите, когато самият ти си отписал мача? Как да накараш Жо да приеме нещо насериозно, когато си пратил Зе да преговаря с Авраам Бакалина? Как да биеш ЦСКА с Виктор Генев, когато Рабех изтрезнява в студения СССР? Батков, Баждеков и Георги Иванов донесоха победата на ЦСКА в събота и тримата трябва да излязат пред "сините" фенове и да си поемат отговорността. Да обяснят какво стана. Да отговорят на странни въпроси като: Как човек с условна присъда и под гаранция като Рабех напусна страната? Как Рабех, Тасевски и Зе Соарес са стигнали до Москва, при положение, че им трябва виза, а те до петък сутринта бяха още в Испания? Как Баждеков е преговарял с шефовете на Казан в Москва, когато по същото време Рубин играеше с Том в Томск? Знаете ли къде е Томск? На два часови пояса от Москва! И въобще пътешествениците стигнаха ли до Москва или се криха някъде по села и паланки в анонимност, за да си вдигат цената с фалшиви преговори с шампиона на Русия? Докато тримата герои на Доньо Донев не отговорят на тези въпроси, а и на още куп други, ще останат в историята като хората, които предадоха Левски.
Пак се сещам за Батков. Той е на "Герена" от 10 години и винаги е говорел за клуба като нещо чуждо за него. Едва преди две лета езикът му се пречупи и той за първи път каза "Нашият Левски". Тодор Батков винаги е бил "червен" - и като политически пристрастия, и като клубни. Тази седмица завърши и "червената" му мисия - Левски е на дъното толкова унизен, колкото не е бил никога. И знаете ли кое е най-страшното? Този клуб си е частна собственост на Батков. Или на Чорни. Няма значение и на двамата вече не им пука за Левски. Не им пука от това "Слаб 2", което им писа вчера ЦСКА. Затова и след като продаде всички, което се движи на "Герена", нищо чудно Батков да закрие Левски. Няма да му е за първи път.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22-09-2009
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Малки обяви "в-к Стандарт"

;;598


Фирма "БАЖДЕКОВ - ТУРС" организира екскурзии в страната и чужбина.

Специална промоция : Разглеждане на забележителностите на град Казан от кулата на летището в Москва.
За желаещите - безплатни медицински прегледи.



ИЗГОДНО !

ПРОДАВАМ ЗЕЛЕН ХАЙВЕР !

Съвсем пресен ! Внос от Русия !

За контакти :

кв . Подуяне / последна спирка на авт. 120/
ст."Гейарена" № 00
тел/ факс - временно не работи
Баждеков
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ВЕЧНОТО, вечното дерби, ДЕРБИ, печалба, сигурна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вечното дерби ЦСКА-Левски Джак СПОРТ 33 21-08-2010 19:26
Последен писък на техниката снима “Планета Дерби” в Стара Загора ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 27-07-2009 18:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.