The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-08-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,217 пъти в 2,350 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Дори и така да е!При тия дъждове и наводнения,не може да се оплакваш,хората са заринати от повреди....Да не мислиш,че си само ти?Прояви разбиране,природа е....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
controller (22-08-2015)
  #2  
Стар 22-08-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,303
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Откакто се вързах на нета на Мтел /Мегалан/ забравих за проблеми, плащам за 50Мбит, а през повечето време получавам 80 БГ пиир.
Кофти за колегата, ама явно е мал шанс/съдба
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #3  
Стар 22-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Има оператори, които отстраняват до 24 часа:
Извадка от общите условия на Кулбокс:"2.2. При предоставянето на услугите по т. 2.1. АЙ ТИ ДИ е длъжно да осигурява качество на обслужване, определено от следните стойности на показателите:
2.2.1. време за отстраняване на повреди – до 24 (двадесет и четири) часа;"

На мен са ми прекарвали ново влакно вечерта в 22ч., защото един комшия решил да си подреже асмата, та влакното му се видяло като част от нея... Разбрах го в 21ч., когато се прибрах. В 22ч. бяха долу, всичко мина за 30мин. Изключително коректни и бързи. Можеше спокойно да ме отсвирят за следващия ден сутринта, но дойдоха веднага.
За мен 4 дни за отстраняване на повреда е подигравка.
Помня навремето, когато Близу беше още Eurocom Plovdiv, как след една още по-сериозна буря /хората от Пловдив няма как да не помня лятото на 2005, началото на август/ нета спря с наводняването на шахтите. Екипите работиха до 2 посред нощ и ги виждах от терасата ми. Пуснаха телевизията в 2:30 и нета в 3 часа през нощта. За 6-7 часа възстановиха целия град. Така че такива номера с природа и т.н., не вървят. Ако клиентът го уволнят от работа и няма пари, ще го изчакат ли до първия възможен момент да плати?! Не, нали, ще му резнат услугата и толкова.

Ако искат, досега да са го възстановили. Горчивият вкус у клиента остава и ако бях аз - едностранно си прекратявам договора, да си търсят после парите. От мен ще ги получат толкова, колкото Близу ще получат едни 117лв., които се опитват да вземат от почти 3 години.

Ми те със същия успех могат да кажат 10 дни... Да не говорим, че ако са подвели клиента, че е оптика, а му пускат LAN /което е почти недоказуемо, ама може да се пробва/.
Мен ако ме оставят 4 дни без нет, директно да си обират кабелите и да се махат, бал съм го в доставчика, ако ще който ще да е.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-08-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Златанов, за мен винаги е било леко несериозно да се сравнява оператор, който покрива 2-3 квартала в който и да е град, било то и областен с такъв, покриващ голяма част от най-големите градове в страната и с стотици хиляди абонати. Разбираш какво искам да кажа, нали?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Разбирам, но 4 дни е абсолютно несериозно, ама тотална излагация. Каквато и да е повредата, се отстранява в рамките на няколко часа. Още повече, че вероятно е някакъв суич или захранване.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22-08-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,303
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Разбирам, но 4 дни е абсолютно несериозно, ама тотална излагация. Каквато и да е повредата, се отстранява в рамките на няколко часа. Още повече, че вероятно е някакъв суич или захранване.
Абсолютно сериозно е, особено когато се случва веднъж на една, две години и особено, когато проблема се решава доста по-бързо, а 4 дни е срок сложен за да могат да си вържат гащите, случайно ако се падне някой дето само дебне да еб$е
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #7  
Стар 22-08-2015
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,604
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За да сте наясно със ситуацията!
1.Безбожно ниски цени на интернет и телевизия!Конкуренцията още повече навежда цените!
2.Следствието е,че няма пари за заплати,които се намаляват,работниците бягат,има съкращения,половината са отпуска,2 човека обслужват по 5 квартала и е нормално ,да се запише от петък за понеделник!Някои фирми,нямат нощна смяна,даже и колцентър събота и неделя!Положението е критично с тези ниски цени!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Никола67 (23-08-2015)
  #8  
Стар 22-08-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,303
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Дзумбе, на Мтеля, цялата услуга по връзване, развръзване и повреди е аутсорсната към друга фирма със задълженията и изискванията на Мтел.
Демек ако някой търпи пасив, то това не е оператора и условията му са стриктни
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #9  
Стар 22-08-2015
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,230
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На всеки му са малко парите. Това не е оправдание, за да не си върши работата.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22-08-2015
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това, че се намаляват заплати и бягали работници и т.н е несериозно да се твърди, че е само заради конкуренцията и че нета е 8 лева и няма пари.
Просто икономиката на БГ си е мижава и това е проблема. Като видиш минимална заплата под 200 евро какво да се очаква. Пак добре, че нета ни е от най-бързите и най-евтините т.е цена-качество е постигнато максимално за потребителя.
Няма за какво да се оплакваме относно доставчици на нет, тв и пренос на глас. Само работеща икономика да имахме, но нямаме за съжаление.
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бога, добре, домашен, За, Интернет, Мтел, помислете, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Домашен арест Хигс бозон ФИЛМИ 3 20-09-2013 19:59
Доспехите на Бога 3 - 20 години след 2 серия :) tchefo Забавно 1 07-12-2012 14:03
Мтел оставиха цяла България без интернет! d.ivanov Дъра-Бъра 19 21-05-2012 23:54
Домашен арест по bTV ТИНТИН ДРУГИ 0 27-10-2011 10:48
Нов раздел: ДОМАШЕН МАЙСТОР АДМИН Новини и мнения 0 05-10-2010 19:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.