The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 04-09-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Стига с тези пари бе, човек ако ще милиарди да получаваш, кой го интересува, питаш аз ти отговорих, после не бил питал. Раздвоение на личността ли имаш или какво. Прочети си поста още веднъж, понеже всичко е документирано. Ако не е за пари, се правиш на ментор с някакви неверни доводи. Скоро ходил ли си на психиатър или просто си забравил да си пиеш хапчетата?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 04-09-2014
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
'
мод Дрим: Събрах ти постовете в един, можеш да ползваш бутона edit в рамките на 30 мин.
В нормалните форуми това става автоматично, а последователни постове риплейващи различни мнения не е флуд. Не виждам каква е причината да се правим на ощипани моми след като по никакъв начин не се натоварва нито базата данни нито четящия. Напротие - по удобно е да се куотне направо репликата ми, вместо да се трие частта, в случая половината пост.

------ автоматично сливане на постове и последно предупреждение на потребителя пренебрегнал инструкциите на модератор ---------

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Никой на нищо не уча, не се хваля дори. Този комплекс няма да казвам, че ще ми завиди някой мен никога не ме е вълнувал, по скоро ти си този който се прави на голяма работа ако се съди по постовете ти. Чудно ми е как реши кое е Българско или не, след като живееш в Бг в момента, ако ми пишеше от друго място както мен, щеше да си актуален да правиш преценка. Относно това за момчето, така ще казваш на сина си ако, имаш такъв, отдавна съм минал момчешката възраст така че имай уважение.
Ми щото мойто момче не си пиша заплатата тук и не ме бърка, че живея в България В Дъблин, а и не само там, съм бил на разходка като турист Иначе чета по форумите и се образовам как е в Европата
Но явно нещо си изнервен щото подскачаш нависоко, а иначе харесах това което беше написал щото си е баш така.
__________________
Отговори с цитат
  #33  
Стар 04-09-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Дали да имитираме един нормален форум и затворим темата за мерене на малки пишки?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 04-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,304
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
В нормалните форуми това става автоматично, а последователни постове риплейващи различни мнения не е флуд. Не виждам каква е причината да се правим на ощипани моми след като по никакъв начин не се натоварва нито базата данни нито четящия. Напротие - по удобно е да се куотне направо репликата ми, вместо да се трие частта, в случая половината пост.
Уважаеми Brian,
ако наистина трябва да се придържам стриктно към правилата на форума, то само за това потребителско съобщение, което си ми пратил, трябваше да те пратя на почивка!
Цитирай:
Първоначално написано от Brian
Другарю модератор, ако обичате се придържайте към спазване правилата на форума и не се опитвайте да решавате кое от написаното от мен е "спам" - думичка чийто значение явно не знаете, и кое е точно по темата! Вече разбрах, че умствения багаж не Ви е в достатъчност да разбирате това което пиша, за разлика от хората за които го пиша!
От постовете ти, а и от обръщението ти към мен "Другарю", предполагам, че си мъж над средната възраст, който отркровенно има нужда да си налага мнението по доста арогантен и дразнещ начин.
Форума не е място за доказване и проявяване на инат! За последните дни в които се завърна, нямаше човек с който да не си се конфрoнтирал!
Призовавам те да бъдеш по-сдържан, ако претендираш, че имаш знания, има доста по-добър начин да ги демонстрираш.
Ако не си разбрал по-горе написаното от мен, ще перефразирам:
Ако продължаваш да се държиш дървеняшки, като някое сърдито старче, ще те пратя в дълга почивка!

Ако се чувстваш длъжен да ми отговаряш (не мога да си представя, че няма да искаш да си похлупака на тенджерата) пиши ми тук, по-късно ще почистя off-топиците!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #35  
Стар 04-09-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Но явно нещо си изнервен щото подскачаш нависоко, а иначе харесах това което беше написал щото си е баш така.
Изнервен не, единствено си споделих гледната точка, относно нереалните разсъждения на Joe. Относно твоето фамилиарничене, то показва единствено липса на възпитание, но пък хора всякакакви.

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Дали да имитираме един нормален форум и затворим темата за мерене на малки пишки?
Жоро според мен темата е за заключване още от момента, в които първенюто на новото време, започна да пита, другият колега.
Цитирай:
Толкова ли малко ви плащат в Чешко, че не можете да си наемете кола под наем в бедна България?
Относно другият всезнайко, не знам но според постовете му, открито ви се подиграва, дали ще го търпите или не вие ще прецените.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 04-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,304
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Жорката, я заключи темата, но аз го помолих да остане отворена още малко....

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #37  
Стар 04-09-2014
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Жорката, я заключи темата, но аз го помолих да остане отворена още малко....

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
-а ще кажеш ли защо го помоли......!?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 04-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,304
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-а ще кажеш ли защо го помоли......!?
Защото писахме постовете си по едно и също време и се получи така, че аз писах на Brian, след като темата беше заключена.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #39  
Стар 04-09-2014
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Защото писахме постовете си по едно и също време и се получи така, че аз писах на Brian, след като темата беше заключена.
Тука е като селска кръчма, всеки се хвали и за най малкото нещо в чата(дъра-бъра) става скандал.
Не е ли време да го прекръстите тоя форум на нещо различно от сателитен форум, щото отдавна не е такъв.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
  #40  
Стар 04-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,304
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Тука е като селска кръчма, всеки се хвали и за най малкото нещо в чата(дъра-бъра) става скандал.
Не е ли време да го прекръстите тоя форум на нещо различно от сателитен форум, щото отдавна не е такъв.
Като гледам, не можеш да напуснеш, колкото и табели да си слагаш, все на тук те влече

А това, че съм дал право на другата страна да си каже свободно какво го тормози, без да му налагам цензура, явно няма как да бъде разбрано!


едит: айде закриваме пУенарното заседание!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
видя, Да, Троянкакво, Туризъм


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DVB-T Троян CaMyPau ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 0 23-02-2013 03:47
Немога да видя лога на оскам moreg MPCS/OScam 9 10-08-2011 22:29
Телевизия Туризъм ще работи с неправителствени организации ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 20-01-2011 14:44
Как да видя снимката която е постната ето тук? alex78 Новини и мнения 10 20-10-2010 15:43
Арабски инвеститори са проявили интерес от космическия туризъм spacebeam Новини 0 29-07-2009 13:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.