The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 07-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Напълно възможно хд-торентс са п*дераси.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 07-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от териминатор3 Вижте мненията
Преди малко бях в приятел който има Самсунг С- 8000.Пробвахме да подкараме с вграденият плеър 3Д sbs с отделни субтитри на испански език.Тръгна всичко без проблем и филм и субтитри,но защо ефекта 3Д беше толкова слаб не знам,възможно ли е филма да е конвертиран от 2д в 3д???филма беше около 5гига Резидент евил,свален от Hd-torrents.org???
Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Напълно възможно хд-торентс са п*дераси.
Продуценте не си прав и тук, просто при C сериите миналата година ефекта на 3D е "Hq шит" , съветвам колегата да пробва същия филм на някоя "D" серия, пък било то и 6-та серия

Иначе на предния въпрос на коуегата, НЕ не може да плейва цели блуреи... за момента никой телевизор не може.


пс, колкото до HD-Torrents лично се познавам с хората от екипа, и мога с годост да кажа, че това е БГ тракер от световно ниво, отлично качество на интернал и екстернал релийзите и много добре организиран и разбран екип

Последно редактирано от d.ivanov : 07-10-2011 на 23:27
Отговори с цитат
  #23  
Стар 07-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Разликата м/у c8000 и моделите от ниския клас на д серията не е чак толкова голяма, а хд торентс са големи п*дали. Релийза всеки може да го е направил и качил, не се знае кой се е упражнявал.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 07-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е като сме подхванали темата, виж аз не говоря за разликите в телевизора, а в 3Д ефекта, C8000 е страхотен телевизор, но няма хубаво 3Д, а реално ако пробваш D6500 и D8000 няма да видиш разлика с просто око.... е вярно разни руски форумджий разглобяват телевизори тестват матрици ала бала, но с просто око разлика не се вижда межд сериите тази година в 3Д ефекта, докато при всичките "C" серии той е ужасен, не случайно миналата година, макар и най-скъпи Панасоник бяха фаворити при 3Д телевизорите, тази година са Самсунг...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 07-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Пишеш глупости, просто при новите модели 3д ефектът е феноменален, но това не означава, че при старите модели е някаква трагедия, особено на фона на останалите производители. Не виждам с какво панасоник миналата година са превъзхождали самсунг(спрямо 3д технологията), говори за неща които си виждал лично, а не за неща които си чел по форумите!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 07-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Пишеш глупости, просто при новите модели 3д ефектът е феноменален, но това не означава, че при старите модели е някаква трагедия, особено на фона на останалите производители. Не виждам с какво панасоник миналата година са превъзхождали самсунг(спрямо 3д технологията), говори за неща които си виждал лично, а не за неща които си чел по форумите!
За разлика от Христослав аз не чета други форуми освен този и конкурентния ви, миналата година бях служител на такава фирма, и мога да ти кажа, че съм се нагледал на 3D телевизори повече отколкото ти си виждал на живо за целия си живот, а аз съм убеден че вкъщи нямаш C8000 и VT20 един до друг за да даваш компетентен съвет. А изказването на мнение за нещо което не познаваш добре говори за некомпетентност. И ще го кажа още веднъж не чета форуми , СЕТКОМ ме отвращава, там пишат само откачалки които не стигат по-далече от клавиатурата си, вредно е да се посещава ..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 08-10-2011
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 272
Благодари: 10
Получил благодарност:
18 пъти в 14 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Е като сме подхванали темата, виж аз не говоря за разликите в телевизора, а в 3Д ефекта, C8000 е страхотен телевизор, но няма хубаво 3Д, а реално ако пробваш D6500 и D8000 няма да видиш разлика с просто око.... е вярно разни руски форумджий разглобяват телевизори тестват матрици ала бала, но с просто око разлика не се вижда межд сериите тази година в 3Д ефекта, докато при всичките "C" серии той е ужасен, не случайно миналата година, макар и най-скъпи Панасоник бяха фаворити при 3Д телевизорите, тази година са Самсунг...
Колегата didomh може би е прав за слабият ефект при с-8000 защо!преди два дена бях пак в въпросния колега на гости бях се заредил с едно фулл хд кабелче 1.4 версия..така понеже аз имам Lg Optimus 3D опитахме да свържем телефона с телевизора всичко 6 без проблеми яка картина отвсякъде,имам доста неща и клипове в фулл хд 1080п 3Д в телефона,,,но впечатление не ми направи изобщо доста слаб ефект на 3Д-то.Единствено сега ми остава да видя как ще е ефекта на блурей плеъра който той има и тогава ще знам с сигурност,като направя теста ще пиша
Отговори с цитат
  #28  
Стар 08-10-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
пс, колкото до HD-Torrents лично се познавам с хората от екипа, и мога с годост да кажа, че това е БГ тракер от световно ниво, отлично качество на интернал и екстернал релийзите и много добре организиран и разбран екип
Колега щом лично ги познаваш хората от екипа им предай да не са толкова алчни, защото когато тръгнаха в началото тракера им беше кръгла 0 и малкото които го ползвахме в началото го вдигнахме на това ниво ,но тъй като българина е алчно копеле , въпреки че бях с най-високия ранг там и качени над 10ТБ ми делнаха акаунта ,заради неактивност(разбирай ,че не съм си платил за VIP), за последната една година имам 3 регистрации там като последната е от няколко дни и сега ми пратиха съобщение ,че ми спират акаунта , защото съм нямал необходимия минимум ъплоуд е как да имам като са го ограничили за тези които не си плащат, абсолютни педераси типично като всичко в БГ.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 08-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Колега щом лично ги познаваш хората от екипа им предай да не са толкова алчни, защото когато тръгнаха в началото тракера им беше кръгла 0 и малкото които го ползвахме в началото го вдигнахме на това ниво ,но тъй като българина е алчно копеле , въпреки че бях с най-високия ранг там и качени над 10ТБ ми делнаха акаунта ,заради неактивност(разбирай ,че не съм си платил за VIP), за последната една година имам 3 регистрации там като последната е от няколко дни и сега ми пратиха съобщение ,че ми спират акаунта , защото съм нямал необходимия минимум ъплоуд е как да имам като са го ограничили за тези които не си плащат, абсолютни педераси типично като всичко в БГ.
Нямам идея защо са ти спредли акаунта, моя си стои от сумати време и не са го пипали
Цитирай:
Ratio: 5.12 DOWN.3.21 TB UP 641.92 GB
но ако имат такова правило за даунлоуд и не си го спазил , то навярно са прави, понеже има маса хора които си държат акаунтите за колекция (в случая като мен в момента) а на тях не им трябват такива потребители . Опитай се да пишеш на съпорта, за старитя си акаунт, там са разбрани хора и ще ти отговорят.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 08-10-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Според мен е нормално при рипване на филм, от 40 гига до 5 гига да се загуби качество в картината, от там и в ефектите на 3Д. Поне аз така мисля де. Иначе да, спрямо промото на 23.5 Астра 3Д (КЪДЕТО КЪРТИ МИФКИ) разликата се усеща, но... там излъчват с 10 Мб и малко отгоре, а някои релиизи са с 5 до 8 Мб. Предполагам и от там идва разликата. За момента не мога да пробвам с 40 и повече Гига как ще е ефекта, но иначе и на релиизите стават, аз поне не съм капризен .
П.С. Иначе и аз получих предупреждение от хд-торентите, че съм под рейтинг 0.7 а съм от 3 дни регнат, е при още едно такова съобщение и аз ше им тегля една майна.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...

Последно редактирано от BOBIKAT : 08-10-2011 на 10:16
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
samsung, ue, или


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SAMSUNG UE46D6100 Iliyan N ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 34 15-10-2012 09:10
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 19:03
Samsung PS43D450 Кодо Въпроси и отговори 4 08-09-2011 13:39
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 19:34
samsung le40a536t1f ненка ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 02-08-2011 21:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.