The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 04-04-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Кое ми разсъждени е неправилно бре Яворе, кое ти разсъждение на теб е правилно. Смях да ми говориш че ключа не е задължително да къса фаза, смях е и предложението за допълнително зануляване по този селки подход. Хайде стига моляви.
Обясни как се къса фаза

Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Благодаря за урока, аз да си кажа че резултата ще е нулев за човека но наздраве де.
Да , ама не ! Резултатът е положителен
Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Предполагам ширмовката на коаксиалния кабел неконтактува с F-конекторите и от там и смущенията. Защо не си прегледаш всички връзки по коаксиалния кабел.
Пълна глупост , ако предположението ти бе вярно, то щеше да има друг ефект , снежинки по екрана, явно пишеш за постове или за да не заспиш
Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Всеки ключ по правило трябва да къса фазата а не нулата. И все пак може да се демонтира ключа и да се направи профилактика на потенциометъра в него. Щом смущенията продължават ''предполагам ключът е завъртян до макс'' има лош контакт в потенциометъра и или скапан импулсен траф за луничките.
Правилата не са закони, остава и посоката на тока да ми кажеш коя е
Ефектът от твоето предположение ще е нулев
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
екрана, кабеларка, лунички, на, от, шум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Зелена линия на екрана Тунай ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 21-10-2014 20:57
Въпрос за лед телевизор? (Прогаряне на екрана) Гражданин Хикс HDTV дискусии 6 30-01-2013 15:47
Гласовете зад екрана интересни мнения dido sat 2010 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 02-03-2011 19:29
Съвместимост на тунер и кабеларка Ламбов ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 7 31-01-2011 11:30
Антимафиоти нахлуха в кабеларка uniqad Дъра-Бъра 20 03-12-2010 14:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.