The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България

Кабелни [DVB-C] оператори в България Оператори на кабелна цифрова телевизия в България

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #271  
Стар 12-02-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КалоНико Вижте мненията
хм....

не знам дали при мен е по различен тунера, но като дам една честота само да сканира я намира, но след това като пусна на ауто това каквото преди това е имало като канали изчезва. Поне това беше преди, сега не успях дори и индивидуални честоти да сканирам. Верно че пробвах само с 538.

Пуснах сега пълно сканиране но като оставих за държава "-" тоест всички. Пълното сканиране отне около 35 минути и откри 119 услуги. 105 канала и 14 радия. Но новите HD ги няма , започват програмите от 458.

Вие имате ли ги сега тези новите на 450?

ще взема да пробвам още веднъж да му дам бързо сканиране на 450 и след това едно бързо сканиране на честота = auto.

Rado, ти като казваш на Авто имаш предвид за честотата предполагам?

Започвам да се чудя кой е по зле, телевизора ми или кабелния оператор....
Значи аз давам така :
Начин на сканиране - Бързо сканиране
Честота - 458 MHz
ID на мрежата - Автомат.
Скорост на предаване - Автомат.
Тип услуга - Безплатни услуги

Трябва да ти намери 124 канала(SD - 93 + 8 платени = 101, HD - 9, Радио - 14)
Отговори с цитат
  #272  
Стар 13-02-2012
радодаскалов радодаскалов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте отново,
след като и аз вече си пуснах цифровите канали, благодарение на вашите напътствия, искам да питам следното. Тези канали, по които дават само филми и нямат марка (лого), те са от оператора, нали? Откъде обаче, да им разбера програмата, в смисъл какво дават в момента и какво ще дават. На Инфо на телевизора не излиза нищо?
Отговори с цитат
  #273  
Стар 13-02-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами програмата я няма никъде, в инфоканала се вижда кои филми дават за деня, но в колко започват не се знае .
Отговори с цитат
  #274  
Стар 14-02-2012
петерман петерман не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Тунер Sony

Цитирай:
Първоначално написано от КалоНико Вижте мненията
Радо, оправи ли се проблема с 538 ? Аз преди време страдах от съшите симптоми. Със Sony 46W4000 съм и мисля че това е недостатък на тунера на Sony. Ако се е оправило да сканирам и аз, макар че като гледам какво има на 538 май мога да ги жертвам заради HD каналите.
Аз също имам проблеми с тунера. Първоначално /преди 3-4 месеца/ при сканиране не намираше 538. В последствие изчезнаха още няколко честоти, като в момента остана само 458. Интересното е, че преди сканирането програмите се хващаха, а след това не ги намира. Идваха от СКК, и с техния set box хванаха всички програми. Писах за проблема и на Sony, но отговор няма. Телевизорът ми е SONY 32S3000.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 14-02-2012
полплам полплам не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 52
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране EXPLORER

Нещо изчезна.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 15-02-2012
КалоНико КалоНико не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 44
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Sony tuners

Абе видно е че Сони вече не са това което бяха. Само ние със сонитата се оплакваме от подобен проблем, но пък магически се оправя след време, явно онези от СКК правят нещо по въпроса.

Иначе по магическата схема на Радо успяхд а ги намеря всичките. Противно на логиката, поне моята. Не проумявам как при задаване на честота 458 успява да намери всички останали. Дори и да предположим че това задава стартова честота на търсенето то тогава как открива 450?

ама нейсе предвид че в момента е ОК няма да се оплаквам
Отговори с цитат
  #277  
Стар 15-02-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от полплам Вижте мненията
Нещо изчезна.
При мен канала го има !

Цитирай:
Първоначално написано от КалоНико Вижте мненията
Абе видно е че Сони вече не са това което бяха. Само ние със сонитата се оплакваме от подобен проблем, но пък магически се оправя след време, явно онези от СКК правят нещо по въпроса.

Иначе по магическата схема на Радо успяхд а ги намеря всичките. Противно на логиката, поне моята. Не проумявам как при задаване на честота 458 успява да намери всички останали. Дори и да предположим че това задава стартова честота на търсенето то тогава как открива 450?

ама нейсе предвид че в момента е ОК няма да се оплаквам
Тунерите на Сони са леко по капризни и тук нещата явно не се правят точно както трябва и затова става така .Но хубавото е, че екипа на СКК си върши работата и нещата дори и по бавно се оправят .

Имате ли разминаване на EPG-то на Nat Geo Wild ?
Отговори с цитат
  #278  
Стар 15-02-2012
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 644
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не само Сонито има проблеми - при мойто LG на авто скениране, не излизат пакетите, които не са на стъпка 8 Mhz след пакета на 450 MHz. Но добре, че е този форум, за да ги добавя ръчно.
В реда на мисли, май най-добре е да се добави НИТ таблица на някоя честота, за да няма такива неудобства.

Последно редактирано от Underworld : 15-02-2012 на 15:29
Отговори с цитат
  #279  
Стар 17-02-2012
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Viasat Nature се появи на мястото на Rai 2 !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Радо1948 за този полезен пост :
Underworld (18-02-2012)
  #280  
Стар 21-02-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радо1948 Вижте мненията
Това е програмната схема на СКК към днешна дата, нещата с EPG то са почти оправени, надявам се само да пуснат и на Crime & Investigation Network защото канала е много добър,а почти никъде няма инфо за програмата му !

458 - Planeta Tv, BNT 1, TV7, bTV, Nova TV, Diema 2, Discovery Ch, Diema
466 - Nova Sport, DIVA Uni, Kanal 3, Discovery Sci, Discovery Word, History Ch, Ring.Bg, Tv Evropa, Super 7
538 - Fox Life, FOX Crime, BBT, The Voice,
Disney Ch, BNT 2, Planeta Folk, NBT
546 -
Diema Family, National Geo, TV1000, Animal Planet, bTV Cinema, Eurosport, bTV Comedy, Eurosport 2 BG, bTV Action
690 - DW-TV,
VTV, BNT World, VTK, E-Kids, BG TV, Boomerang, Bloomberg, Ohota&Ribalka
730 -
HBO Comedy, HBO, Cinemax, Cinemax 2, Private Spice, D-XTV2, SCT 7, D-XTV, Viasat Explorer
819 - FAN TV, Extreme, City TV, Folklor TV, MAD TV, Pink Plus, MTV, Balkanika,Russia Today, France 24, EWTN
827 - ORT 1 Russ, Carton Net, NatGeo Wild, Zone Reality, AXN, AXN Sci Fi, AXN Crime, Viasat History, TV5, RTL, RTL2
835 -
Rai 1, Rai 2, Rai 3, Rai News, Crime & Investigation, Jim Jam EMEA, RTVi Europe, RTVi Nashe Kino, Fine Living Net
843 - Viva Polska, VH1, Fiesta TV, Renault TV, Al Jazeera, ProSieben Austria, Kabel 1 Austria, SAT 1 A, Super RTL,VOX
851 - Planeta HD, Eurosport HD, Discovery HD, NatGeo HD
859 - PPV 1. PPV 2, PPV 3, PPV 4, PPV 5, PPV Info

Канали с EPG

Радо, мога ли да те помоля да отредактираш програмите към днешна дата - обмислям да се включа и искам да видя пълната актулна програмна схема, а сайта им е още в изграждане. Благодаря ти предварително!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
на, Параметри, СКК, Телевизия, Цифровата, Честоти


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БГ DTH оператори и честоти berks Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 0 30-06-2010 21:18
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 17:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 11:35
През май, Astra Германия започва голяма кампания за цифровата телевизия berks Новини 0 25-04-2009 18:25
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.