The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #221  
Стар 14-04-2017
eMTech 300 eMTech 300 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Малта
Мнения: 582
Благодари: 319
Получил благодарност:
224 пъти в 143 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
И вероятно на балканският лъч,тогава на колегата от Мурсия,ще му трябва 10 метра антена
Фокус САМО ГАДАЕМ ЛИ ? Ако е така да речем че се касае за мачовете в Англия в 3 часа в събота , и сега се излъчват по избор 1 мач за всички оператори (Италиянски, Холандски, Немски Ромънски ,Унгарски и прочие). И ТО забележи тези които покриват Европа и съответно и Англия са без ангииски ЕЗИК . А такива който са на Мена от Арабелите си лъчат по колкото си платят със опция и на други езици . Аз Тук ги ловя без проблем и със 80 санта ( Малта) Ако имаш това предвид и за Балканския лъч може !? Нека да го пуснат и да видим какво няма да се лъчи на Европейския биим !!!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 14-04-2017
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eMTech 300 Вижте мненията
Фокус САМО ГАДАЕМ ЛИ ?
E то без да има нещо реално(сателит) всичко е само предположения,но ако размишляваме в насоката,че има два биима и,че евентуално ще дават под наем транспондери,то за какво им е Балканският биим и евентуално ако не е за Булсата,то кои би взел транспондери на балканският биим!Предлагам,дискусията обаче за България сат да я продължиме в правилната тема!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на фокус за този полезен пост :
eMTech 300 (14-04-2017)
  #223  
Стар 14-04-2017
Емилио83 Емилио83 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Местоположение: Испания,Мурсия
Мнения: 4
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
E то без да има нещо реално(сателит) всичко е само предположения,но ако размишляваме в насоката,че има два биима и,че евентуално ще дават под наем транспондери,то за какво им е Балканският биим и евентуално ако не е за Булсата,то кои би взел транспондери на балканският биим!Предлагам,дискусията обаче за България сат да я продължиме в правилната тема!
Колеги вие като по вещи в тая област какво ме бихте посъветвали да пробвам с по-голяма антена на виваком или тъщатат да праща приемник на булсата ,щото без бг тв не се издържа тука.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 14-04-2017
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Емилио83 Вижте мненията
Колеги вие като по вещи в тая област какво ме бихте посъветвали да пробвам с по-голяма антена на виваком или тъщатат да праща приемник на булсата ,щото без бг тв не се издържа тука.
По голяма колко?Както казах вече с 1.5 метра няма сигнал!Може и 3 метра да не стигат,защото южна Испания е доста извън покритието!Аз бих взел оборудване на Булсатком,ама ако е възможно без дългосрочно обвързване и ако стане така,че да останеме без сигнал от булсата,то Мтел с един метър антена излиза със запас!Може и евентуално новият интелсат на 45е да има покритие за Испания и пак да се върнеш на виваком!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на фокус за този полезен пост :
Емилио83 (14-04-2017)
  #225  
Стар 14-04-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Серхиньо,
Видях в един пост назад да цуваш бг испанците.
Мен ме боли фара за твоя Ц банд, нещо бързо забрави добрите обноски.
Нали не искаш да ти духна с компресора под опашката на оня кон от стария краден аватар от Колегата an., ако тука не, сещай се как, къде и кога.
Явно не мислиш , че част от бг испанците ни боли фара за Виваком, Балъкком или Азърбейджанския спорт канал.
Нали си гледал филма "Усещането", наблегни на него, и слушай почтено бг испанеца Фокус що ти реди, той е видел и 60 см и 200 см
Отговори с цитат
  #226  
Стар 14-04-2017
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вчера на честота 11 513 е добавено копие на руския канал НТВ МИР. Скоро канала трябва да спре от 11 555
Отговори с цитат
  #227  
Стар 14-04-2017
тотален тотален не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
Бай Ганя винаги ще се оплаква за нещо и винаги ще си намери нещо, за което да се хване. Къде основателно, къде не толкова. За чий плащаш 2 години за услуга, която е предназначена за България, а ползваш нелегално в друга страна, че се и оплакваш отгоре на това. Може би това е народна психология, щом съм си платил за нещо, то трябва да работи. Дали има договори и там кво пише много не се зачита. Щом си в чужбина и имаш претенции за грамотен човек трябва да се поглеждаш и да видиш, че има и други варианти за платена БГ телевизия в чужбина по договор. То е така с всичко в тази държава.
Оплакване няма, "колега". Просто не следя нещата за това кой кога си сменя спътника и ми стана леко смешно, че Вивакома отпаднаха точно като преподписах договора. Не ми е проблем да го спра (плаща се 3 месеца глоба), не ми е проблем и да го плащам за месеца през който съм в България. Проблемът е, че не ми се ходи на покрива да насоча голямата антена към 45 градуса. Каналите ги хващам през ИПТВ тъй или иначе, просто не се кефя да подредя 3 приемника за абонаментите, които имам.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 14-04-2017
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Серхиньо,
Видях в един пост назад да цуваш бг испанците.
Мен ме боли фара за твоя Ц банд, нещо бързо забрави добрите обноски.
Нали не искаш да ти духна с компресора под опашката на оня кон от стария краден аватар от Колегата an., ако тука не, сещай се как, къде и кога.
Явно не мислиш , че част от бг испанците ни боли фара за Виваком, Балъкком или Азърбейджанския спорт канал.
Нали си гледал филма "Усещането", наблегни на него, и слушай почтено бг испанеца Фокус що ти реди, той е видел и 60 см и 200 см
Без коментар,мъчи се сам!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 14-04-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

И да вметна ние неинтелигентните Б Ганьовци да се информираме за ко рече, за друг начин на гледане на БГ телевизия, а ве Кольо , ние още слизаме да гледаме бел ли е ауспуха.
Сигурно високо интелигентните във БГ , само Виваком гледат и са открили душа за къпане от кладенеца и помпата с ремъка.
Някой път тука некой лети, лети, лети
Аре
Отговори с цитат
  #230  
Стар 14-04-2017
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хващайте Мтела,там е истината!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на SERHI1970 за този полезен пост :
индикатор (15-04-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
is12, is904, vivacom, временен, Към, от, преминаването, сателит


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мини сателит в БГ? Wanderer САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 30-04-2019 19:46
НЕТЕРА пак на сателит? Дато Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 0 16-03-2015 19:06
HBO+1 и Cinemax2 на сателит? myspam HDTV нови канали и новини 1 06-04-2014 01:19
Окабеляване за сателит и HD соколов ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 24-08-2011 10:12
Проблем при смяна от сателит на сателит териминатор3 DREAMBOX 29 18-12-2010 13:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.