The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-11-2013
trafik69 trafik69 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 266
Благодари: 36
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране cv

ГГлупости Стояне за този пакет и да не им урони имиджа на БУЛСАТ–а трябва до вратата да му го занесат с извинения и пари в плик да не се разчува .АМА то нее за разбирачи като ТЕББББББББББ
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на trafik69 за този полезен пост :
екаарт (10-11-2013)
  #12  
Стар 10-11-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма смисъл от толкова нерви, въпреки че всеки, на който се случи такова пиротехническо приключение с невероятните съоръжения на булсат, би побеснял (меко казано!).
Що се отнася до мейла на дамата от булсат, бих казал че е точен и коректен - макар че не съм от агитката ласкатели на оператора, понеже и на мен са ми късали нервите многократно.
Ние, живеещите в чужбина и ползващи услугите на булсат, сме в едно особено положение, защото формално сме нарушители на договора, според който оборудването трябва да се намира единствено на адреса на потребителя, фигуриращ в договора.
Затова се налага да се осланяме на помощта на разни ятаци и куриери.
Бих посъветвал колегата с проблема, ако няма възможност да ползва помощта на познати и роднини, да се опита да контактува с нашия съфорумец ДИМЧО който нееднократно е помагал при подобни случаи - виж например тази тема http://dtv-bg.com/showthread.php?t=25574 последното мнение http://dtv-bg.com/showpost.php?p=196642&postcount=12

Успех!
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Следните потребители (2) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
екаарт (10-11-2013), Иван1958 (11-11-2013)
  #13  
Стар 10-11-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Към питащия - единствения ти изход е смяна в БГ. Никви модули никви захранвания не стават за смяна.

Към питащия, Georgy D и cvetelin последно предупреждение преди бан за обиди.
Това е изключително несериозно от ваша страна и ще ви тежи на съвестта.

Реакцията ми беше напълно нормална при каквато и да е липса на доказателства и тенденциозно преувеличаване на нещата (къщата му щяла да изгори) в първото !!! му мнение...

Това дали е пенсионер въобще не означава, че има право да прави сравнения базирани на години. Има и деца гении, които ще ни засрамят тук всичките взети заедно. Тъй че...

всъщност не ми пука... правете що знаете!
  #14  
Стар 10-11-2013
trafik69 trafik69 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 266
Благодари: 36
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране cv

За Димчо само хубаво или нищо .Човека си създал империя евала му ,отзивчив .Скоро ще отивам при него да сложим по добра версия на моя IPbox 9000 hd.Хем ще ми покаже как става и аз да влеза в час
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 2a6fe1f1-d29e-cb77-32fd-1447c31d9f2f.jpg (3.0 КБ, 373 разглеждания)
Тип файл: jpg 150441_354045164698251_1469289018_n.jpg (18.8 КБ, 9 разглеждания)
  #15  
Стар 10-11-2013
екаарт екаарт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Мнения: 8
Благодари: 20
Получил благодарност:
18 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Попитах къде се намираш, не само защото съм гадняр, ами и аз съм близо - в акаба - йордания, дали да вадя антената , все пак от твоето местоположение мога да си направя някои изводи.
А е прието , въпреки че доста невъзпитани колеги не го спазват, да се пише местоположението на участника във форума.
Все пак се получава доста по-вярна информация от място,отколкото от сайтовете.
Но явно ти си от потайните или от другите и не си уточнил този важен за съфорумците ти детайл.
Може да съм регистриран по местоживеене в олигарска държава, но подписа ми показва точното местоположение
Мисля че трябва да се извиниш и съответно да се уточниш
А с рогата напред , някак не върви ...
Добре е, че сам се наричаш гадняр, за да не ме обвини админ-а в грубо отношение към Вас, които ми стровихте деня, но не разбирам наглостта ти, НЕ уважаеми Явор да ме разпитваш къде точно живея и неистовият ти мерак да ме изкараш, наричайки ме "потаен" като много, много, ама много лош "питащ", както друг съфорумец ме определя. В случая невъзпитаният си ти, отдалечен от мен не само като физическо разстояние, а и като манталитет, независимо от напъните ти да "острумничиш", чупейки собствените си рога.
А може би след това ще ме поразпиташ с какво се занимавам и дали ще ми бъде удобно да ти изпратя и снимка на жена ми, когато излиза от банята, леко разтворила хавлията си... Едва ли би ти задоволила ниските страсти...
Стара баба е.
Но със сигурност хиляди пъти ПО-умна, -мъдра, -образована и ПО-интелигентна от теб! Не ѝ обръщай внимание... току що я свалих от голямата /300 см/ сателитна чиния.
Пренебрегвайки празнотите в географските ти познания, би ли МЕ светнал какво общо има местоположението и вида на антената със захранването на приемника?
Не, че няма най-накрая да си призная точните координати, но вече ми става забавно като те гледам, как търсейки повод да се гавриш с мен, не се сещаш да погледнеш наистина покритието на Hellas Sat за Европа и Африка. И ако при мен - в Африка, военните събития приключиха отдавна, то при вас - в Мала Азия, мартинките сигурно ви треперят яко от страх, заради касапницата в Сирия.
Имаш 3- /три минус/ по география.
А ние си имаме ток със стейбилайзер...
YOU UNDERSTAND ME?
Не кльопаме местните с чаршафите от раз - първо ги перем. Понякога пясъчното гибли е като ранната, късно-ноемврийска суграшица. Вихри се на талази по асфалта.
С какво "полезно" инфо още бих могъл да ти задоволя любознателността..?
На лични ли да ти пратя личните си GPS coordinates или утре да ги обявя в сутрешният блок на БТВ?!?
А дали ще ме чуят в парламента и най-после да си подадат оставката, поне заради гръмналият ми приемник?

Бъди пич, а не лигльо.
И не забравяй, че горе винаги има един наблюдател за всички добрини и всички лошотии. Накрая раздава бонуси... Според делата.
Следните потребители (6) благодарят на екаарт за този полезен пост
ivan02121983 (11-11-2013), Joe (10-11-2013), miral (11-11-2013), Rafaello (10-11-2013), stilo72 (11-11-2013), д.е.м.т (11-11-2013)
  #16  
Стар 10-11-2013
екаарт екаарт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Мнения: 8
Благодари: 20
Получил благодарност:
18 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Няма смисъл от толкова нерви, въпреки че всеки, на който се случи такова пиротехническо приключение с невероятните съоръжения на булсат, би побеснял (меко казано!).
Що се отнася до мейла на дамата от булсат, бих казал че е точен и коректен - макар че не съм от агитката ласкатели на оператора, понеже и на мен са ми късали нервите многократно.
Ние, живеещите в чужбина и ползващи услугите на булсат, сме в едно особено положение, защото формално сме нарушители на договора, според който оборудването трябва да се намира единствено на адреса на потребителя, фигуриращ в договора.
Затова се налага да се осланяме на помощта на разни ятаци и куриери.
Бих посъветвал колегата с проблема, ако няма възможност да ползва помощта на познати и роднини, да се опита да контактува с нашия съфорумец ДИМЧО който нееднократно е помагал при подобни случаи - виж например тази тема http://dtv-bg.com/showthread.php?t=25574 последното мнение http://dtv-bg.com/showpost.php?p=196642&postcount=12

Успех!
Много Ви благодаря!
Сърдечен поздрав!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на екаарт за този полезен пост :
ВалчоП (10-11-2013)
  #17  
Стар 10-11-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде да намалиш агресивността и арогантността си, може ли?

Най са ми омразни хора, които имат точно този характер
  #18  
Стар 10-11-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Хайде да намалиш агресивността и арогантността си, може ли?

Най са ми омразни хора, които имат точно този характер
Е че ти какво очакваш, вие го направихте конспиратор човека и очаквате да се отнася с вас като с хора.
Каквото повикало такова се обадило мама му стара.

Земете се гръмнете всичките да не се мъчите, и ти и Явор и Мариян и има и още доста.
Аре бегом за калашниците.

Без поздрави!
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Следните потребители (7) благодарят на kostading за този полезен пост
ivan02121983 (11-11-2013), Joe (11-11-2013), Rafaello (10-11-2013), stilo72 (11-11-2013), екаарт (10-11-2013), Кермит (11-11-2013), ТКЗС (11-11-2013)
  #19  
Стар 10-11-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Евгени, художнико "Пикасо". Само не разбрах как жена ти настройва 3 метровата антена, а ти стош отдолу и я наблюдаваш. Ами, ако падне... Като гръмна, имаше ли счупени стъкла? И не на последно място, защо си изключил климатика в стаята, за да се запали захаринката?
Послепис: За да ти е мирна главЪта, използвай "каката"
И да, има начин да се смени криптиращият блок с картата, но това го умеят само специалисите от "Deltacom"!

Последно редактирано от BOBIKAT : 10-11-2013 на 22:50
  #20  
Стар 10-11-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от екаарт Вижте мненията
Добре е, че сам се наричаш гадняр, за да не ме обвини админ-а в грубо отношение към Вас, които ми стровихте деня, но не разбирам наглостта ти, НЕ уважаеми Явор да ме разпитваш къде точно живея и неистовият ти мерак да ме изкараш, наричайки ме "потаен" като много, много, ама много лош "питащ", както друг съфорумец ме определя. В случая невъзпитаният си ти, отдалечен от мен не само като физическо разстояние, а и като манталитет, независимо от напъните ти да "острумничиш", чупейки собствените си рога.
А може би след това ще ме поразпиташ с какво се занимавам и дали ще ми бъде удобно да ти изпратя и снимка на жена ми, когато излиза от банята, леко разтворила хавлията си... Едва ли би ти задоволила ниските страсти...
Стара баба е.
Но със сигурност хиляди пъти ПО-умна, -мъдра, -образована и ПО-интелигентна от теб! Не ѝ обръщай внимание... току що я свалих от голямата /300 см/ сателитна чиния.
Пренебрегвайки празнотите в географските ти познания, би ли МЕ светнал какво общо има местоположението и вида на антената със захранването на приемника?
Не, че няма най-накрая да си призная точните координати, но вече ми става забавно като те гледам, как търсейки повод да се гавриш с мен, не се сещаш да погледнеш наистина покритието на Hellas Sat за Европа и Африка. И ако при мен - в Африка, военните събития приключиха отдавна, то при вас - в Мала Азия, мартинките сигурно ви треперят яко от страх, заради касапницата в Сирия.
Имаш 3- /три минус/ по география.
А ние си имаме ток със стейбилайзер...
YOU UNDERSTAND ME?
Не кльопаме местните с чаршафите от раз - първо ги перем. Понякога пясъчното гибли е като ранната, късно-ноемврийска суграшица. Вихри се на талази по асфалта.
С какво "полезно" инфо още бих могъл да ти задоволя любознателността..?
На лични ли да ти пратя личните си GPS coordinates или утре да ги обявя в сутрешният блок на БТВ?!?
А дали ще ме чуят в парламента и най-после да си подадат оставката, поне заради гръмналият ми приемник?

Бъди пич, а не лигльо.
И не забравяй, че горе винаги има един наблюдател за всички добрини и всички лошотии. Накрая раздава бонуси... Според делата.
То много важно коодинатите, кажи в бенгази или някъде другаде, няма да ти пратят насочваща се ракета, щом си абонат на булсат , явно не си чак толкова емблематична личност, дето да я бумнат , а и отдавна явно си в пустинята, поради което не ти прави впечатление горещината.
10х за оценката по география , след основното си образование този предмет не е присъствал в учебната схема на следващите 2 образователни степени, така че ме ласкаеш
Можеше спокойно да си напишеш, че имаш 3 метрова антена, която не е добре заземена ( масово го отбелязах в триполи ) , предполагам и приемника ти не е бил заземен, отбелязвам тези елементарни причини за възникване на пренапрежение и последващо дефектиране на техника, па била и операторски сат приемник . В африка, та дори и в по-цивилизованата и северна част, масово се използват въздушни линии, преплетени и с кабели за тв и интернет .
Това си е предпоставка за инциденти. Да не те плаша но много често има и поражения на хора, а и на маймуни

За мартинките, ами и пирати са нападали, и в размирни райони с военен риск, нерядко съм бил, ама нали е за пусти пари, така че аз за камилите или за пясъчните бури не те питам.
А за акъла , образованието, годините или за експирианса, най-добре да не се пениш толкова, а да си провериш как ти е инсталацията в жилището , обитавано от теб, защото имах колега ( лека му пръст ) от вашия вилает го върнаха в железен... от токов удар, не вярвам да се е подобрило положението , особено след събитията преди няколко години. Но решението и възможността да го реализираш са единствено в твоята 64 годишна воля
опа, забравих че там не се пие, само ефес - безалкохолна

Посрещах една нова година в триполи - безалкохолно шампанско
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
Stuka (11-11-2013), екаарт (11-11-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
zhd100, гръмна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ЕДИН ДОСТОЕН БЪЛГАРИН: Октай Енимехмедов: Съжалявам само, че пистолетът не гръмна STUDITOV Дъра-Бъра 41 02-02-2013 10:54
ЕПГ на ZHD100 БатеГойко ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 9 20-05-2012 12:17
Купувам ZHD100 ! xtv Приключили продажби 11 10-05-2012 16:18
Проблем с ZHD100 plam99m ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 30-04-2012 14:42
ZHD100 - мнения Dreyller ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 107 12-02-2012 22:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.