The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Монтаж и настройка на антени

Монтаж и настройка на антени Схеми, съвети и въпроси за монтаж и настройка на сателитни антени

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 12-08-2010
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пепо Вижте мненията
ей, златни сте!!!! понаучих някои нови неща от тук. ясно. ще гледам дихитал плюс. аз съм в българския квартал в Аликанте в Испания. ако има някой тук да ми монтира антена супер. тук има един дилър дето продава едни кутии с bulsat.com и техните антени и много са си наслагали антени на bulsat.com. другите с надпис по тях са тези на triax и някакви с две зелени букви FR изкилиферчени. не мога да разбера последните какво са.
приемника който ми подариха може и да е добър. не съм го пробвал че да знам. не искам да го сменям. искам само да си монтирам антената по възможност сам защото тук няма много монтажници на чинии освен на дихитал плюса, а те си монтират само техните чинии.
за това подпитах дали тия triaxi става за нещо или някак да прилъжа от дихитал плюс да ми монтират тяхна чиния без приемника и да си сложа моя на astra. искам да си припомня немския че тук аман от тоя испански навсякъде.
Ако мислиш да монтираш на покрив, зарежи триакса и си вземи tecatel. Испански са и са много по-здрави. Триаксите са за мокър сняг и тихи места.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
triax, за, карта, питанка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
triax td 110 ? martinakis САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 19-02-2011 20:49
TRIAX - история sarivano САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 13-12-2010 12:29
Питанка Чък Норис Дъра-Бъра 14 25-12-2009 23:15
TRIAX TD88 stilo72 Монтаж и настройка на антени 3 17-08-2009 22:34
Triax TD88 fox САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 22 04-05-2009 21:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.