The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 02-03-2015
Аватара на ВКВ
ВКВ ВКВ не е на линия
Black Sabbath
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 461
Благодари: 124
Получил благодарност:
102 пъти в 56 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хишникът Вижте мненията
+ 2 годишен договор. Нали това е целта на цялото упражнение?
И без 2 годишен договор няма да се преместя при тях.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 02-03-2015
chenev chenev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 112
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВКВ Вижте мненията
И без 2 годишен договор няма да се преместя при тях.
Те не искат да се преместиш ти , все някой ще се премести хората предлагат , другите преценят дали или всеки си решава сам!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 02-03-2015
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 626
Благодари: 147
Получил благодарност:
472 пъти в 199 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chenev Вижте мненията
Те не искат да се преместиш ти , все някой ще се премести хората предлагат , другите преценят дали или всеки си решава сам!
Ти метна ли се вече на оранжевия влак?
Отговори с цитат
  #134  
Стар 02-03-2015
chenev chenev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 112
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
Ти метна ли се вече на оранжевия влак?
Казах го вече (малко по-нагоре в темата) гледам тв само ако ми плащат - не плащам за да гледам реклами и отвреме на време да ми ги прекъсват с филм
Отговори с цитат
  #135  
Стар 02-03-2015
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 626
Благодари: 147
Получил благодарност:
472 пъти в 199 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chenev Вижте мненията
Казах го вече (малко по-нагоре в темата) гледам тв само ако ми плащат - не плащам за да гледам реклами и отвреме на време да ми ги прекъсват с филм
Ако наистина е така, тогава този форум е последното място, където би списвал
Отговори с цитат
  #136  
Стар 02-03-2015
ivan_sv ivan_sv не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 892
Благодари: 1,985
Получил благодарност:
510 пъти в 248 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен ще се чака и тази седмица ,по-точно следващия кръг от" А"-група и от другата ще почнат каналите при Булсат.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 02-03-2015
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,265
Благодари: 1,415
Получил благодарност:
541 пъти в 383 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги, аз мисля,че за нашето футболно първенство е достатъчно Дарикрадйо
Отговори с цитат
  #138  
Стар 02-03-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
От тези 3 подписали оператора само един е с национално покритие. А примерът с хд-та на бтв и нова спорт не е много удачен, тъй като съдържанието им все пак е достъпно за абонатите на була. Ако не беше, разговорът щеше да е съвсем друг.
Ще ти спестя линка към сайта на близалките, но са далече от регионален оператор и са най-големия кабелен оператор в БГ. Това, че нямат покритие във всички села и градове не означава , че не са национален оператор, има мобилни оператори дето нямат покритие там дето имат покритие близалките Уточнявам го само за да не останем с впечатление , че близу не са фактор в случая. Много хора, които не желаят да се занимават с чинии и имат вече прекарани кабели ще ги използват за да гледат така обичаното бг първенство
Относно цифрите споменавани - 4 хиляди, 8 хиляди... Това са чисти спекулации, никой не знае колко желаещи има. Аз питах булсат дали ще имат канала и никой не ме попита дали го искам, дали съм желаещ и дали ще го желая в бъдеще. Същото се случи и с разговора по телефона с Ментел. Имало е хора по касите на близу, имаше и на нашите каси. Питаха, записахме ги, но колко са и колко ще станат може да стане ясно едва след пускането на канала в мрежата на съответния оператор.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 02-03-2015
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 626
Благодари: 147
Получил благодарност:
472 пъти в 199 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ще ти спестя линка към сайта на близалките, но са далече от регионален оператор и са най-големия кабелен оператор в БГ. Това, че нямат покритие във всички села и градове не означава , че не са национален оператор, има мобилни оператори дето нямат покритие там дето имат покритие близалките Уточнявам го само за да не останем с впечатление , че близу не са фактор в случая. Много хора, които не желаят да се занимават с чинии и имат вече прекарани кабели ще ги използват за да гледат така обичаното бг първенство
Никой не отрича, че са фактор, но това че не са регионален оператор, със сигурност не ги прави национален с покритието им в... 40 града. Най-близкият град след София им е Панагюрище. Няма ги във Видин, Русе, Силистра, Ямбол, В. Търново, Смолян... Това са само областни градове. Да не споменавам градове като Казанлък, Севлиево, Тетевен и или пък селата, където нямат никакъв шанс да огреят.

Цитирай:
Относно цифрите споменавани - 4 хиляди, 8 хиляди... Това са чисти спекулации, никой не знае колко желаещи има. Аз питах булсат дали ще имат канала и никой не ме попита дали го искам, дали съм желаещ и дали ще го желая в бъдеще. Същото се случи и с разговора по телефона с Ментел. Имало е хора по касите на близу, имаше и на нашите каси. Питаха, записахме ги, но колко са и колко ще станат може да стане ясно едва след пускането на канала в мрежата на съответния оператор.
Аз пък съм склонен да вярвам на статията - за близу са се записали 4-5000 - 1 % от абонатите. В следващите седмици пряко сили могат да станат 5 % и това ще бъде абсолютния максимум, макар че аз лично много се съмнявам. Съмнявам се и при вас да се запишат повече от 5 %. Можеш ли да дадеш приблизителен процент на заявилите абонати при вас?
Отговори с цитат
  #140  
Стар 02-03-2015
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 645
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
Никой не отрича, че са фактор, но това че не са регионален оператор, със сигурност не ги прави национален с покритието им в... 40 града. Най-близкият град след София им е Панагюрище. Няма ги във Видин, Русе, Силистра, Ямбол, В. Търново, Смолян... Това са само областни градове.
Сигурен ли си? Във Враца и Ямбол се гледа...
Добре де, не помислихте ли, че може Нова да са подготвяли този старт и добре да са разчели разходи/приходи.
Или така се хвърлят пари, след като са хвърлили боб колко оператора ще подпишат договори. Наистина ли мислите, че така се инвестира?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
diema, extra, Булсатком, българските, За, Мачове, НОВА, разбраха, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Нова" пуска английските мачове в HD формат Sisyphus СПОРТ 148 04-08-2013 12:51
Булсатком ще излъчва ли канала Нова плюс? петър05 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 16-09-2012 17:15
Продавам НОВА антена на Булсатком + нов конвертор ДениславПетков Приключили продажби 22 09-09-2011 10:10
фокс май не се разбраха с булсат нещо BULLET НОВИ ЧЕСТОТИ 3 21-03-2011 21:55
TV+ изкупи българските мачове, Ринг и Нова спят dsc ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 26 21-07-2010 08:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.