The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 23-05-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
600 лв звучат доста като сума, но какво ще гледаш с тая система
Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Значи да даде 1500 лв за хубаво оборудване и после да плаща по 30-40 лв на месец за да гледа нещо качествено. Как точно е по-евтино. По-добро да, но айде да не се заблуждаваме, че е по-евтино.
Веднъж 600, после 1500. Айде разбери се със себе си първо, а после с другите!!!
Със 600 лв спокойно може да се влезе в бюджета.
DM800CH - 300 лв. (на старо)
Парабола с мотор и конвертор - 120 лв (на старо)
Майстор Тричко прави всичко - за около 100 лв. Ако сам си си майстор ще спестиш още.

На "старо" не значи непременно по-лошо качество от това в магазина. За ново koko_varna ти каза бюджета.
И най-алчния шейх няма да ти вземе 45-50 лв, колкото ще ти вземат Близууу. Не е ясно Близуу колко ще преебат сигнала на ХД канала като го вкарат в своята мрежа.

Последно редактирано от DON Джолан : 23-05-2010 на 18:14
Отговори с цитат
  #122  
Стар 23-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

МАлко ще пооспамя, но някой замислял ли се е, как ще се намърда 3D канал в кабелна мрежа. На честотна лента 8 Mhz, QAM 256, не докарва до 30 мегабита, колкото е нужно за 3D. Поне по мои сметки де, не държа да съм прекалено компетентен Иначе за родни извращения сме винаги готови. Това като отговор за колегата Стоян, който се е отказал от кабеларка и смята в бъдеще да си купи 3D телевизор.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 23-05-2010
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,254
Благодари: 123
Получил благодарност:
610 пъти в 320 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
МАлко ще пооспамя, но някой замислял ли се е, как ще се намърда 3D канал в кабелна мрежа. На честотна лента 8 Mhz, QAM 256, не докарва до 30 мегабита, колкото е нужно за 3D. Поне по мои сметки де, не държа да съм прекалено компетентен Иначе за родни извращения сме винаги готови. Това като отговор за колегата Стоян, който се е отказал от кабеларка и смята в бъдеще да си купи 3D телевизор.
Лека поправка - QAM 256 , SR6900 , BW 8MHz - точно тази комбинация прави малко над 50 мегабита , но да не издребняваме толкова .
Отговори с цитат
  #124  
Стар 23-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Е, значи грешката е моя, извинявам се.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 23-05-2010
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Лека поправка - QAM 256 , SR6900 , BW 8MHz - точно тази комбинация прави малко над 50 мегабита , но да не издребняваме толкова .

8 mhz, qam 256 sr 6875 прави 51 Мб/с, ако се ползват служебните инструкции мисля отива 54 Мб/с
Отговори с цитат
  #126  
Стар 02-06-2010
slavi slavi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 23
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 128
Ъплоуди: 0
По подразбиране

има едно питане към всички в тази тема.Имам LE32B651 когато му дам да сканира в мрежа за цифровите канали ми изкарва 50 на брой от тях 5 или 6 нанала мога да гледам.Но когато ги вкаравам ръчно нищо не можеда се се отвори от тези канали.Та на какво се дължи това нещо. И ако някой знае точно честотите на пакетите ще съм много балагодарен за това много.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 11-06-2010
Аватара на Потребител
Потребител Потребител не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от спидер Вижте мненията
И аз така си мислех и тъй като от днес HD каналите са кодирани, реших да прежаля някой лев и да гледам Роланд Гарос и Световното в HD. Отидох чинно на касата и поисках да си заплатя добавката за HD пакета за този и цялата такса за следващия месец. Каква беше обаче изненадата ми като служителката взе да се рови из компютъра, разни формуляри и договори и накрая приветливо ми съобщи, че трябва да подпиша едногодишен договор. Пак за тази цена разбира се - 45лв, не става въпрос за някаква промоция или отстъпка. Не видях подобно условие на сайта им, дълго спорехме, показва ми, че има само договори с едногодишен срок, накрая се обадихме в кол-центъра им, служителя също не беше сигурен но и според него беше така, обеща да уточни и да се обади... още го чакам. В крайна сметка подписах.... предизвестие за напускане. Защото това според мен е маркетингов цинизъм - не стига, че ти продават 1-2 атрактивни продукта скъпо и прескъпо набутани в пакет с още 10 боклука за да се обуслови цената при това не виждам никаква логика в подобно "пакетиране" защото не знам кой е този който гледа и чалга, и научно-популярни канали и спорт и кулинария и светски живот.... аз поне не съм с толква всестранни интереси, но няма не искаш - ще гледаш и ще плащаш,и на всичко отгоре покрай световното искат да те заробят за цяла година като през съшата те могат да си променят цени, програмни схеми както им скимне. Е, не благодаря, аз обичам свободата.
Мда ... много, много интересен казус. Хубаво доплатили са до HD, купили са оборудване, подаряват, рекламират, набират клиенти... Въпроса е: кой е платил за закупуването на SD сигнала?!? (ние). Колко струва и колко е платено въобще от БНТ за да има лиценз (или както там се нарича) за да излъчва "световното". На мен ми прилича на държавна субсудия за частна компания ... интересно, но никой освен по форуми и блогове не зачеква темата ... клиент съм им ... и хем ми се иска да гледам ... хем незнам дали си заслужават 45те или 50те лева.
Лошото е, че няма алтернатива (не мога да сложа антена) ...
Да видим дали ще се издържи да мине световното или ще изгоря с 12 месеца по 45 лева ...
Отговори с цитат
  #128  
Стар 11-06-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Потребител Вижте мненията
Лошото е, че няма алтернатива (не мога да сложа антена) ...
По-скоро не искаш да сложиш антена. Вкяка къща/блок имат покрив на който може да се сложи.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #129  
Стар 11-06-2010
Аватара на Потребител
Потребител Потребител не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
По-скоро не искаш да сложиш антена. Вкяка къща/блок имат покрив на който може да се сложи.
Имаш право, но при мен е малко по-различно - последния етаж от сградата е на един собственик ... достъпа до там е сериозно ограничен поради чисто нашенски фактор ... От друга страна не ми се занимава с прокарване на допълнителни кабели, декодери, повечко дистанционни ... сам осъзнавам, че "хем ме боли хем ме сърби" ... от друга страна където мога съм сложил антена ... макар, че Булсатком на 35 лева за подобен пакет + още 2 телевизора може и да е на подобна цена ... Мегалан и те май нямат по-малко от 6 месечен договор. Ще трябва да се направи едно прегледче на доставчици, пакети, цени и ограничения ...
Отговори с цитат
  #130  
Стар 11-06-2010
sendog sendog не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пуснаха ли HD-то? Нека някой постне снимки.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bnt1hd, evrokom, екк, КТ, лице, на, Новото


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Лошите типове и добрите момчета се изправят лице в лице в ефира на Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 18-10-2010 11:55
Extreme Sports Channel - новото лице и програми през май 2010 Chello Central Europe СПОРТ 0 08-05-2010 23:44
Берлускони с обезобразено лице! Джак Дъра-Бъра 1 14-12-2009 20:16
Новият Азис стана рекламно лице… на мирнерална вода ТИНТИН Новини 0 09-09-2009 12:58
Новото име на канала ZDFdokukanal berks Новини 0 13-08-2009 09:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.