The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 08-02-2011
sdoychev sdoychev не е на линия
БНТ-1959
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 15
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
Cool мдам

За пореден път се убеждавам в това че българите са скъпи към триците и евтини към брашното!
На момченцата на булсата който пишат по форумите ще кажа че булсата ще загуби - не ние....и то доста абонати!
Един съвет на момченцата от булсата...когато решите да правите нещо-правете го умно,евтиното излиза скъпо винаги!
Разбирам ги булсата-никой не обича да го крадът...но много хори си плащаме.....а сега и нас ще изгубят..и то със сигурност...дал съм доста пари за оборудване..и не само аз...не за да гледам тъпите бг пакети на була..а да гледам света..при това не безплатно.
Не са ми нужни вашите приемници...аз си имам мои...който струват колкото 100 ваши..затова ще се откажем от вас и от вашите услуги!
Друг сат е по добрия вариант за нас!
Още повече като прочета булскрипт, дреам, не ме хваща...защото бул означаа прецакан...!
Лек и успешен ден на момченцата от бул....знам че четете!

Последно редактирано от sdoychev : 08-02-2011 на 06:08
Отговори с цитат
  #112  
Стар 08-02-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ще им накривиш дедовия като се откажеш от булсат, ако разчитаха на такива като тебе със "скъпото оборудване" досега да са фалирали. Не ги интересува ,че 1000-2000 или 5000 ирдето карти няма да минат на булкрипт, важното е че баба пена , им е абонат и им плаща по 12,80 всеки месец, а заради нея имат такъв пазарен дял , че още 10 оператора да се появат в БГ не могат да ги стигнат. Купуват кабелни по села и паланки и трупат абонати. Кво ти пука нали гледаш "света" за какво са ти БГ канали,сложи си ефирна антена и си гледай бг-то.А и сам каза никой не обича да го крадат, след като пакета им се гледа без да се плаща взимат мерки, спират ирдето и решават проблема.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 08-02-2011
sdoychev sdoychev не е на линия
БНТ-1959
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 15
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
Cool мдам

е точно за такива момченца говорех...и повярвай ми и дедовия и бабиния ще им се накриви......защото по селата са останали по 10-15 баби с 50 лв. пенсия...явно живееш на луната че да незнаеш...и точно те..бабите ще платят по 12 лв. за тв.....
та викаш 5000 абонати по 20лв.....са....незнам колко на месец...аха..е добри са в математиката..да..пресметливи..но пак си остават момченца...или...господин за един ден...

Последно редактирано от sdoychev : 08-02-2011 на 06:58
Отговори с цитат
  #114  
Стар 08-02-2011
Аватара на mitko013
mitko013 mitko013 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Hamburg
Мнения: 110
Благодари: 27
Получил благодарност:
19 пъти в 16 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Ще им накривиш дедовия като се откажеш от булсат, ако разчитаха на такива като тебе със "скъпото оборудване" досега да са фалирали. Не ги интересува ,че 1000-2000 или 5000 ирдето карти няма да минат на булкрипт, важното е че баба пена , им е абонат и им плаща по 12,80 всеки месец, а заради нея имат такъв пазарен дял , че още 10 оператора да се появат в БГ не могат да ги стигнат. Купуват кабелни по села и паланки и трупат абонати. Кво ти пука нали гледаш "света" за какво са ти БГ канали,сложи си ефирна антена и си гледай бг-то.А и сам каза никой не обича да го крадат, след като пакета им се гледа без да се плаща взимат мерки, спират ирдето и решават проблема.
Ми то хубаво за баба ти Пена,ама тя няма да и остава много,а и с поскъпването на живота надали ще може да отделя 12,80 за булясата,от мизерната си пенсийка.Ще и сложат една джантичка от колело/без спици/ и ще си гледа пак сериалчетата и новиничките безплатно.А може би и ние така ,ще направим,а ако искаме друго можем да си пуснем и канали с македонски субтитри от 16 градуса
Отговори с цитат
  #115  
Стар 08-02-2011
Аватара на Greebo
Greebo Greebo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 60
Благодари: 8
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Баба ви Пена не гледа ХБО - в най-добрия случай някой внук и е монтирал приемник и го плаща като втори (трети, четвърти) към пакета. Нея я интересуват турските сериали, а те се хващат и със стайна антена. Та дреме и на престилката, дали ще и спре приемника...а колко му е на въпросния внук да мине на Виваком или Сателайт?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 08-02-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sdoychev Вижте мненията
е точно за такива момченца говорех...и повярвай ми и дедовия и бабиния ще им се накриви......защото по селата са останали по 10-15 баби с 50 лв. пенсия...явно живееш на луната че да незнаеш...и точно те..бабите ще платят по 12 лв. за тв.....
та викаш 5000 абонати по 20лв.....са....незнам колко на месец...аха..е добри са в математиката..да..пресметливи..но пак си остават момченца...или...господин за един ден...
Еххх колко си зле
От тези "5000" абоната и половината не си плащат картите а ползват блокери....
Бабите не са 10-15 а много повече.....и плащат по 12,80
Булсат от повече от година масово изкупуват кабелни оператори по села и градове имат над 500хил абоната в момента и продължават да ги увеличават с огромна скорост.Не ме карай да ти ги изброявам по големите градове какво са купили и с по колко абоната са.
И пак ти казвам боли ги хуя за тея с ирдето картите, капка в морето са, ирдето се знае от 2години, че ще спира но всеки се прави на луд и сега се почва едно реване
И са много добри в математиката,явно не колкото теб, но са добри за да прогресират с тази скорост някой горе умее да смята и то доста добре.
Има един колега тук във форума Димчо, той беше представител на ИТВ-Тотал и производните им, от няколко месеца е представител на Булсат ,питай го колко палета с приемници е продал за това време.... не могат да му смогнат да му доставят от Булсат
Отговори с цитат
  #117  
Стар 08-02-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Някои хора явно не могат да разберат, че са само капка в морето.
Това, че бай Ставри имал неоператорски приемник и искал да си гледа на него, никой не го интересува.
А бай Страхил и бай Вакрил са си направили комбина и си гледат на основен + допълнителен приемник и се смеят на бай Ставри щот няма ХБО.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 08-02-2011
Фреш Фреш не е на линия
flash dump
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Да но може да стане така че само Баи Страхил да плаща пълният абонамент и други десет села да гледат на промоционални цени я за 5 яица я за литър свежо краве млеко .Понеже баи им Ставрил се изнервил от измекярите които му отнели единственото удоволвствие за което си плащал толкова лета подред и взел че им клонирал флашовете на всички дръвчета нали ще се Е..М нека секса е взаимен и пълноценен
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Фреш за този полезен пост :
  #119  
Стар 08-02-2011
Аватара на черните ягуари
черните ягуари черните ягуари не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 517
Благодари: 156
Получил благодарност:
54 пъти в 40 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sdoychev Вижте мненията
е точно за такива момченца говорех...и повярвай ми и дедовия и бабиния ще им се накриви......защото по селата са останали по 10-15 баби с 50 лв. пенсия...явно живееш на луната че да незнаеш...и точно те..бабите ще платят по 12 лв. за тв.....
та викаш 5000 абонати по 20лв.....са....незнам колко на месец...аха..е добри са в математиката..да..пресметливи..но пак си остават момченца...или...господин за един ден...
булсат много се изгавриха с абонатите си и това ще им се отрази зле лично аз накарах 8 абоната с делти да се откажат от тях и минаха към друг оператор а ще има и още такива
Отговори с цитат
  #120  
Стар 08-02-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

И какво общо имат делтите в случая а ХБО и Ирдето?
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
замина, на, си, ХБО


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
12524 satuser ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 29-12-2010 21:44
проблем с 12524/H/30000 ддт ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 12 24-01-2010 20:35
Колегата Явор1 замина на път koko_varna Дъра-Бъра 3 13-11-2009 22:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.