The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #111  
Стар 02-11-2012
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

здравейте, от днес имам ГМ 990, пробвам да пусна енигмата (не знам дали има), но не става - пише ми лоуд и това е. ъпгрейднах спарка до последната версия 1.2.58. пак не става. пробвам да кача енигма с една флашка незнайна марка 1гб, не става.първо уж се зареди и награя остана с надпис буут на дисплея, чаках чаках пък смених пак на спарка.
втори опит и ми пише на екрана 7 70???

мога ли да подкарам каката на спарка? сложил съм Ц-линия в ЦЦкам.кфг но не знам как да активирам ЦЦкама, къде е "синия" бутон като на дрийма?!?!?!?
Отговори с цитат
  #112  
Стар 03-11-2012
Валентинко Валентинко е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 633
Благодари: 91
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от р4птор Вижте мненията
здравейте, от днес имам ГМ 990, пробвам да пусна енигмата (не знам дали има), но не става - пише ми лоуд и това е. ъпгрейднах спарка до последната версия 1.2.58. пак не става. пробвам да кача енигма с една флашка незнайна марка 1гб, не става.първо уж се зареди и награя остана с надпис буут на дисплея, чаках чаках пък смених пак на спарка.
втори опит и ми пише на екрана 7 70???

мога ли да подкарам каката на спарка? сложил съм Ц-линия в ЦЦкам.кфг но не знам как да активирам ЦЦкама, къде е "синия" бутон като на дрийма?!?!?!?
Меню-плъгини-cccam-OK и си в играта.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 03-11-2012
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Валентинко Вижте мненията
Меню-плъгини-cccam-OK и си в играта.
меню-плъгини-> и ми ислиза един списък с камове: ццкам 214, мгкамд, оскам(който изтрих с зеления бутон без да искам), калкулатор,и още един кам който забравих. срещу тях има червени иконки. след натискане на ок стават зелени. това ли казваш че е активацията на ЦЦкам-а??? щото не пали така. пробвам от заргата...


ДРУГО - с безименнта флашка успях да заредя два имиджа на ОПЕНпли, само че има само оскам в синия бутон и не виждам от къде да изтегла ЦЦкам? другите две версии на небула които пробвах, не можах да ги заредя- слагам флашката, инсталира, инсталира, и ми исписва в един момент БУУТ и до там. едната беше PKT Enigma2 NEBULA v.1.
другата PKT_GM990_E2_HAARP_v3c я инсталирах почти до края, показа ми се картинката с планетата, пише enigma 2 с лилавите букви и... до там! на дисплея на приемника стоят буквите РКТ и греда

Последно редактирано от r4ptor : 03-11-2012 на 08:57
Отговори с цитат
  #114  
Стар 03-11-2012
Валентинко Валентинко е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 633
Благодари: 91
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от р4птор Вижте мненията
меню-плъгини-> и ми ислиза един списък с камове: ццкам 214, мгкамд, оскам(който изтрих с зеления бутон без да искам), калкулатор,и още един кам който забравих. срещу тях има червени иконки. след натискане на ок стават зелени. това ли казваш че е активацията на ЦЦкам-а??? щото не пали така. пробвам от заргата...


ДРУГО - с безименнта флашка успях да заредя два имиджа на ОПЕНпли, само че има само оскам в синия бутон и не виждам от къде да изтегла ЦЦкам? другите две версии на небула които пробвах, не можах да ги заредя- слагам флашката, инсталира, инсталира, и ми исписва в един момент БУУТ и до там. едната беше PKT Enigma2 NEBULA v.1.
другата PKT_GM990_E2_HAARP_v3c я инсталирах почти до края, показа ми се картинката с планетата, пише enigma 2 с лилавите букви и... до там! на дисплея на приемника стоят буквите РКТ и греда
Точно това е активацията-а относно това,че не пали явно настройките на цеца не са ти в ред.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 03-11-2012
миленн миленн не е на линия
BMW Диагностик-профи
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 385
Благодари: 36
Получил благодарност:
38 пъти в 31 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от р4птор Вижте мненията
меню-плъгини-> и ми ислиза един списък с камове: ццкам 214, мгкамд, оскам(който изтрих с зеления бутон без да искам), калкулатор,и още един кам който забравих. срещу тях има червени иконки. след натискане на ок стават зелени. това ли казваш че е активацията на ЦЦкам-а??? щото не пали така. пробвам от заргата...


ДРУГО - с безименнта флашка успях да заредя два имиджа на ОПЕНпли, само че има само оскам в синия бутон и не виждам от къде да изтегла ЦЦкам? другите две версии на небула които пробвах, не можах да ги заредя- слагам флашката, инсталира, инсталира, и ми исписва в един момент БУУТ и до там. едната беше PKT Enigma2 NEBULA v.1.
другата PKT_GM990_E2_HAARP_v3c я инсталирах почти до края, показа ми се картинката с планетата, пише enigma 2 с лилавите букви и... до там! на дисплея на приемника стоят буквите РКТ и греда
Колега това не е DM ...... има наистина писано всичко кое как става. А за спарка ако си качил линията (ключетата) с ОК и стане зелено кама трябва да пали... ако не пали не си качил нещо както трябва. А с Енигмите на флашка е малко по сложно... качвай си ги на приемника! теглиш си камове... слагаш си линията от Заргата ... 2 пъти синия бутон.... и там зеления и си ТИ. Ако не пали значи пак не си качил нещо как требе...
__________________
Dreambox 500s, 120 Ofset, GOLDEN MEDIA 990 HD SPARK RELOADED
Отговори с цитат
  #116  
Стар 03-11-2012
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миленн Вижте мненията
Колега това не е DM ...... има наистина писано всичко кое как става. А за спарка ако си качил линията (ключетата) с ОК и стане зелено кама трябва да пали... ако не пали не си качил нещо както трябва. А с Енигмите на флашка е малко по сложно... качвай си ги на приемника! теглиш си камове... слагаш си линията от Заргата ... 2 пъти синия бутон.... и там зеления и си ТИ. Ако не пали значи пак не си качил нещо как требе...
ами не знам, някой ако има една 100% работеща линия, само за проба за 1ч (довечера след 18ч) да я сложа в ццкам.кфг и да видя кво се случва. то кво да объркам - нали пиша линията във файла и това е?!

относно инсталация на имидж (не с флашка) има ли обяснено някъде как става, щото порових доста. с лан има ли как да го кача?
Отговори с цитат
  #117  
Стар 03-11-2012
Аватара на Златев88
Златев88 Златев88 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 203
Благодари: 58
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от р4птор Вижте мненията
ами не знам, някой ако има една 100% работеща линия, само за проба за 1ч (довечера след 18ч) да я сложа в ццкам.кфг и да видя кво се случва. то кво да объркам - нали пиша линията във файла и това е?!

относно инсталация на имидж (не с флашка) има ли обяснено някъде как става, щото порових доста. с лан има ли как да го кача?
http://www.dosya.tc/server22/LwguLz/plugin.rar.html От тук колега можеш да си възстановиш камовете които си изтрил само само трябва да сложиш правилните attribute
можеш да направиш теста и с http://www.satlover.eu/ не отварят всичките линии и не вървят гладко но за тест стават наи добре качи качи 7-8 линии в
cccam ако не отвори качи други и така и малко повече чакане докато отвори канал
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златев88 за този полезен пост :
r4ptor (03-11-2012)
  #118  
Стар 03-11-2012
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amor88 Вижте мненията
http://www.dosya.tc/server22/LwguLz/plugin.rar.html От тук колега можеш да си възстановиш камовете които си изтрил само само трябва да сложиш правилните attribute
можеш да направиш теста и с http://www.satlover.eu/ не отварят всичките линии и не вървят гладко но за тест стават наи добре качи качи 7-8 линии в
cccam ако не отвори качи други и така и малко повече чакане докато отвори канал
приемника го имам от 2 дена, пристигна ми с съществуващи в плъгин 5-6 неща, които описах в предното мнение - ццкам, мгкамд, оскам... възможно ли е да не са инсталирани по начало както трябва и да не функционират правилно?
Отговори с цитат
  #119  
Стар 03-11-2012
Аватара на Златев88
Златев88 Златев88 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 203
Благодари: 58
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от р4птор Вижте мненията
приемника го имам от 2 дена, пристигна ми с съществуващи в плъгин 5-6 неща, които описах в предното мнение - ццкам, мгкамд, оскам... възможно ли е да не са инсталирани по начало както трябва и да не функционират правилно?
Не ми се вярва моят беше със същите камове и аз като теб догато си играех първия ден ги изтрих половината но нали ти дадох линк да ги възстановиш разархивираиго влез през FTP в root/plugin/var замести файловете на приемника с тези на архива слагаш атрибутите и си готов
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златев88 за този полезен пост :
r4ptor (03-11-2012)
  #120  
Стар 03-11-2012
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amor88 Вижте мненията
Не ми се вярва моят беше със същите камове и аз като теб догато си играех първия ден ги изтрих половината но нали ти дадох линк да ги възстановиш разархивираиго влез през FTP в root/plugin/var замести файловете на приемника с тези на архива слагаш атрибутите и си готов
тъп въпрос- атрибутите са?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, mediaУпътвания


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов софтуер за Golden media -1.2.32 viktor GOLDEN MEDIA 55 20-07-2012 17:30
golden media N_1 Кошче 0 26-02-2012 18:38
Golden Media-Echosmart belosaka ECHOSMART 2 15-11-2010 08:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.