The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-01-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,054
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,771 пъти в 992 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Вас не ви вълнуват, но други може и да ги вълнуват. Абе защо във форума масово цари мнението "щом аз не гледам тая телевизия, значи може да я махнат, да не товарят с излишен пълнеж".

Факта, че махат 4К канали е крачка назад за придобития от тях оператор, а не крачка напред за виваком. Да не говорим, че с придобиването му, придобиват и лиценза за разпространение на въпросните телевизии, което очевидно не са имали преди.
Прав си , освен последното . Няма как правата за гагарин да важат за виваком за цялата мрежа. Няма как и да оставят каналите само за тия в гагарин. Може и технически да е възможно, но представи си в цялата страна като е така какво се случва с мениджмънта на тия пакети. А в случая просто уеднаквяват услугите... Не ги оправдавам
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
vasilstf (10-01-2023)
  #12  
Стар 18-01-2023
Frost Frost не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 14
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да разбирам, че каналът LOVE NATURE 4K не се излъчва от net1/vivacom вече, т.е. не липсва само при мен?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-01-2023
Аватара на proharde
proharde proharde не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Bulgaria
Мнения: 194
Благодари: 76
Получил благодарност:
44 пъти в 29 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Frost Вижте мненията
Да разбирам, че каналът LOVE NATURE 4K не се излъчва от net1/vivacom вече, т.е. не липсва само при мен?
Колега, няма го вече и при мен. Даже според мен е на доизживяване. За сега работи добре, но поддръжката е зеро. Много жалко! В сайта не намирам листа на каналната схема както преди. Не се знае какво ново, какво старо отпада и тн. Ако искаш повече от 100mbit ти казват вкарай си го с еон. и плащай за всеки телевизор допълнително. Може ли кабелна и оптика, тц. Хъммм, , ми не искам тогава. Така ми е добре.
__________________
Pasat 140, Triax: TD110 / TD88 / TDS80, Vivacom 80, ITV Partner 80.
Multifeed: 80E, 52Е, 46E, 45E, 42E, 39E, 36E, 31.5E, 39E, 28Е, 23E, 19E, 16E, 13E, 9E, 1.9E, 0.8W, CableTv Net1.
Edision Mio 4k+/Mut@nt 51HD 4k/Vu+ Duo4K/5 x VU+ Zero.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на proharde за този полезен пост :
LyuboZ (18-01-2023)
  #14  
Стар 19-01-2023
текотиен текотиен не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2021
Мнения: 67
Благодари: 82
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Принципно доста канали при повечето оператори са яки пълнежи.примерно със сигурност няма нужда от няколкото турски канали че и ги предлагат пакет, аз си имам с отделна антена целия тюрксат фта каналите , и гледам само повечето музика и анимация другите наистина няма смисъл, даже в предимство има някой канали опция да е на английски език аудиото .примерно на мен не ми трябват каналите където пише " scrambled channel " ама все ми ги предлагат
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21-01-2023
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 130
Благодари: 8
Получил благодарност:
52 пъти в 36 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Прав си , освен последното . Няма как правата за гагарин да важат за виваком за цялата мрежа. Няма как и да оставят каналите само за тия в гагарин. Може и технически да е възможно, но представи си в цялата страна като е така какво се случва с мениджмънта на тия пакети. А в случая просто уеднаквяват услугите... Не ги оправдавам

Дотук вивакомци бяха донякъде задължени да поддържат услугите на на закупените преди 2 години оператори. Догворите на потребителите със старите доставчици обаче вече с гаранция са изтекли и монополиста започна с кофти номерата. Почнаха да зачезват канали, а освен това специално при мен се получи че от септември миналата година 2 пъти ми вдигат цената на пакетната услуга. След нова година ми пратиха съобщение че идва ново повишение на цената с 2 лева на всяка отделна услуга. Това вече преля чашата. От седмица интернета ми е на кулбокс и подадох заявление за спиране на вивакомския. Цифровата кабелна телевизия засега ще я запазя но без спортните канали понеже семейството ми си я иска. Ако зависи от мен и нея щях да я пратя по дяволите....
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Valkov за този полезен пост
Gena_Bs (22-01-2023), katopatisia (21-01-2023)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, все, коаксиал, ЛИ, още, ПО, предлагат, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
оптика и телевизия от Мтел или Виваком за гр.Шумен? анти Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 6 02-08-2018 12:00
Виваком сателитна телевизия в Дания Георги Ггг ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 2 08-02-2018 14:10
Виваком телевизия в Германия Димова ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 27 14-04-2017 09:11
Онлайн Директ предлагат цифрова телевизия от 01.10.2009 splashk IPTV (Internet Protocol Television) 16 10-07-2014 10:17
SCART към коаксиал butch_bs Домашен майстор 4 23-12-2012 13:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.