The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1611  
Стар 03-12-2022
Себастиян Себастиян е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2022
Мнения: 86
Благодари: 25
Получил благодарност:
32 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елиот Вижте мненията
Не можах съвсем да разбера от темата, как може да се гледа Диема Спорт 3 в 4К чрез ЕОН. На план FULL е в SD качество. Ако се плати отделно пакет Диема или в EON PREMIUM е в 4К, така ли?
Също, ако е през сеттоп бокса в какво качество е? А през смарт ТВ приложението, на самия телевизор, в 4К ли е?
Може да си добавиш пакета Диема Екстра през мобилното приложение My Vivacom. Рестарт на бокса или приложението след 15 минути и тръгват. 4К версията е на 108-ма позиция.
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 05-12-2022
mitkoiphone mitkoiphone не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да пиша и в тая група. Ползвах близо година еон приложението за телевизор с андроид. От няколко дни когато искам да отворя програма, дава сив екран за секунда и после ме връща на основния екран. Трих кеш, деинсталирах после пак инсталирах и пак същото. Не съм ъпдейтвал телевизора. Някой нещо ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 05-12-2022
stoilkov stoilkov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте форум,

Ползвам EON телевизия без интернет , интернета ми е от Мсат. За съжаление само те са активни в района. Аз имам два телевизора, за тях са свързани Nvidia Shield TV Pro, за да мога да гледам спокойно стриймове и BlueRay. Търся начин да инсталирам EON и на двете Shield устройства. Виваком разрешава само един допълнителен “екран” , тоест една инсталация на акаунт на смарт приложение. Другата винаги трябва да е техния бокс. Тоест в момента съм със Shield и техния box на единия телевизор. Суичове, дистанционни… Дали има някакъв начин да “излъжа” техните сървъри, да инсталирам EON на втория Shield все едно е на техния бокс? Единственият начин, който те ми предлагат е да си взема още веднъж пакета, с което ще съм си платил общо за 4 телевизора, но ще го ползвам на два само.

Много благодаря предварително за помощта.
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 05-12-2022
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoilkov Вижте мненията
Здравейте форум,



Ползвам EON телевизия без интернет , интернета ми е от Мсат. За съжаление само те са активни в района. Аз имам два телевизора, за тях са свързани Nvidia Shield TV Pro, за да мога да гледам спокойно стриймове и BlueRay. Търся начин да инсталирам EON и на двете Shield устройства. Виваком разрешава само един допълнителен “екран” , тоест една инсталация на акаунт на смарт приложение. Другата винаги трябва да е техния бокс. Тоест в момента съм със Shield и техния box на единия телевизор. Суичове, дистанционни… Дали има някакъв начин да “излъжа” техните сървъри, да инсталирам EON на втория Shield все едно е на техния бокс? Единственият начин, който те ми предлагат е да си взема още веднъж пакета, с което ще съм си платил общо за 4 телевизора, но ще го ползвам на два само.



Много благодаря предварително за помощта.
Няма как да го излъжеш, можеше да се абонираш с безсрочен договор, тогава ти се полагат две приложения без приемник..

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 05-12-2022
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoilkov Вижте мненията
Здравейте форум,

Ползвам EON телевизия без интернет , интернета ми е от Мсат. За съжаление само те са активни в района. Аз имам два телевизора, за тях са свързани Nvidia Shield TV Pro, за да мога да гледам спокойно стриймове и BlueRay. Търся начин да инсталирам EON и на двете Shield устройства. Виваком разрешава само един допълнителен “екран” , тоест една инсталация на акаунт на смарт приложение. Другата винаги трябва да е техния бокс. Тоест в момента съм със Shield и техния box на единия телевизор. Суичове, дистанционни… Дали има някакъв начин да “излъжа” техните сървъри, да инсталирам EON на втория Shield все едно е на техния бокс? Единственият начин, който те ми предлагат е да си взема още веднъж пакета, с което ще съм си платил общо за 4 телевизора, но ще го ползвам на два само.

Много благодаря предварително за помощта.
С Титаниум бекъп опитай
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 05-12-2022
Себастиян Себастиян е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2022
Мнения: 86
Благодари: 25
Получил благодарност:
32 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoilkov Вижте мненията
Здравейте форум,

Ползвам EON телевизия без интернет , интернета ми е от Мсат. За съжаление само те са активни в района. Аз имам два телевизора, за тях са свързани Nvidia Shield TV Pro, за да мога да гледам спокойно стриймове и BlueRay. Търся начин да инсталирам EON и на двете Shield устройства. Виваком разрешава само един допълнителен “екран” , тоест една инсталация на акаунт на смарт приложение. Другата винаги трябва да е техния бокс. Тоест в момента съм със Shield и техния box на единия телевизор. Суичове, дистанционни… Дали има някакъв начин да “излъжа” техните сървъри, да инсталирам EON на втория Shield все едно е на техния бокс? Единственият начин, който те ми предлагат е да си взема още веднъж пакета, с което ще съм си платил общо за 4 телевизора, но ще го ползвам на два само.

Много благодаря предварително за помощта.
Може да се добави допълнително смарт тв приложение срещу 3 лева на месец.
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 05-12-2022
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Себастиян Вижте мненията
Може да се добави допълнително смарт тв приложение срещу 3 лева на месец.
Само ако е в мрежата на Виваком...извън нея само 1 приемник 1 приложение може...аз лично успях да си активирам още ама с хитреене на 123...направих се, че не знам и ми активираха още едно

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 05-12-2022
mitkoiphone mitkoiphone не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Да пиша и в тая група. Ползвах близо година еон приложението за телевизор с андроид. От няколко дни когато искам да отворя програма, дава сив екран за секунда и после ме връща на основния екран. Трих кеш, деинсталирах после пак инсталирах и пак същото. Не съм ъпдейтвал телевизора. Някой нещо ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
По моя проблем нещо ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 06-12-2022
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
По моя проблем нещо ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Изключи телевизора от контакта и ще се оправи

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 06-12-2022
stoilkov stoilkov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря на всички за отзивите. Ще пробвам с Титаниум и ще пиша дали е имало ефект 🤘
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.