The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 17-10-2014
Соньо Соньо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 13
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
Аз също пробвах да изкарам звука на Самсунг 6400 със скарт кабел с чивчове към уредбата обаче ми направи впечатление,че звука не е с хубаво качество,а и плюс това не предава звука като се включи блурейплеара през HDMI входа.Сега съм го идкарал от изхода за слушалки с един стерео преходник с гнездо за 2чинча.Звука е добър но единственият недостатък е при много леко пипане на кабела и мърдане на този преходник се получава едно много лошо пращене от колоните на уредбата.

Последно редактирано от Соньо : 17-10-2014 на 23:18
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17-10-2014
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,693
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че защо изобщо звука го вземаш от тв , а не директно от BD плеъра ?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18-10-2014
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сигурно защото му се случва и телевизия да гледа
__________________
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19-10-2014
Соньо Соньо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 13
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да наистина ми се случва да гледам понякогя и телевизия а Блурейплеара ми и ма само коаксиален изход,а уредбата няма.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19-10-2014
темил темил не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 18
Благодари: 8
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте ! Съжалявам ,че ме нямаше тези дни, но нямах интернет за да отговоря на мненията и съветите ви. Писна ми от този Виваком. Щом завали сигнала изчизва а през останалото време си играем на тука има тука няма, но за да не разводнявам темата за това ако се наложи ще отворя друга тема.
Да ви се похваля ,по съветите на детроник докарах що годе приемлив звук ,за което има моята голяма благодарност, разбира се и с малко корекции от усилвателя.Не знам утре дали да взема посочения скарт със 6 инча с тези разцветки, защото същия мой преходник има черен, син, зелен, червен, жълт и бял чинчове,за да проверя със сигурност дали на скарта на телевизора има изход. Макър и че постигнах някакъв резултат от изхода на слушалките , ще потърся сигнал и от ската.Сигурен съм, че от там ще изкарам по- добър звук Със стария преходник както писах по-горе, нямах успех.
А вразката ТВ приемник - усилвател рядко ще я използувам ,но ще я пробвам обезателно. Извинявайте ако нещо не съм разбрал както трябва но не съм много наясно с тази техника. Благодаря на всички за съветите!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19-10-2014
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,379
Благодари: 498
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://pinouts.ru/VideoCables/VideoTvScart_pinout.shtml
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21-10-2014
Соньо Соньо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 13
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от темил Вижте мненията
Здравейте ! Съжалявам ,че ме нямаше тези дни, но нямах интернет за да отговоря на мненията и съветите ви. Писна ми от този Виваком. Щом завали сигнала изчизва а през останалото време си играем на тука има тука няма, но за да не разводнявам темата за това ако се наложи ще отворя друга тема.
Да ви се похваля ,по съветите на детроник докарах що годе приемлив звук ,за което има моята голяма благодарност, разбира се и с малко корекции от усилвателя.Не знам утре дали да взема посочения скарт със 6 инча с тези разцветки, защото същия мой преходник има черен, син, зелен, червен, жълт и бял чинчове,за да проверя със сигурност дали на скарта на телевизора има изход. Макър и че постигнах някакъв резултат от изхода на слушалките , ще потърся сигнал и от ската.Сигурен съм, че от там ще изкарам по- добър звук Със стария преходник както писах по-горе, нямах успех.
А вразката ТВ приемник - усилвател рядко ще я използувам ,но ще я пробвам обезателно. Извинявайте ако нещо не съм разбрал както трябва но не съм много наясно с тази техника. Благодаря на всички за съветите!
Не е по-добър звука от скарта сигнал има но само за телевизия мисля,че е същия както от изхода от слушалките с тази разлика,защото не може да излиза звук ако се пусне плеара или външен блурей плеър,както е при мен.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25-10-2014
темил темил не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 18
Благодари: 8
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Соньо Вижте мненията
Не е по-добър звука от скарта сигнал има но само за телевизия мисля,че е същия както от изхода от слушалките с тази разлика,защото не може да излиза звук ако се пусне плеара или външен блурей плеър,както е при мен.
Като заключение по темата ще кажа,че скарта на този моя модел ТВ е еднопосочен /само вход /.Звука взет от сат ТВ приемника е по добър от този на слушалките, но излиза само при ТВ програми, а от външна памет сомо през слушалките. Е, при толкова вложени левчета, явно трябва да се задоволя с постигнатото. Но общо взето трябва да отбележа , че звука на стория ми Самсунг е по добър.
Още веднъж голямо благодаря на всички за решаването на проблема.
Поздрави!!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Връзка, на, стерео, със, Телевизор, уредба


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Външен стерео радио тунер скиптар ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 19-12-2013 17:01
Кои канали при Виваком сат тв са стерео noirdeto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 17-10-2012 16:30
Кои български телевизии се излъчват със стерео звук? Дато EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 3 16-06-2012 17:40
Продавам Стерео Hi-Fi усилвател NAD C356 BEE ionicle Приключили продажби 0 21-11-2011 19:15
МУЗ-ТВ ТЕСТИРУЕТ СТЕРЕО-ВЕЩАНИЕ berks Новини 0 23-08-2009 23:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.