The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-08-2014
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Едни и същи продукти за различни пазари се правят по различен начин и това не е от днеска и от вчера, както дадох пример с бирата, така мога да ма пример и с кока кола и един куп други продукти. Който е пил в Гърция кола, бира или обикновена минерална/изворна вода знае.
За съжаление не съм имал честа все още да пия гръцка кока кола от съвременната.
Миналия месец пих кола от кенче в Истанбул и Букурещ. Никаква разлика няма. Би ми се искало да докопам кенче 330 мл. с немска - белгийска кола да видя дали е така силно газирана като преди 20 год. в стъклените шишета от 250мл.?
Веднага бих си платил стекче с 12 кенчета кола от окръг немско-белгийско-холандско-нарвежко-шведско и там белите истински евро страни...

Иначе кафе в къщи пия само Лаваца и има огромна разлика не само с нова бразилия ами и с якобс дори.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10-08-2014
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Cool

аз искам да дам приемер с един "зелен чай" санбенато тоз който го продават тук и този който го зимам от сърбия на вид и качество са 1:1
ама вкуса на сръпския които пише италия и този който пише българия са различни , българският се различава по вкус от италианския като се обадих да ги питам защто така ,ми казаха ,че другия се правил за износ ???? а нашия за тук ??? на ме лично ми харесва повече италиския и цената му е по ниска
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
вече, За, закона, защита, Изменението, на, потребителите, сила


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DRM защита на видео файл. pe6o1975 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 02-05-2014 20:18
Някакъв шанс за прескачане на защита от запис ? kiril_2 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 19 06-09-2013 08:57
Преодоляване на защита на ТВ от Мегалан Б.Борисов Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 13 04-08-2013 20:52
Родителите вече могат да добавят функция за защита на децата си към мобилния си план ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 07-09-2011 14:09
Търговски рейтинг на потребителите АДМИН Новини и мнения 7 31-01-2011 18:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.