The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD приемници > Zgemma

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-11-2018
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,604
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз гледам с него бре!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 06-10-2018
plamen.pk plamen.pk не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 46
Благодари: 46
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Разлика в качеството на картината между атв и пли аз поне не виждам.Имиджите които ми предложи колегата по-горе наистина не съм ги пробвал.На предния ми приемник Formuler F1(бог да го прости уби го гръмотевица преди месец), на няколко пъти се опитвам харесам атв, но после пак пли със скина AEON HD и така.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #3  
Стар 02-11-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

По-голямо дърво от тая згема няма.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 03-11-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Кеф цена няма! Згемата е 150евра, уното е 250, къде ги сънувате тези хиляди левове незнам? Дзумбата ви базика с тая цепеница, а вие му се връзвате
Отговори с цитат
  #5  
Стар 03-11-2018
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никой не му се е вързал, въпроса беше бива ли приемника и толкоз.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 03-11-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ами то е като да сравняваш прахосмукачка с метла и лопата и двете чистят, ама....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 03-11-2018
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,172
Благодари: 1,302
Получил благодарност:
6,147 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Аз пък мисля, че пресолвате манджата малко. Да, в сравнение с ултимо сигурно е цепеница, но нека някой каже какво не му работи, а не само субективни мнения.
Да, факт, дистанционното е дървено, дизайна не е кой знае какво, лепиш му една лепенка на логото и е Ок
но до тук...

Има прекрасна поддръжка от големите тимове, работи прекрасно и картината му е добра.
Не знам кой с какво се мъчил и не му е тръгнало, но при мен копа та пушек се вдига. Лично мнение, не ангажирам никого, всеки сам си преценява!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на дрим за този полезен пост
gogotogo (03-11-2018), naumovi (03-11-2018), tonivet (03-11-2018)
  #8  
Стар 03-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Аз пък мисля, че пресолвате манджата малко. Да, в сравнение с ултимо сигурно е цепеница, но нека някой каже какво не му работи, а не само субективни мнения.
Да, факт, дистанционното е дървено, дизайна не е кой знае какво, лепиш му една лепенка на логото и е Ок
но до тук...

Има прекрасна поддръжка от големите тимове, работи прекрасно и картината му е добра.
Не знам кой с какво се мъчил и не му е тръгнало, но при мен копа та пушек се вдига. Лично мнение, не ангажирам никого, всеки сам си преценява!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Веднага ти казвам за тва куцо пиле- шибана мултимедия!!! Пускам едни и сьщи филми по мрежата и директно от вьншния хард диск - за да работи без лег лаг, който се получава трябва постоянно да влизаш в настройки видио и да слагаш на 60 херца за филмите и като гледаш ТВ да е на мулти или 50 херца. 4К филмите хьлцат та си ебало мамата и по мрежата и с вьншен диск. Сложих Уното и сьщите тия гимнастики бяха до тук - мазно плейване, без да се замисля и т.н.- абе с една дума тотална измишльотина е тая сгьната Сгема. За 140 лв. разлика никога не бих си доставил тровене на нервите и с това умряло дистанционно ако работиш една година ша се прегьрбиш като 85 годишна старица за да му улучиш правилното насочване!! Досега с ВУ СОЛО и ВУ СОЛО 2 такива проблеми с мултимедията не сьм имал - естественно 4к, ама те си нямат кодека за тая цел!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 03-11-2018
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,172
Благодари: 1,302
Получил благодарност:
6,147 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Аха, благодаря за уточнението, защото от предишния ти пост останах с впечатление, че нещо като сателитен приемник с три турнета не работи, а то било, като го ползваш за медия плеер.
Пак добре е да се знае, защото аз определено сателитните приемници не ги ползвам за медия плеери

п.п. Не знам дали си пробвал да сложиш картината на автоматичен режим и да сетнеш за всяка резолюция как да се вижда, така че приемника сам да си ги сменя спрямо предаваната резолюция

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #10  
Стар 03-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Аха, благодаря за уточнението, защото от предишния ти пост останах с впечатление, че нещо като сателитен приемник с три турнета не работи, а то било, като го ползваш за медия плеер.
Пак добре е да се знае, защото аз определено сателитните приемници не ги ползвам за медия плеери

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ами и като за ТВ не ми допадна- буташе ми сигнала с 20% надолу и с 3 децибела!! На 19.2 с пьрвата Сгема - канала ТравелХP4К- посмьртно не работеше като хората- картината пали сьс закьснение-зацепва на момента- черен екран и т.н. Веднага я замених сьс друга Сгема- при нея имаше спад само с 2 децибела на сигнала и канала си работеше нормално. Сменям на пьрвата Сгема- веднага сьщите аномалии!!!За мен по добрия вариянт в този клас приемници е Vu+ZERO 4K
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гепарда7472 за този полезен пост :
дрим (03-11-2018)
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, h7s, zgemma, примник, сателитен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
купувам примник с Common interface tok82 Приключили продажби 2 22-11-2017 15:03
Zgemma H5 Enigma 2 H.265 HEVC КСГ САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 5 27-05-2017 19:46
Zgemma Star H2 DVB-S2/DVB-T2/DVB-C Satellite & Terrestrial Combo Receiver Enigma chobanci ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 1 21-04-2016 21:54
Купувам "Ariva" или сат примник от същия клас с CI слот КСГ FERGUSON 4 03-08-2015 20:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.