The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 16-06-2020
ангел_л ангел_л не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с настройка на антена на Виваком в Англия

Здравейте. Силно се надявам някой да може да ми помогне. Развали ми се антената (нещо болта на стойката се беше счупил) и сега се опитвам да я настроя, но не става вече от над седмица. Опитах всичко и проверих всичко и не мога да разбера от къде идва проблема. Проверих кабела, конвертора и си работят. Проблема е че успявам да докарам само 20% на VIVACOM SAT 2 което е, а на другите нищо не излиза. Вървят (като забиват малко де) Макспорт 1,2,4, Ring, Btv. Toeст мисля, че съм хванал 11475 и 11555. Имам антена 100см и пробвах и с чисто нова 90см, която си купих, защото реших че може да е от това, но с нея съвсем нищо не излиза. Странното е, че като търся на VIVACOM SAT 1 и 3 не излиза абсолютно никакъв сигнал..и започвам да се чудя дали съм на правилния сателит, но пък в същото време Макспорт4 си работи например. Вече започвам да си мисля, че може да е от приемника. Някой с идея какво да направя?

П.С. Само да кажа, че вече звънях на техник, но те са толкова зле, че той дори не знаеше че има такъв сателит, а български техник тук около мен (Cambridge) няма.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
англия, антена, виваком, на, Настройка, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 10 (0 членове и 10 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Настройка на Мтел Сат в Англия мирославч ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 46 25-07-2018 04:05
виваком в англия новак 1 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 29-09-2015 01:12
Проблем със настройка на виваком искренив ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 08-02-2015 17:13
Проблем при настройка на виваком тв сашаа Въпроси и отговори 8 08-11-2013 20:51
Проблем с настройка на антена stefan_os ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 39 01-08-2012 21:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.