The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 23-03-2022
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 103
Благодари: 32
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мобилния домашен интернет на Yettel.

Оглеждам се за смяна на домашния интернет,поради несериозно отношение на сегашния ми доставчик. Живея във вилна зона и избора на доставчици е ограничен. Наскоро видях ,че Теленор сега Иетел предлагат през мрежата си интернет. Допадна ми скороста спрямо цената която предлагат. Също бях и в офис за уточнение на покритието и скоростта която могат да ми предложат. Оказа се,чв всичко е така както ми би свършило работа. Въпроса ми обаче като много опарвал се от такива услуги и недоверчив. Има ли нещо скрито което не е така което казват и няма да ми допадне? Надявам се на сериозни коментари от първо лице.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
yettel, домашен, Интернет, мобилния, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мтел домашен интернет- за бога,помислете си добре.. controller ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 261 07-02-2019 20:00
Домашен мобилен интернет Мтел Златев88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 05-12-2016 11:29
Домашен арест по bTV ТИНТИН ДРУГИ 0 27-10-2011 10:48
Родителите вече могат да добавят функция за защита на децата си към мобилния си план ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 07-09-2011 14:09
Макс Телеком увеличи скоростта на мобилния си интернет до 8 mbps ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 09-11-2010 13:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.