The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #12  
Стар 27-12-2021
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Еее... Колеги... Стига де... Вярно е, че това е български форум, ама чак толкова злоба и нападки не съм очаквал... Та, ако може хайде малко по - сериозно, да се отнесете към темата... Както вече казах правя сравнение със стария ми телевизор и просто очаквах, да има много по - голяма разлика в качеството на картината! Все пак нали новия тв е Олед и трябва да е много по - добър от стария, а от моите сравнения разликата е много минимална в полза на новия, което според мен е странно и затова и реших, да пиша и тук... Иначе, що се отнася до настройки, калибровки и т.н. на самата картина, както вече казах съм пробвал и тествал всякакви режими и не само на картината, но за съжаление без резултат. Все пак започвам да се замислям, дали наистина не съм уцелил кофти бройка с по - лоша матрица!? Но поне засега това са само догадки от моя страна... В случая лошото е, че дори и да направя снимки и видеа с телефона ми, отново се съмнявам, че ще разберете за какво иде реч... Та така... Е, ако все пак се наложи и се стигне до там, няма да имам нищо против, но поне според мен в моя случай проблема е такъв, че трябва да се види на място, за да разбере човек за какво става на въпрос... И така... Все пак, отново ще очаквам за всякакви включвания от ваша страна, но ако може да е само по темата, а не да ме нападате излишно! Ок. Добре. Чао засега. Лека вечер на всички и до скоро. : ))))) ; )))))
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Бобсано за този полезен пост :
manechi (29-12-2021)
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
картината, качество, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
лошо качество на картината димитър1234 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 26 15-12-2020 10:36
Влошаване на картината от DVB-T Кайен Въпроси и отговори 3 13-03-2013 19:33
Проблем с картината soka4i КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 0 07-06-2011 21:36
Качество на картината клл777 Български програми на останалите спътници 13 19-08-2010 15:59
Поспичане на картината netman DREAMBOX 3 28-09-2008 14:33


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.