The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #14  
Стар 28-01-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,902
Благодари: 369
Получил благодарност:
566 пъти в 387 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Тъй като обмислям през лятото пълно преобразяване на кухнята, нагревателния плот вече няма да е на същото място и следователно тръбите за абсорбатора трябва да преминат през 3 метра шкафове над мивката, което е глупост за мен, или да ги включа към комина (което също не ми се ще, тъй като вероятно ще се просмуква миризма към горните 2 етажа).

Чудя се, ако взема хубав абсорбатор, който да го включа да работи в режим на рециркулация на въздуха, ще има ли някаква файда? Някой ползва ли рециркулиращи абсорбатори и доколко са ефективни? Смяната/чистенето на филтрите досадно по-честа ли е?

Друг вариант, за който мисля е, просто да сложа един вентилатор в дупката в стената, в която в момента е свързан въздухоотвода и да изсмуква въздуха от кухнята, без абсорбатор (балканска, но може би гениална идея - няма филтри за чистене и един свободен шкаф над плота в повече).
Над шкафовете нямаш ли място? Защото има едни "плоски" плавоъгълни въздуховоди, които не би трябвало да се виждат
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
впечатления, идеи, НЕ, Само, Шопинг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
S912 - идеи? painkillerbg IPTV (Internet Protocol Television) 4 09-01-2020 17:24
Идеи космо_мосмо Въпроси и отговори 11 14-03-2018 12:21
Идеи за Булсат и Астра 2 на 28.2Е Хадел Монтаж и настройка на антени 3 04-01-2011 00:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.