The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 07-11-2014
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 603
Благодари: 49
Получил благодарност:
109 пъти в 72 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Щом си му работи картата, що да се вкарва във филми с новите бъгави чипове. Колега, седи си мирен, не се занимавай с глупости, само заради това, какво ти пише на дисплея. Явно имаш читава SIM карта, не си вкарвай излишно нерви. Не знам откъде си взимат всички картите, но гърмят постоянно. На МТел, на Виваком, за Глобул нямам толкова информация, но предполагам, че и те купуват евтини чипове, които само ядове създават.
Как точно гърмят, на колко време и само в смартфони ли ставаттези събития или и в други несмарт апарати? Аз лично от 1 година имам нова карта на Глобул и няма никакъв проблем.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
глобул, Става, теленор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Стайн-Ерик Велан: Ще сменим името на "Глобул" Veskop GSM мобилни комуникации 0 18-10-2013 21:29
Помощ за арива100е и 3G USB глобул tenev666 FERGUSON 5 01-03-2013 18:12
Дойче Телеком обмисля да купи Глобул kabel Дъра-Бъра 10 10-08-2012 18:06
Deutsche Telekom планира съкращения и по-ниски заплати в гръцкия собственик на"Глобул ТИНТИН GSM мобилни комуникации 3 06-01-2011 13:06
Автоматично продължаване на договора - поредна измама на Глобул Крал Артур Дъра-Бъра 32 21-12-2010 21:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.