The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #22  
Стар 29-12-2012
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 732
Благодари: 184
Получил благодарност:
290 пъти в 128 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Veskop,не си съвсем прав. През 95-96г бях в Германия. Есента на 96г се прибрах в БГ,въпреки,че много хора ми казваха,че съм луд,защото е ужас. А можех да остана още. Минаваше времето и нещата вместо да се оправят,започнаха повече да се изродяват. Аз се преместих в Германия заради децата. Отношенията и ценностните системи в България при децата са далеч от това,което трябва да бъдат(според мен) Училищата не са това,което трябва да са. Бълват неграмотни хора,защото дори и голяма част от учителите са такива. Това не означава,че всички са така,но процента на тези с нормално мислене и възможности е доста малък на фона на общата картинка. Всеки да разбира думите ми,както иска. Аз за себе си съм прав. Ако децата ми мажеха да се развиват нормално в България,нямаше и да се преместим.
Като даваш пример с кораб,мога да ти кажа,че има страшно много хора,които пробиват дупки в кораба и малкото,които искат да го спасят,не смогват да ги запушват. За това и потъва.
България ще започне да се оправя тогава,когато разсъждаващите,можещите и работещите хора,станат повече от мързеливите и невежите. Кога ще е това-не знам. Нищо лично. Това е моето виждане за нещата.
И престанат да бъдат роби, и да си търсят правата за всяко нещо. Но ценностите и традициите се пазят, когато се загубят настъпва хаос и разруха.

Последно редактирано от pmhawk : 29-12-2012 на 12:12
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
емигрантите, За, какво, мислите, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
Какво мислите за аватара ... Хиена Дъра-Бъра 3 04-07-2010 20:35
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Какво мислите за този телевизор? vlad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 114 10-07-2008 21:13
Какво мислите за антена 1.20 Параб. ... Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 19 30-04-2008 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.