The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28-03-2012
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране Ще купувам 3Д тв, молба за съвети и насоки

Като отчитам приноса на този форум към покупките на потребителска техника, които направих през последните три години, се обръщам към потребителите с молба за нова помощ относно предстоящата покупка на 3д тв.

Оборудване досега - 500HD, 37 инчов LCD Samsung на две години, без забележки. Този тв. ще замине в друг град, на негово място ще се сложи 3д.

Търсен ефект - 3д гледане на Евро 2012. Загрявка - решаващите мачове в полуфиналите и финалите на ШЛ и Лига Европа.

Зрители - компания приятели. Разстояние на гледане - около 4 м.

Очаквана дата на покупка - 20 април.

Бюджетни ограничения - 2000 лв., но всяка (значителна) икономия е добре дошла.

Колебанията:
- в технологията на очилата - активни / пасивни
- в технологията на екрана - LCD, плазма
- в марката - Сони, Панасоник, Самсунг, LG, др.
- в отношението размер / цена (по-голям коеф. е по-добре)

Ограничения в отговорността - като благодаря предварително за всички мнения и коментари, заявявам, че отговорността за решението и покупката остава изцяло моя и няма да отправям обвинения в последствие към никого.

Бих се радвал да получа предимно мнения и коментари по изразените колебания, които да отчитат горните условия. Предложения за конкретни модели също са добре дошли. За мен ще е достатъчно да си изградя мнение, което после да реализирам на изгодна цена при някоя от задаващите се промоции в големите магазини.

На тема като горната, аз бих коментирал следното:

Аз не съм гледал досега 3д - нито кино, нито филм, нито спортна проява, освен кратките поглеждания при посещенията ми в големите магазини. Бих избрал 40-42 инчов LG Синема 3д със 7-8 броя пасивни очила, за да има за всички гостуващи зрители, без да трябва да си носят от тях.

Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
, За, купувам, Молба, насоки, Съвети, Тв, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвети за конвертиране на HD и 3D файлове Aries HDTV дискусии 5 02-01-2012 16:56
Родителски съвети от TLC ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-12-2011 14:16
Съвети към аматьор... raddo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 9 18-02-2011 08:28
Малко съвети относно САТ техника и приемници. vandreev Въпроси и отговори 18 07-10-2008 09:04
Малко помощ и съвети за начинаещ color Въпроси и отговори 8 28-04-2008 13:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.