The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-12-2008
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране CCcam 2.0.10 - странни проблеми !

Така сложих наскоро версия 2.0.10 на CCcam, конфигурирах го и си продължих да си ползвам сървъра. IPBOX-a който ми е клиент в началото всичко беше супер. След време обаче локалната ми карта започна да не се ъпдейтва коректно, отваряше каналите от други карти на хоп 1 (а не от моята), получаваше се фрийзване, както и фрийзване на други оператори които са на хоп 1 и които канали по принцип си вървят нормално. Понякога софтуера Gemini 4.50 даваше някакъв Error, сървъра спираше и приемника забиваше (случи се 2 или 3 пъти). Днес я махнах и върнах CCcam 2.0.9, за момента всичко е супер и нямам предните проблеми с новата версия. При 2.0.9 също се наблюдават проблеми с ъпдейтването на локални карти, но с 2.0.8 всичко работи перфектно. Ако пак започне проблем с не-ъпдейтване на картата ми, смятам да върна CCcam 2.0.8, но ако всичко е супер като сега. Ще си остана с 2.0.9 !

Можеби проблема е, че версията е 2.0.10, а аз ползвам конфиг от версия 2.0.9, но ме съмнява да е от това ...
Той конфига си е стандартен, но знам ли може да е имало новост която да не съм я прочел !

Нека да споделят хора които ползват единствено CCcam 2.0.10 като сървър, не като клиент и дали се появяват подобни или пък други проблеми !

Не винаги най-новото е най-добро, има много по-стари и изпитани версии, но и примерно версии като 2.0.3 и 2.0.4 които се ползват от хора с фейк локални карти и залъгват потребителите които си разменят локалните карти !

Общо взето от както сложих 2.0.10 започнаха да фрийзват доста провайдери, сега като върнах 2.0.9, всички провайдери се гледат перфектно и никъде няма фрийз, както си беше и преди !
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cccam, проблеми, странни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблеми с Гама Дидоее Смарт карти 37 02-01-2011 21:35
Проблеми на индийския спътник доведоха до проблеми в излъчването на телевизионни прог spacebeam Новини 0 12-07-2010 04:50
дм500 и cccam проблеми с булс.... vanko112 DREAMBOX 4 10-11-2009 10:11
Странни проблеми с keyboard-a netman Дъра-Бъра 3 18-08-2008 17:04
Проблеми с програми ivo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 17-04-2008 09:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.