The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 19-05-2013
СнД СнД не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 29
Благодари: 14
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране Платено IPTV за испански канали?

Такаа, не знаех къде да го постна, т.к. това си е разделът за Начинаещи, а по-начинаещ от мен... надали има

Отдавна ми се иска да гледам испанските канали на CanalDigital ( http://www.lyngsat.com/packages/dpastra.html ).... някой би ли ме упътил къде, как да потърся... цени туй-онуй. Може и на лично, разбира се. Бях мяркал, че надали се вижда от БГ, ако тръгна да се оборудвам (не съм напълно сигурен де), та платено iPTV няма да е лошо (пък и по-лесно)...

Останал с впечатлението, че все някой може да share'ва през нета ...с/у пари тези канали. То е ясно, че ще е нелегално. Един вид - свързвам се човек оттук/чужбина, пуска ми АйПито с/у съответната сума на месец, примерно... Но не знам къде/как да търся из нета. Не е казано, че трябва българин да ги пуска. Както казах - не съм ама въобще на "ти" с тези неща.


Бях намерил нещо подобно - http://camdserver.com/index.php/prices (точно за Canaldigital)... та с оборудване и т.н., но т.к. не ми е много ясно - някъде из нета видях/мернах, че дори и с такова може сигналът да е слаб и да не успявам да виждам сателита. Местели каналите на други не знам си к'во и т.н. Бос съм.


Търся просто мнение дали има такова нещо с IPTVто. То в нета има си ги хоствани с безбройните реклами, но пък и ми омръзна да им вадя линкове, за да ги пускам през simpletv и постоянно да сменят адресите, за да карат хората да гледат... рекламите из страниците.




Благодаря предварително! : )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19-05-2013
shamarasat shamarasat не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 517
Благодари: 430
Получил благодарност:
119 пъти в 92 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Испанските канали вървят на ш.р! За иптв нямам представа.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, За, испански, Канали, Платено


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Платена IPTV wils0n Кошче 56 01-09-2021 15:29
IPTV приемник jack82 Приключили продажби 7 10-09-2012 11:17
TV+ излъчва испански, италиански футбол и хокей през уикенда ТИНТИН СПОРТ 0 06-11-2010 09:37
„7 живота” – най-добрият испански комедиен сериал тръгва у нас ТИНТИН ФИЛМИ 0 21-12-2009 10:18
Испански пакет Global PTN на 7E ТИНТИН НОВИ ЧЕСТОТИ 0 15-11-2009 10:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.