Виж само едно мнение
  #90  
Стар 17-05-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 582
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Аз не разбирам как ще се преливат абонати към Вивата, като най-логичното е буташ антената към 1,9 и всичко работи.
На нито една от страните на вярвам!
Видя се, че Спасчо-> Шолак не са по даването, отделно към датата на сделката тази подробност със сертификата и т.н може да им е убягнала, което си е техен минус, като купуваш нещо, преди това го изравяш за скрити изненади...
Както и да е, от друга страна политиката на Неосат също не ми допада с това "инсталирай сам", ако бяхме нормална държава определено щеше да отнесе солидна глоба за нелоялна конкуренция, създавайки си условия за същата и пускане на публикации целящи погрешни внушения при разни тролски медии...
Лайняна история, от която потърпевши са потребителите и то не тези в градовете...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
За историята с нелоялната конкуренция съм напълно съгласен. Маркетингово не са го изпипали, за да стане ясно, че не дърпат абонати на булсат, а бивши такива. Защото има хиляди приемници, които се продават в олх и базар бг и още толкова прибрани по шкафове на бивши абонати. Голяма част от тия приемници са закупени и собственост на абонатите и булсат нямат отношение към тях. Има и много непотърсени от оператора при прекратяване на договори. Това не се споменава от нито една от страните в спора. Ако бяха наблегнали на това в кампанията, никой нищо не може да им каже. Както и в съда едва ли ще мине, защото продадените приемници вече не са собственост на булсат, те нямат отношение и клиента може да прави с тях каквото иска. Дори да си компилира сам какъвто иска софтуер и да го инсталира, стига да може.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
AstraK (17-05-2023)