Виж само едно мнение
  #6  
Стар 28-11-2014
Митачето2 Митачето2 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2014
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 3 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоркин29 Вижте мненията
С тази версия на пача върви и Digiturk на 7Е на ему.С друг пач досега не са ми тръгвали турците.Актуалните к.....чета съм ги качил в ъплоуд центъра.
И с трите последни пача, Digiturk 7Е на ему ми е палило безпроблемно.
A102E_20140429_1.26B3_patch
A102E_20140813_1.26B5_patch
A102E_20141022_1.26B7_patch

След по задълбочени занимания с последния пач 1.26B7, отзивите са ,че има много какво да се желае.
Като за главните сателитни дейности почти всичко е О.К. с някои изключения, но с останалите услуги, работата е трагедия.
При отваряне на Youtube и другите интерактивни истории, почти винаги приемника забива и спасението е само рестарт от копчето от зад on /Off
IPTV е трагедия, ако някой канал тръгне, то вземе че се фризира врътката по средата на екрана която е индикатора за зареждането и седи там като мерник. Разбира се по някое време следва забив и в последствие рестарт.
Не може през WeB интерфейса да се влезе в приемника и да се добавят IPTV лист с канали ,а само някакъв измислен стрим с VLC.
Като се рестартира приемника пък се губят настройките и каналите на IPTV трябва отново да се вкарват с флашката.
Може да приеме само до 99 канала ,което е пълна простотия.
Най тъпото пък е ,че този софт прави нещо на флашката вкарана един път в приемника и не може да се махне файла IPTV.txt и да се сложи нов такъв без формат на флашката.
Същата работа е и с файла key.db за импортирането на ключове. Нов файл само с формат на флашката.
Скапан е и редактора на емулатора, в който пък не могат ръчно да се вкарват ключове BISS или DWC , понеже не могат да се сменят малки и големи букви ,а жълтият бутон там не важи. Така каналите не могат да се впишат 1:1 с изискванията и трябва да се пишат и добавят чрез флашка.
Има още много неща които дразнят и трябва да се коригират...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Митачето2 за този полезен пост :
жоркин29 (28-11-2014)