Тема: OpenATV 6.0 Image
Виж само едно мнение
  #40  
Стар 11-01-2017
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,073
Благодари: 245
Получил благодарност:
265 пъти в 204 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Привет,
Да споделя и аз - ъпгрейднах както ми казахте - да си запазя конфигурацията на една флашка, а с друга да буутна с новото 6.0
Та всичко добре, само дето като се пусне приемника се показва старото лого на 5.3 и после изгрява новото на 6.0. Засече флашката с бекъпа и ме пита искам ли да ресторна - казах да, после ме пита и за плугините и всичко си тръгна, както си беше.
Това с часа и аз се ориентирах - доста градове са объркани.
Друго което ми направи впечатление - намалих си дължината в УСАЛС настройките (явно от снега вертикалата е избягала) обаче вече не позиционираше никъде - при 5.3 такава смяна не беше проблем.
Та дадох go to 0, после go to Х като Х зададох 23,5, добре ама на другите позиции не отива. Върнах се пак тук и повторих, но този път и синия бутон - калкулейт - изтри запаметеното в мотора и явно е пренаписало според зададените УСАЛС координати. Тръгнах по дъгата и добре, ама не баш - 16Е едвам запецва. Ако настроя по 16Е пък бяга 13Е.
Както и да е, антената ще я видя като се стопли. Мисълта ми е, че тук при смяна на координати трябва да се калкулират позициите.
Аз ли нещо бъркам или е така? Може и да не правя правилно нещата, за което се извинявам.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат