Виж само едно мнение
  #41  
Стар 14-01-2014
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 694
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от z.dedov Вижте мненията
На вниманието на тези,които са с BlackHole имидж и имат повече от един Vu+ приемник ! Интересува ме опцията Remote channel stream converter.

По принцип тази опция е за Vu+ базирани приемници,които могат да си шерват тунерите в мрежата. Днес тествах с DM800 и DM800SE дали ще работи това чудо и се оказа,че работи но наполовина.
Накратко как работи:
1. Въвежда се IP адреса на приемника ,ftp порт и username и password .
2. Появяват се букетите на приемника с въведеното IP (ако предварително са създадени)
3. Избират се букетите, които искате да гледате с бутоните надолу и нагоре и след това ок
4. След като изберете всички букети,натискате зелен бутон (Download) и букетите,които сте избрали от другият приемник се свалят вашите букети с името remote ........
След това отивате при букетите и избирате някой от новите букети започващи с името remote .
Проблема при мен е, че когато избера програма от букета не иска да тръгне.
Тръгва само ако я превключа ръчно от дрийма и след това избера същата програма от букетите започващи с remote на Vu Solo2.
Ако някой има два Vu+ приемника,сърбят го ръцете и има време нека да тества и да каже дали работи тази опция .
Чудесен плъгин е.
Между два дриимбокса 500HD(original sat) и 800HD(китайка с кабелен тунер) става чудесна обмяна. Така имам каналите от кабелната в стаята със сателитния приемник. Няма проблеми и с HD каналите през Powerline Ethernet Adapter TP-link.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на heracle за този полезен пост :
bu12tras (14-01-2014)