Виж само едно мнение
  #23  
Стар 27-06-2012
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Паляка Вижте мненията
Пламенчо,аз съм си много спокоен,просто искам да получа качествена услуга за парите които ви плащам.Аз да не би всеки месец да ви плащам с фалшиви пари?То си личи че си на заплатка при тях,щом толкова яростно ги защитаваш и пишеш откровени лъжи колко "хубава" им бил цифровата.И като каниш някой у вас е редно да си напишеш и адреса,или те е срам да напишеш къде ви е централата?По-горе ти го казаха хората така че ти не се напъвай с жалките ти реклами и лъжи.Има и форуми където хората масово са недоволни,а ти още от самото начало се опитваш да заблудиш хората как били едва ли не идеалния доставчик.Такъв няма,редно беше някой да опише недостатъците и на този,да не се заблуждават хората.Точно това ти казах,ама май ти не вдяваш.Никой не ми е опрял пистолет на главата,ама имам 18-месеца договор.Като изтече-чао.Нека и другите знаят за какво става дума и да си преценяват.И не си ти човека да казва кой кога трябвало да става и да ляга и какво да пие.истината боли,а?
Виж какво пич, почваш да ме дразниш - обясних ти, че не работя в ентри, близу, дцц и всички тям подобни! Изказал съм си мнението, точно както и ти, но за разлика от теб, не обвинявам никой в нищо, без изобщо да го познавам. Това, че съм се изказал положително, може да е защото съм доволен, а тук сме в този форум, за да си споделяме мненията! Толкова елементарно мислене, като твоето, направо е смехотворно! Ако си неграмотен и не четеш, какво ти пиша, накарай някой да ти го прочете! Не ме интересува, какво плащаш, какво ползваш - ако щеш не гледай телевизия - знаеш ли през къде ми е! Омръзнало ми е да се занимавам с тъпи комплексари, които не знаят кога да спрат и пълнят темите със спам! Не желая и заради такива като теб, мен да ме наказват админите! Не си прави труда повече да ми отговаряш - няма дори повече да отворя темата! Егати смешника!
Отговори с цитат