Виж само едно мнение
  #21  
Стар 26-06-2012
Паляка Паляка не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 42
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
Пляка, да взмеш малко да се успокоиш, майна, че направо се притесних за теб, толкова нерви и напъване не водят до нищо добро. Ела у нас, да ти дам една салфетка и да си забършеш пяната по устата, а ако искаш да ме чуеш - само едно нещо ще ти отговоря - много си далеч от истината, брат, съжалявам и ще те разочаровам - никога, през целия си живот не съм работил в кабелен, мобилен и какъвто може да ти хрумне - оператор. Никой за нищо не ми плаща(за съжаление)! И мача Англия-Италия го гледах на HD на N3 - не засече нито веднъж! Е, аз държах за Англия, паднаха, но това е друга бира! Нещо прекалено си се превъзбудил, вземи да идеш на лекар, че ме притесняваш - и никой не ти е сложил пистолета на главата, да си абонат на някой оператор! Ходи си лягай и си пии мента-глог-валерянчето!
Пламенчо,аз съм си много спокоен,просто искам да получа качествена услуга за парите които ви плащам.Аз да не би всеки месец да ви плащам с фалшиви пари?То си личи че си на заплатка при тях,щом толкова яростно ги защитаваш и пишеш откровени лъжи колко "хубава" им бил цифровата.И като каниш някой у вас е редно да си напишеш и адреса,или те е срам да напишеш къде ви е централата?По-горе ти го казаха хората така че ти не се напъвай с жалките ти реклами и лъжи.Има и форуми където хората масово са недоволни,а ти още от самото начало се опитваш да заблудиш хората как били едва ли не идеалния доставчик.Такъв няма,редно беше някой да опише недостатъците и на този,да не се заблуждават хората.Точно това ти казах,ама май ти не вдяваш.Никой не ми е опрял пистолет на главата,ама имам 18-месеца договор.Като изтече-чао.Нека и другите знаят за какво става дума и да си преценяват.И не си ти човека да казва кой кога трябвало да става и да ляга и какво да пие.истината боли,а?
Отговори с цитат