Виж само едно мнение
  #251  
Стар 16-09-2013
Северна Северна не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от АПетков Вижте мненията
Е, не така с лошото, де. Че имат някой друг кусур имат, но чак такава трагедия не са. И поне лично за мен са най-добре от кабелните оператори в Бургас. Бях едно време абонат на Кейбъл Тел и оттам избягах точно, защото нямаха никакво отношение към клиента и качеството беше под критика. Сега като са Близу сигурно качеството е подобрено, но чета и чувам, че отношението никак не се е оправило. За СКАТ също имам преки наблюдения и там не е по-добре,най-малкото защото там си зависима от шефа им - могат да ти махнат някоя от основните програми, защото той се е нацупил как са му отразили някоя партийна сбирка . И ти остават вариантита на мобилните оператори с техните "промоции" и договорчета с години. Така че добре помисли, дали няма да стане "от трън та на глог". А за интернета си има решение - диференцирай си го. Аз например си ползвам от УНАКС и така шанса да се прецака едновременно и ТВ и нет е минимален (не че не се случи, когато мина товара на ЛУКОЙЛ по улиците и накъса де що имаше кабел, но пък да е жива и здрава цифровизацията ). Да, малко по-скъпо идва, но пък имаш винаги варианти.


В какъв смисъл "не така с лошото, де"? Аз съм клиент и искам да ползвам това, за което съм платил! Ако ти нямаш подобни изисквания си е твой проблема! А то Е проблем! Вече трети ден няма нормално излъчване...Звънях, заето...За уикенда се лишихме от кабелна. Пращене, насичане, накъсване, замръзване и каквото се сетите още. При първото ни свързване с тях днес ни попитаха какво е положението с кабелите у дома
Добре са си кабелите, защо? Просто няма кой да пипа там, където не му е работата... Проблема не е в кабелите, проблема е в скапаната кабеларка! За шест месеца ползване сме звъняли повече от 20 пъти и всеки път имаме домашно посещение от техниците, които нахълтват като хиени, газейки с мръсни обувки всичко по пътя си! Проблемите ви, драга кабеларко не са в домовете на абонатите ви! Проблемите ви са някъде навън, по трасето...
Относно интернета...най-добрия нет в Бургас е на ИлюжънНет. При ползване над три години, никакви проблеми...бърз интернет и компетентно обслужване! Такса - 120 лв. на година при предплащане за цялата година.
Отговори с цитат