Виж само едно мнение
  #71  
Стар 25-12-2012
Аватара на miros123
miros123 miros123 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 983
Благодари: 749
Получил благодарност:
497 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 6
По подразбиране

БТВ ще вземе своето. Те няма да отстъпят и на стотинка по-ниска цена. Договорът от тяхна страна е подписан просто чакат като хиени още седмица. За Булсатком и кабелните оператори остава възможността единствено да отделят програмите на бтв мед.гр в отделен пакет или поне шестте канала, а в основния да оставят само btv sd за да не се вдигнат цените на премиум пакета драстично. Другата малка вероятност е да се обединят всички и да осъдят btv въпреки, че подобно начинание е безпочвено и е обречено на провал. А и цена от 2 лева на допълнителен приемник и възможност за включване на три допълнителни приемника към основния пакет никак не се нрави на виваком и бтв които са като дупе и гащи след поредните приватизационни машинации цък . Аз не знам как е уреден въпроса между бтв и допълнителните приемници, но и ако от тях бтв ще трябва да лапат тези два кинта сигурно не стигат само за бтв да не говорим да остане такса която да вземат другите канали и да остане и нещо за Булсатком. Е да не остане и Булсатком със съвсем сухо дупе, като не искат да продават film+ и tv+ /само преките предавания НЕ собствената продукция/ на останалите сателитни и кабелни оператори малко да поядат и те топли л...а. С 18-20 кинта премиум пакет ако се оттървем ще е добре и 4-5 кинта за допълнителен приемник. Ей сега да не вземете да ми се нахвърляте бре момци аз съм с вас за була. Просто всичко за мен в този спор е прекалено елементарно и напълно ясно затова си позволих да го напиша. Айде весели празници на всички много здраве щастие и любов!!!
__________________
Pasat Ф140, LNB Inverto 0,3db, Super PowerJack 12", NP-601, {DM500s, DM800PVR} - clone {Gemini - mbox 0.4}, {Vu+ solo2}, {4°W-57°E}