Тема: Gemini & GBox
Виж само едно мнение
  #43  
Стар 29-09-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba
W линията служи за друго!Тя не командва чуждите карти ,а само твойта!Но ти ако не гледаш по два три дни ИТВ,нормално е да ти увисне картата.
:shock: Два, три дни...... та аз не спирам приемника. Разбрах те дано вкарването в игнора на провайдера да свърши работа защото друго решение май няма да има освен да мятам през терасата

Edit: Готово, сложих го в игнора сега диемите дето преди светеше НЕТ... не свети CARD но все е нещо. Като дам два пъти син Бутон ми пише ECM Info not Available. На канал 1 ми светва картата и ми изписва актуалните кл....
Това е засега дано да нямам проблеми повече :?

Пак Edit:
dzumba: Както писах в предния пост сложих Провайдера на ИТВ в игнор листата си виждам го че е там, пускам си на Нова и ми светва че чете от картата натискам два пъти син бутон и виждам актуалните ключета..... дотук добре после вадя Ерджито на Лана и превключвам на друг канал от ИТВ и следва черна картина, напред назад няма никой, ръгам Лана и всичко светва като ми свети Картичката. Знам че офлудих форума с моя проблем но просто правя това което ме съветвате и се получават същите странни неща които забелзах до този момент.
Някакви други идеи?

Ето и игнор листата ми:
0001 # /var/keys/ignore.list created by G-Box Center
0002 #
0003 ## G: { Provider ID }#Provider Name
0004 #
0005 G: { 0D06C000 }# ITV
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат