Виж само едно мнение
  #47  
Стар 14-01-2019
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 601
Благодари: 49
Получил благодарност:
108 пъти в 71 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИнСайт Вижте мненията
Благодаря, всъщност да, за 30 лева месечна такса очаквам много повече. При една бърза справка на https://www.lyngsat.com/Hellas-Sat-3.html ясно се вижда, че един румънски оператор заделя два транспондера само за няколко HD канала + още цели 7 за останалите SD канали, докато нашите са наблъскали в пъти повече канали в 3 транспондера. Да, HEVC сигурно е по-ефективен от MPEG4, но очевидно не прави чудеса.

Излиза, че в България имаме 3 DTH оператора, нито един от които не успява да предложи пълноценна услуга.

Интересно дали от А1 (които се обявяват, че държат на качеството на услугите си) ще склонят да ми прехвърлят същия пакет през оптичната мрежа, без да развалям договори с неустойки. При всички положения не мисля да ползвам тяхната сателитна "услуга" в този ѝ вид.
Ако си заявил услугата онлайн имаш право да се откажеш в 14-дневен срок. Защо не си се обадил на *88 да разпиташ подробно за услугата, модули, съвместимост и т.н. най-малкото да се обадиш на поддръжката на телевизора остава за мен загадка Некомпетентността на някои хора понякога ме изумява.
Отговори с цитат