Виж само едно мнение
  #21  
Стар 23-06-2015
Руже Руже не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2014
Мнения: 47
Благодари: 1
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Няма логика теленор да ги купят, при положение , че си имат собствена дтх услуга. Целта им би могла да бъде единствено абонатната база - тук обаче трябва да отбележим, че масово абонатите на близалките или не желаят чинии, или нямат възможност за това, или ползват интернета като основна услуга... При евентуално купуване от теленор смятам че ще има Огромен отлив на абонати. Телеком Аустриа са яли гамото и не смятам че ще се парят втори път... Булсата биха купили близу само ако плануват продажба на Булсат и искат да вдигнат абонатната база. В противен случай мнението ми е като това за теленор само че 10 пъти по-силно, понеже те си имат изградена наземна мрежа почти навсякъде и близу съвсем не им трябват. Виваком ми се струват най-невероятния купувач и аз незнам защо Изобщо не виждам никакъв смисъл дтх оператор да купува най-големия кабелен оператор, освен ако не е тепърва навлизащ на пазара... Аз не виждам такива сред нашите...
Щом имат DTH услуга защо не са я пуснали в България? Нали целта е телекомите да правят пакетни услуги и така да печелят повече абонати?
Отговори с цитат