Виж само едно мнение
  #181  
Стар 05-09-2010
Аватара на Emo75
Emo75 Emo75 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,906
Благодари: 996
Получил благодарност:
951 пъти в 511 поста
Сваляния: 97
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Имам 3 бр ДМ500 с Джемини 4.2 . Все имаше ядове при гледане на филми от PC. Вчера реших да сложа SifTeam-1.9.500MV-BG-Final на единия. Като го качих с Flashwizard_Pro_6_3 през лана, колкото и да не го препоръчват като вариант . Всичко мина перфектно в рамките на 1 минута. За сега впечатленията са ми отлични от Сив-чето. Заема 2 пъти по малко място от Джеминито. Няма замисляния както преди...или поне не толкова. VLC-то тръгна без проблем със съответните настройки дадени по-назад в темата. Работи стабилно за сега всичко . Повече от доволно...

Забележка : В сървара на SifTeam няма CCcam...тъй като не съм толкова в час ми отне малко повече време да го кача. Да обясня на такива като мен да не си блъскат главата:
Влизате /за целта ползвам DCC/ и редактирате файла url2, който се намира /var/etc/SifTem/tmp . Замествате линка там с този : http://mypanel.site90.net/E1/ Това е друг сървър, където са качени камовете. Влизате после през ДМ не в сървара на Sifteam , а давате оцията "друг" . Намирате Cccam 2.1.4 и инсталирате.
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ , че при инсталиран SifTeam паролата вече по-подразбиране не е "dreambox" , а "sifteam" .

Всичко това на Windows 7 , рутер с 3 бокса 500s.

Надявам се да съм бил полезен....

Последно редактирано от Emo75 : 05-09-2010 на 12:36
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Emo75 за този полезен пост
BOBIKAT (05-09-2010), Devnull (06-09-2010)