Виж само едно мнение
  #90  
Стар 14-01-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Бай Петко...и на двете места са ти казали вярно инфо.
Друг е въпроса, че в тази фирма се нароиха некадърници, които не могат да сведат едно инфо правилно до клиента, камо ли да направят нещо друго При Mtel Now достъпът до новите спортни канали би трябвало да бъде безплатен. Или поне това е декларирал CEO-то им преди 2 дни в мейл до всички служители в Мтел. Това са имали предвид служителите в офиса. Но удобно са пропуснали да споменат...най-вероятно, че самата услуга Mtel Now има 5,99лв месечна такса, за да се ползва, изключвайки първите 3 безплатни месеца...което реално ти е казал оператота на *88.
Сега усещаш ли къде е ключа за палатката?

Не знам дали думата ДОПЪЛНИТЕЛНО е ползвана правилно. Но поради тази причина се е получило това разминаване при теб

П.С. Току-що ми казаха, че 3-те безплатни месеца след 16.01 отпадат. Ай честито на клиентите на Мтел, искащи да ползват тази услуга...
П.С.2. А забелязвате ли кои са водещите на студиата на тази телевизия? СлОчаеност? Готов съм да се обзаложа, че от Август поне половината от мачовете в Англия ще бъдат вече тук...а защо не и Примера....

Последно редактирано от Цец0 : 14-01-2017 на 22:57
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
gogyto (14-01-2017)